Sainz podpísal zmluvu s Mercedesom, informujú talianske médiá | Magazín F1 - F1online.sk

Teď čtu že Mercedes nabídl Fernandu Alonsovi smlouvu 1+1, aby se k nim připojil, zatímco Antonelli trénoval, ale Alonso to odmítl.

@PUFF Asi jsi velký klikař :smiley:

Jako co jsem viděl ten první díl poslední řady DTS, tak nějak myslím že to nevzdá se synem nikdy :zipper_mouth_face:

1 Like

Ani náhodou. Byl tady článek ve kterém Adrian vysvětloval proč odmítl Ferrari.

Za mě by Mercedes byla zajímavá varianta, ale vlastně to ze strany Alonsa opravdu moc smysl nedávalo. V Astonu už je zabydlený, v roce 2025 titul Mercedes nedá a na 2026 je to jako hodit si korunou, kdo to zvládne lépe. Aston je navíc ve fázi velkého rozvoje zázemí a proto 2026 může vypadat velmi lákavě u nich s tovární Hondou.
Alonsovo rozhodnutí tedy zcela chápu nakonec. :green_heart:

1 Like

Adrian má svůj tým a bylo by těžké ho celý přesunout třeba do Merglu.
Všude mají své stálice pod různými smlouvami a nemyslím si, že by jim tovární tým dal všem výpovědě jako v Renaultu.

Jednoznačně, navíc mě přijde že Aston se vývojově chytá :wink:

1 Like

Ok ukladam si pro budoucí případ

Já tam vidím dva nedostatky, z principu protěžovaný Stroll a úbytek blondýnek - tam nevím jak chtějí pak dělat fotky s titulem, ale tak na doladění detailů je času dost teďka… :smile_cat:
Ze své strany taky vidím par mušek - měl bych využít ten membership Hella. :grin: Nebo teda sám na tu loď nastoupit. :hugs:

2 Likes

Možná se zalekli případu Horner, tak preventivně jsou blndýnky stahováni z oběhu :face_with_hand_over_mouth: Souhlas, je to škoda.

2 Likes

Snímek obrazovky 2024-04-12 003115

1 Like

Vicki s tím skončila :pensive:

Alonso jí ublížil? :slightly_frowning_face:

Bála se sexuálního predátor od Red Bullu :frowning:

@Bretnix mas moj obdiv chlape, ze ta to tu este stale nepreslo :smile:

4 Likes

Můj taky, se z toho zblázní :smile:

2 Likes

Snímek obrazovky 2024-04-12 003115

Prosímtě, koho by tyhlety děti mohly vyvést z míry? :slightly_smiling_face: :wink:

Ať se drobotina baví, když to jinak neumí.

Jako děti sice občas lezou na nervy a mají to krapet pomotané, ale…

Edit: Jak už můžeš číst níže, jedno je zrovna nějak vzteklé. :cold_face: Holt Fernando v tom Red Bull nebude…

3 Likes

Takže je lepší tu mít záchvaty, že se někdo opovážil psát o RBR, jako tu předvádíš poslední dva měsíce? Jediný, kdo má něco pomotane v hlavě jsi ty

nějak takhle vypadáš, když někdo píše o RBR a není to chvála

2 Likes

ach jo, zase si dokazujes, ze si lepsi :smiley:

Vetsina komentu tady je vysledek nudy a frustrace z budoucnosti, nekoho tady ceka prevlikani kabatu atd. resp. bude hodne tezky fandit Ferrari a zaroven sledovat upadek Red Bullu, kam se ti lidi pohnou, to bude legrace :rofl: