Podľa Jordana mal Alonso získať titulov oveľa viac: Mal ich mať štyri, šesť alebo osem | Magazín F1 - F1online.sk

Můžeš to víc rozvést? 07 byla volba McL (nemohl tušit co bude v McL) lepší, a byla by furt i výkonnostně. 09 to odmítl, když už měl namířeno do Ferrari 2010 a 2011, 13 odmítl RB, protože to chtěl s Ferrari dotáhnout k titulu a potom? potom si bral pauzu, protože byl fed of F1 a pak zase viděl pattern v tom, jak RB jede na jednoho pilota a opakoval by se McL 07 a tým by mu nedal žádnou šanci. Takže mi rozveď toh, čeho se bál, dáváš do toho emocionální zabarvení co ti zkresulje racionální rozhodování v těch momentech

Chtěl to ve Ferrari dotáhnout titulu? Jsem myslel že jsi tu týden psal, že auto na to nemělo, tak co chtěl dotahovat?
A proč nešel Teda v 19 nebo teď?
Chce dotáhnout k titulu Alpine a Aston?

Puffe přečti si to znovu. Ferrari na to nemělo, ale Alo věřil, že s týmem může uspět, ne každej utíkal po pár nepovedených sezonách jako Ham. 19 nabídku neměl a 2018 byl fed up, to jsem psal, nechtěl pokračovat nikde a teď? zase jsem ti to psal, proč by šel do týmu, kde by se opakoval 07 - domací miláček nade vše a Alo by nemohl nic, proč by nešel radši do AM, kde si může užívat výstup na popředí F1 a ty mi u toho ještě zaplatíš flašky :slightly_smiling_face:

Ano, Fernando je srdcar a budovatel. :slightly_smiling_face:

Fernando je hlavně bojovník a neutíká za tatínkem, aby mu vybrečel místo v týmu nebo lepší podporu v týmu

Preto utiekol v roku 2007 z Mclarenu pred novacikom?

Po odchodu z Ferrari byl RB vždycky lepší varianta než to co volil Fernando.

A obecně tomu moc nerozumím. V 2010-2013 fanoušci Fernanda a občas vlastně i samotný Fernando brečel po tom, že nejezdí proti Vettelovi ale proti autu pana Adriana a že by Vettela ve stejném autě porazil. Proč teda nejít do toho stejného auta? Navíc pak po 2014 kdy byl Vettel na odchodu, tak odpadá i tvůj argument o preferovaném jezdci

Po bitvě je každý generál, co? :smile: Spíš bych to napsal tak, když už, že byla všechno lepší varianta než Mclaren 2015 ať to znělo jakkoliv dobře a zajimavě, tak to byl prušvih. Stalo se.

1 Like

Před jakým nováčkem utekl? utekl z toxického týmu, který se sám odstřelil podporou odchováného jezdce, proč by měl zůstavat někde, kde tým jen využívla (Alovi setupy používal Ham celou sezonu 07), ale preferovaný byl Hamilton, ti něco spadlo na hlavu ne?

2 Likes

Tak Davide, ne každý je takový jaký ty, že někomu začne fandit a začne vyhrávat někdo jiný, tak přesedlá. Alo to prezentoval dost dlouho a je to pochopitelný, chtěl prostě vyhrát s Ferrari za každou cenu a ty komentáře, že nejezdil proti Vettelovi, ale proti Neweymu se krásně ukázali po 2014 a dál

2 Likes

Průšvih bylo i Ferrari 2014, kde to byla šílená bída i tak měl Alo 2 podia a 2x tolik bodů co Kimi se stejným autem

1 Like

vlastně 3x tolik bodu co Raikkonen a malem ho vynuloval v Q. :slightly_smiling_face:

2 Likes

To si dal pekny priklad . Hamilton jazdi celu karieru pod jednou automobilkou. Aj ked jazdil za Mclaren a odisiel do Mercedesu, tak stale je v sluzbach jednej automobilky kedze to bolo Mclaren mercedes a teraz len Mercedes. Zato Alonzo strieda znacky ako na beziacom pase a uteka z kazdej. suhlasim s Jordanom ze ak by mal iny pristup tak mohol mat Alonzo titulov o moc viac

Jo, tak Ham nemá koule na větší změny a musí mít top techniku, jinak je zle (stejně Vettel) to víme.

Teraz tomu hovoris ze nema koule a ja hovorim ze ma menej rozumu ako Hamilton aj ked jazdecky je na tom rovnako.

Vážně? já tomu říkám obavy z toho, že nebude mít dobrou techniku a ten brekot Hama slyšíme už druhým rokem potom co nemá vítězný auto

Obavy? Hamilton je verny jednej znacke celu karieru a preto aj ziskal tolko titulov a vitazstiev 103. Na rozdiel od neho Alonzo nevydrzi dlhsie ako par sezon a preto mu unikaju tituli a vitazstva. Hamilton a aj Vettel pouzivali rozum a neutekali po prvom neuspechu a dosiahli ze sa stali uspesnejsi ako Alonzo aj ked su a boli v f1 o moc kratsie ako Alonzo

Alonso ve Ferrari 5 let, v Mclarenu 4 roky. To ses docela netrefil. :smiley:

2 Likes

Co tu třepeš o rozumu a pak věrnosti? tak u Hama je to věřnost a u Vettela rozum? :joy: jinak 8 let Renault, 5 let Ferrari a 5 let McL ti příjde jako útěky? bože bože, ty zase chceš prosadit svojí pravdu, tak tu začneš motat nesmysly

2 Likes

ale trafil som sa velmi dobre. V f1 je od roku 2001 a Ferrari plus Mclaren je z jeho karieri ani nie polovica a to bolo jeho maximum na jednom mieste. A aj to skoncilo ohovaranim a obvinovanim . A vezmi si priklad Hamiltona. Tolko co bol Alonzo v dvoch timoch 9 rokov tak Hamilton je dlhsie v jednom