Podľa Jordana mal Alonso získať titulov oveľa viac: Mal ich mať štyri, šesť alebo osem | Magazín F1 - F1online.sk

To je zajímavý, že Alonso, který údajně nebyl loajální, tak se vrátil do Renaultu i McL a u Ferrari byl let, tak nevím no, tady zas někdo chce prokázat svojí pravdu. Místo toho, aby pochipil, že Ham byl vypiplanej Dennisem od motokár a neznal jiný prostředí a nechtěl ho ani poznat, protože by tam takovou podporu neměl

1 Like

Tohle nemyslíš vážně, že jo? Podívej se jaký auto Hamilton dostal, jasně že si to tam teda natáhnul. Pro mě Alonso v Mclarenu 2015-2018, na to, jak na tom McL byl, je slušná věrnost.
Až se dostane do podobné situace Ham, tak si o tom mužeme povidat.

2 Likes

A brečí z toho sezon, že nemá vítězné auto, clap clap


Ano takhle vypadá obviňování a velmi zlý konec v týmu, ach jo :slightly_smiling_face:

2 Likes

Hamilton a breci ? Nie to len vy Alonzovi fanusikovia stale placete a zavidite ci uz Vettelovi alebo Hamiltonovi a najnovsie uz aj Verstapenovi ich uspechy

A to je co za argument? sis vycucal v křeči tenhle nesmysl? můžeš mi ukázat, kde “plačeme” a závidíme úspěchy? :rofl: :rofl:

2 Likes

Dlouho věřil že ten další rok už bude konečně rok Ferrari, já v to teda věřil taky. Mít křišťálovou kouli tak má Alonso asi opravdu už 15 titulů, no život je jinej. Stačí si vzpomenout co se ve velké většině usuzovalo o jeho přestupu do Astonu, mě jeho karierní kroky dávají smysl, a hlavně byly jeho. Norris nemá titul žádný, při tom je to tak snadný přestoupit, že?! Co Leclerc, to je vůl že smrdí v tom Ferrari už pátým rokem?! :face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

No takhle, nikdo nemohl předpokládat že Projekt bude takovej fail. Na druhou stranu objektivně vzato byly jasné náznaky, že McLaren vypadl z nejužší š■■■■■■ 2013 a 2014 byli mimo i bez Hondy. Ta pravděpodobnost, že RB bude lepší varianta než McLaren Honda bych ti řekl i bez vědomí toho, jak to nakonec dopadlo.

ved si pozri svoje prispevky .

Takže si šlápl do houna a nemáš to jako obhájit, že mě to nepřekvapuje

Osobní narážky přejdu :stuck_out_tongue:

Však ano, já věřím Fernandovi že věřil Ferrari. Kdo by taky nevěřil v tom období druhému nejlepšímu týmu hned po RB, kdy ve dvou letech ze čtyř byli kousíček za RB. Až 2014 byl jasnej signál potřebného přerodu. Však taky píšu o přestupech až po odchodu právě u toho Ferrari.

Ale pokud to vezmu z vašeho narativu jasně slabšího Ferrari proti jasně dominujícímu RB plus kdy podle vašeho názoru je Alonso jasně lepší od Vettela, tak ta přímá konfrontace přeci dává smysl…nebo ne?

Máš tam pár nepřesností, ale to omlouvá tvoje neznalost. Ferrari kousíček za RB v obdoví 2010-2014 nikdy nebyl. To, že tam byl Fernando, je věc úplně o něčem jiným. 10 bylo Ferrari 3 nejrychlejší, 11 taky, 12 dokonce 4/5 nejrychlejší, 2013 třetí nejryhclejší a 14 asi nějak 5 nejrychlejší.

Tak odpověděl jsem to tu několikrát, Alo prostě ten titul s Ferrari chtěl a druhá věc je, všichni viděli, jak RB potápěl Webbera ve prospěch Vettela 2010, jaký mělo smysl jít do RB, aby se Fernando nemohl Vettelovi přibližovat? opravdu si myslíš, že ten tým by je nechal? nebuď naivní, junior RB letěl z F1, protože ve 3 tréninku v Korei blokoval Vettela

Ty ma neprekvapujes nikdy . Ten kdo napise o Hamiltonovy ze uteka po par neuspechoch nemoze mat dost mozgovych buniek , kedze celu karieru je v 2 timoch a vyse 300 startov. Na rozdiel od Alonza ktory ma 339 startov a 6 teamov v f1

A kde jsem psal, že utekl po pár neuspěchách? cituj mi to, ty tu píšeš totální nesmysly, protože si nedokážeš obhájit to svoje :roll_eyes: :roll_eyes:

No jasně, zpětně určitě, na Ferrari se měl vykašlat a jít do RedBullu, tam by získal titul už i v roce 2009, pak další 4 s prstem v nose. Takže v roce 2013 by už byl sedminásobný. A když už víme jak to bylo s týmy dál, tak přestup do Mercedesu by byla taky jasná věc, to by se na F1 už asi každý přestal dívat protože vy by jste nesnášeli že vše vyhrává a my už by jsme byli z té dominance taky přešlý :smile: Trochu ze ztrácím k čemu to vlastně je že to píšeme, ono ve Ferrari stejně od té doby vyhráli houno :grin: I když 17 či 18 s velkým přispěním jejich jezdce.

2 Likes

Já si stejně nedovedu nějak představit Alonsa s Helmutem v jednom týmu. :smiley:
Jinak, jak ti připadaly poslední kola v Jeddah z pohledu RB a určité pohody nebo tlaku? Přišlo ti to ok? Jen pro zajímavost.

Chod sa liecit ked nevies co pises par riadkov vyssie.

Hoši vy mě zásobujete, skoro nestíhám dávat reakce :grinning:

Já mu nutně ty přestupy nezazlívám, já jen dávám dohromady různé střípky z prohlášení a diskuzí dohromady.
Ono totiž se nabízí otázka pokud byl tak moc chtěný (podle některých spekulací které ultras na diskuzích docela dost opakují, přicházely nabídky z RB v podstatě ob rok) proč toho Fernando nevyužil?
2010-2013 je naprosto v pohodě být ve Ferrari ale pak proč zvolit riziko nového projektu versus v té době prověřený RB navíc bez Vettela?

Ono já si ale myslím, že ta pravda bude trochu jinde. Určitě věřím, že nabídky od RB Alonsovi chodili, ale méně než tvrdí právě Alonso a jeho ultras :slightly_smiling_face:

No počkej, ale 2014 ji neměl ne? :man_shrugging: HellHogr tady píše 07, 09, 10, 11, 13, 19, 21

Tak já tu nevedu demagogii jako ty, protože pár neupsěchů a pár neúspěšných sezon je sakra rozdíl a Ham utekl z McL do Mercedesu, potom, co měl 4 neúspěšné sezony s McL, bože bože, že ty tu musíš takhle lhát