Podľa Jordana mal Alonso získať titulov oveľa viac: Mal ich mať štyri, šesť alebo osem | Magazín F1 - F1online.sk

V McLarenu byl 2015-2018 :man_shrugging:

Chňa, chňa určitě :grinning:

Napíšu znova co jsem napsal ještě jednou. Do roku 2014 mu neberu to, že zůstával ve Ferrari. Ale pak když se koukal kam dál, tak proč nezamířit do RB když i ten Vettel byl očividně na cestě ve z RB?

sorry, tam mělo být 18 a ne 19, jinak poslední nabídka před hybridní erou byla 2013

No to určitě a ukaž mi data, které porkazují tvoje tvrzení, že bylo Ferrari kousíček za RB výkonnostně

to asi stačí na potvrzení toho, že si se fakt netrefil :slightly_smiling_face:

Alonso a Helmut v jednom týmu? To by bylo určitě super :grinning:

Poslední kola v Jeddah? To jsem upřímně spal :grin: Ne vážně, nevím co přesně myslíš.

A to je ten vtip, proč zrovna v tom kritickém roce nabídka nepřišla?

Nevím, měl jsem z nich nějak divnej pocit celkově, když se Verstappen nedokazal dostat za Pereze. :grin:

Ono já vím že se pak psalo i tohle

… řekněte kdo víte jak to bylo.

Po oznámení odchodu Ricciho se RB snažil zlákat Ala, ale ten už měl jasné plány ve WEC

Ten vtip je, že neexistují žádná objektivní data porovnání aut s odečtením vlivu jezdce. Stejně tak se můžu zeptat já tebe aby jsi objektivně potvrdil svoje tvrzení, které padlo v diskuzi dřív.

však jsem ti sem dal odkazy na ty data :slightly_smiling_face:

Protože Alonso se stal více rivalem než jejich potenciálním jezdcem. Navíc stárnul, to není moc image RedBullu.

Je to docela otázka proč Max nedocvaknul Peréze…ale co za tím stojí, to reálně fakt těžko říct

Jaj ozaj sa bavim. Sposob, akym sa to snazis predat, ze sa vlastne jednalo o Alonsovu bojovnost a odhodlanost, to si zasluzi zlateho bludistaka. S odhodlanostou to v skutocnosti nema nic, Alonso jednoducho urobil par zlych rozhodnuti a hoci sa vzdy silou mocou snazil ponukat ci uz Red Bullu alebo Mercedesu, tak mal smolu - nepotrebovali ho a nechceli ho. O tom to cele bolo a o nicom inom. Verim, ze keby napriklad Red Bull v roku 2011 mal o Alonsa skutocny zaujem, tak z Ferrari zdupka do troch sekund. Len to by tam ten zaujem aj realne musel byt a nemohlo by sa jednat o Alonsov cisty vymysel.

Sorry ale šarlatánský analýzy moc neberu.

Jasně, data analýzy co potvrdí co píšu jsou šarlatanský, ty taky hezky klesáš :stuck_out_tongue_winking_eye:

No ale pak se tvrdí, že dostal nabídku později kdy byl ještě starší :grinning:

Jako to je v pohodě, ne vždycky musí být právě rychlejší, o to podivnější mi přijde proč mi to přišlo tak vyhrocené, Verstappen hlasil nějaky problemy ktery RB neviděl, Perez ve vysilačce zněl jako když RB nevěří no a pak Helmut Verstappena omlouval že mu bylo špatně…nevím, možná je to jen muj pocit, ale za mě tam bylo trošku dusno po zavodě.

Uz som ti pisal ze chod sa liecit. Par neuspechov alebo neuspesnych sezon je co? Ako novacik v f1 Hamilton ziskal 2miesto v 2007 , 1 miesto a titul 2008. 2009 ,2010,2011 a 2012 ked sa o prve priecky delil RB a Ferrari a Mclaren tak 4 a 5 miesto neni as taky neuspech , kedze hned ako Hamiltona nahradil Alonzo v Mclarene tak skoncil na 17 priecke celkoveho poradia. Ze by as taky rozdiel bol v kvalite jazdca?