Podľa Jordana mal Alonso získať titulov oveľa viac: Mal ich mať štyri, šesť alebo osem | Magazín F1 - F1online.sk

Hoci Eddie Jordan Fernanda Alonsa nikdy neviedol ako šéf tímu, prechováva voči nemu značné sympatie. Ír sa v nedávnom rozhovore vyslovil, že Španiel mal prvenstiev v šampionáte získať omnoho viac. Môže si však za to vraj sám – keby si umnejšie vyberal tímy a nerobil hlúpu prestupovú politiku, mohol byť dnes jeden z historicky najúspešnejších jazdcov vôbec.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/92272/podla-jordana-mal-alonso-ziskat-titulov-ovela-viac-mal-ich-mat-styri-sest-alebo-osem

Uplně jsem nepochopil, proč chce Jordan aby se Alonso dostal Pérezovi do hlavy? Aby ho porazil nebo aby ho vydráždil k blbosti na Verstappena nebo aby ho nahradil?

4, 6, 8…furt slabe Jordane, treba Hill jednou rekl, ze jich mohl mit Alonso 10. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Podle me to prave myslel jako my, zvysovat pres nej v RB tlak.

Mohl mít… Teď byl nějaký rozhovor.

Fernando Alonso: “I had offer from Redbull in 2007, 2009, 2011, 2013 and two this year”

Asi se bál Vettela a teď Verstappena

2 Likes

Alonso bol vzdy velky rozpravkar.

1 Like

Vždy dal přednost Ferrari, to byla jeho chyba :sweat_smile:

Vieš tu dať odkaz na ten rozhovor? Rád by som si ho pozrel/prečítal celý. :slight_smile:

Teď? Myslíš tenhle rozhovor starej asi 4-5 let, když Alonso šel mimo F1? To si pamatuju, jak Helmut s Horenerem řikali, že mu snad nikdy nic nenabídli, což byla pohádka hlavně od nich. :wink:

Já viděl jen nějaký přepis, co teď koluje. :smiley:
Jsem myslel, že je to teď a ono to je asi starší. :smiley:

Takže se omlouvám. S tím Verstappenem.

I Horner to potvrdil, RB se snažil získat ALonsa xkrát: 07, 09, 10, 11, 13, 19, 21

1 Like

Jo ale zrovna v tuhle dobu se rozhodli, že jejich narativ bude řikat, že mu nic nenabidli. :grinning:
Taky jsem netušil co si o tom myslet.

2 Likes

Tak ono je to i pro ně vizitka toho, proč tam nepřišel mistr světa, který nebyl protěžován RB předtím

2 Likes

S tim, jak se tam tlači Verstappen bych tam Alonsovi opravdu nepřal byt no. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Od pohádek jsi tu ty, alespoň to tak vypadá

1 Like

Alonso moze byt akykolvek dobry, ale je emocne nestabilny, vdaka comu sa nechaval unasat na vlne svojich negativnych emocii a preto ma tych titulov iba 2.

Osm je malo, dvacet…

Titul F1 + titul WEC je nejvíce, to nikdo jiný nemá :+1: :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 Like

Na etapu WEC s láskou vzpomínám, ty závody mají prostě svou atmosféru (hlavně LeMans). :slight_smile: Ještě do teď si v noci občas pouštím jeho legendární noční stint, když nemužu spát. :sweat_smile:

1 Like

Tak čeho se bál?