Red Bull mal dostať oveľa prísnejší trest, myslí si Will Buxton | Magazín F1 - F1online.sk

Proč? Když se to nedá opravit, tak to neopravíš ani pod red flag, na to sis odpověděl sám.

Jen mi vysvětli, jak jsou situace z Baku 2018 stejný s Kanadou 2024?

Protože to jsou dvě nesouvisející věci proboha :sweat_smile:

Doporučuju najít začátek vlákna a pochopit kontext

… a já teda doporučuji v těch případech zkusit vidět rozdíly, jestli jsi toho schopen :stuck_out_tongue_winking_eye:

Ty jsi dneska pil nebo co? Napíšeš, co kdyby to šlo opravit, ale před tím napíšeš neopravitelný věci :upside_down_face:

Já si to prošel a tvůj příspěvek není nic jiného, než překrouceni skutečnosti.

Clovek sa vrati po dvoch tyzdnoch a co nevidi, este vacsi Alzacky krc ako predtym, to je krasa. :joy:

O čem to zase mluvíš? :grin: Já mluvím o tom, že tyhle situace se neposuzují podle toho, jestli šlo dané poškození opravit a nebo ne, to jsou dvě nesouvisející věci.

Za ten původní příspěvek jsem dostal odznak “trefný komentář”, mám to ověřené dokonce místním forem :stuck_out_tongue:

To se máš čím chluvit, volby teď taky vyhrálo ANO, je to teda znak dobrýho signálu jo?

Mluvím o tom, že jsi vytáhl Baku 2018 v kontextu Pereze, když šlo o naprosto rozdílné situace. Tak jsem ti dal vysvětlení, že defekt pneu neznamená automaticky konec v závodě, sešrotovaná zadní část monopostu ano.

Prostě se v téhle diskuzi míjíme (tvojí vinou :stuck_out_tongue: ), tak by tu diskuzi uzavřel.

Mám chápat tak že zkoušet rozdíly hledat nebudeš protože to máš ověřené místní faunou? :smile:

Ne, ty jsi dal totálně mimo příklad, kde parametry byly naprosto rozdílné.

Nepůjdu proti hlasu lidu, lidi vijou :sunglasses:

Na to máš příliš malý vzorek :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jj, David si bere priklad z voleb v ČR a SK🙄

Dlouho ses bal co bude o vikendu, az do SC si mel deprese co, je videt jak to z tebe spadlo :rofl: , to je ale jen docasne, Red Bull je realne pomalej, priste uz tolik stesti nepritece :swimming_man:

Alebo som bol na dovolenke a VC sledoval až dnes zo záznamu. Silný kŕč. :sweat_smile:

Konečne si uznal, že Max je rozdielový pilot a dokáže vyhrať aj v pomalom aute. Keď si to neuvedomíš, tak aj pravdu povieš. :joy:

1 Like

Tak nevim jak ses na ten zaznam dival kdyz pises uplne naopak :eyes:

Ale hodne stesti do dalsich zavodu, Red Bull ho bude potrebovat vic a vic, tak nebo tak obecne stesti zas tolik nejni…

Musim uznat ze se drzi zuby nehty statecne :bowing_man:

Ja ti neviem ale aj sledujes F1 ? Kvoli defektu a vyzutemu plastu sa vetsinou pokracuje v pretekoch. Preisiel do boxov na vymenu pneu a vratil sa normalne do preteku . Tak sa to normalne robi. Perez bol iny pripad. On a aj Vedenie RB vedeli ze on uz pokracovat v zavode nebude kvoli rozbitemu autu a aj tak ho povolali do boxov aj ked vedeli ze to auto je nebezpecne na jazdu. A preto aj dostal trest RB a aj Sergio Perez. Takze trosku premyslaj ked ides spominat Fernanda Alonza . A nikdo neziadal trest pre Maxa Verstapena ked uz tak . Exemplarny trest mal dostat RB ako tym za umyselne ohrozenie ostatnych jazdcov v preteku, kedze Perez isiel s odtrhnutym celym zadnym kridlom

1 Like

Presne, tohle je navrat do 80. let kde se piloti s rozbitymi auty motali ostatnim pod kola, koncilo to i crashem, shodou okolnosti Kanada 1981 a Mansell vs Prost od casu 29:10