Pérezovi sa ospravedlnili vlastní inžinieri: Našli sa problémy, o ktorých som hovoril | Magazín F1 - F1online.sk

Ako si vypocital 22 bodov? :sweat_smile:

A nie, nestratil na Maxa tolko bodov, lebo keby nekoliduju, tak boduje aj Max.

Toto uz je silna demagogia a skoda slov sa k tomu vobec vyjadrovat.

Vlastní medicína se ti nelibi? Škoda slov, ale stejně se k tomu vyjádříš🤡

2 Likes

Ignore list nefunguje? Chces tu mat dalsi mental breakdown ako ti vsetci ublizujeme a smejeme sa z tvojho vyzoru ty zubaty pes? :clown_face:

Vcera si nejako zmizol z diskusie, ze ani smrad po tebe neostal:

A ostalo ticho. :shushing_face:

3 Likes

Koukám, že už máš další mental breakdown, tak tě, jako slabšího jedince nebudu víc trápit. Abys tu pak zase nepřepínal účty a nezničil všechny diskuze, jako předtím

1 Like

Ja som uplne v pohode. :smiley:

Za to tvoje citove vylevy a totalne opustenie sa nedavno mame este v zivej pamati. To oni, oni, oni vsetci mi ublizuju, smeju sa mi, postuju veci o mne, ale ja som lietadlo a neviem preco to robia. :clown_face:

Ani raz som neprepinal ucty v jednej diskusii (ani neviem odkial mas, ze mam viac uctov :sweat_smile: ).

Ale kto to ma ten multinick, z ktoreho si lajkuje vlastne prispevky? Srana, ze tato nova parodia na @Hedgehog vznikla par dni po tvojom mental breakdowne, hned ma sukromny ucet a lajkuje ti vsetko. Ciste zufalstvo. :joy:

3 Likes

Já nevím, proč si tohle sám děláš? Odkud vím, že máš víc účtů? Protože si tu dostal 2x ban za 30 minut a vytvářel si tu účet s BadJosovanoční můra, PapaJos a W40 (nejlepší je, jak si tu psal nekolika lidem, že PapaJos jsi ty, že máš ban na několik dní), a teď se ptáš, kde jsem na to přišel. Já nechápu, jak můžeš být reálně tak omezenej :grinning:

Tak, že si tu ježek založil další účet není nic překvapivého, co víc, tak ten strašně mystery účet lajkuje snad všechno, nevšiml jsem si, že by se na něco omezoval. Každopádně já tu mám celou dobu jediný účet, dostal jsem ban na 30 dní, tak jsem tu 30 dní nebyl. Neměl jsem hysterickej breakdown, jako ty, abych si tu založil další 2 účty během 30 minut.

Ale tohle ti nic neřekne, na to jsi moc hloupej, takže budeš jen dolejzat a rádoby se snažit urážet, protože máš tak na houno život, že ti nic ani jinýho nezbývá :slightly_smiling_face:

1 Like

Tebe solidne kuruje

5 Likes

22 bodov ako som vypočítal ?
Možno sú tam nejaké chybičky. Ale Hamilton dobiehal jazdcov ferrari a podľa mňa by ich predbehol. Získal by prvé miesto. 25bodov.
Naopak Verstapen sa trápil a naopak jeho dobiehali obaja jazdci McL a určite by ho predbehli. Skončil by cca 6ty, za to sú 3body ?
Rátam správne, alebo je tam chyba ?
Hamilton bol v Taliansku najrýchlejší, naopak Max sa nechytal na ferrari, ani Hamiltona a bol pomalší, ako McLareny.
Anglicko si pozri od štartu, ako bola pár zákrut s5 rovnaká situácia.
Hamilton na vonkajšku v predu a Vers vo vnútrajšku ako druhý.
Hamilton ho nezatváral, pustil ho pred seba, leby by snkončil, ako Ver pár zákrut neskôr.
Rovnaká situácia na rovnakej mape v rovnakom kole.
Prečo Hamilton nespôsobil kolíziu a Verstapen áno ?
Lebo jeden je jazdec čo chce závod dojazdí, druhý sa drží kréda, bud budem prvý, alebo vypadneme obaja a to sme videli aj tento rok v Rakusku, keď si sa smiešne zastával zase Verstapena a kidal si na Norrisa.
DEMAGÓGIA ??? :man_facepalming::-1:
MÁŠ NIEKEDY SPRÁVNE NÁZORY. Páči sa mi aj tvoj štýl písania a prístupu, len škoda že si až tak zaslepený Maxom.
Je to skvelý jazdec, no osobne si myslím, že taký Alonso či Hamilton by ho v rovnakom tíme zdolal.
Iba môj názor, realita môže byť samozrejme iná.

Ešte väčšie písmo si nenašiel?
Sú fanúšikovia, ktorí fandia športu a tešia sa z toho.
A potom sú aj takí, ktorí nenávidia šport, nenávidia športovcov, nenávidia pravidlá, nenávidia rozhodcov, nenávidia ostatních fanúšikov, nenávidia akciu a zápletky. A ešte tu aj vystupuješ pod provokatívnym menom. No ty máš dosť. Gratulujem ti k účasti v tejto skupine.

Tak tomu ver, že sú tam nejaké chybyčky. A nie málo. Keď výsledok preteku určuje

názor SpiceHornerGirls. Čo ti k tomu napísať. Žiješ si vo svojom alternatívnom svete. Veci sa tam odohrávajú podľa teba. A tam sú dobráci a proti nim

Za ten svet aj keď hentak jazdí dostáva iba

A ty nevieš prísť na to, prečo. Keby si vystúpil z tej nenávisti, uvidel by si.

1 Like

VER se vyhyba byt v tymu s top pilotem.

Kopíroval som nejakú vetu, ktorá bola väčším písmom, preto mi aj váčšinu textu napísalo takou veľkosťou.
Ale na to si zjavne ani nepomyslel. Ako si aj mohol, veď tvoje 2príspevky ma tu iba hejtujú, ale vôbec som si nevšimol, že by si bol schopný argumentovať a vyvrátiť to čo som napísal. Veď kôli tomu tu asi ani nie si.
Uchýlil si sa iba k posmeškom, tak aký veľký prínos si do tohoto fóra priniesol ty ? Verejne sa vy gr cať opisovaním ako ostatní čo nezdieľajú tvoj názor nenávidia celú F1 a svet ? No to si sa pochlapil. Veľký fanúšik F1.
Ja žijem v reálnom svete, no fanúšikova Maxa ho tu chvália, aký je dravý a prirovnávajú ho k Sennovi. No keď druhý jazdec spraví niečo podobné je tu hejtovanie a mne tu ideš písať o alternatívnom svete ?
Zobuď sa :man_facepalming:

Aj keby tam konkurecie schopný pilot bol, RB tím ho potopí, aby Max lepšie vynikol.

1 Like

@Rolandyno čo presne tvoj nick znamená ? :see_no_evil::pinching_hand::face_with_hand_over_mouth:

Bob povie:

To je nič len klamstvo a detinské vyberanie si čo sa mu páči a čo nie. Všetci jazdci a všetky tímy bez rozdielu robia to isté.

Asi si prehliadol argumenty, ktoré som písal. RedBull nie je zlý a Max nie je zlý. Nie len RedBull tára nezmysly. Taký prínos som priniesol.

Fór je v tom, že som tu na teba nenapísal žiandy hejt. Ani

ani

a preto sem obratom dopíšeš takýto nezmysel

Keby keby keby keby keby. Dlho si v reálnom svete nevydržal a hneď si prepol niekam do alternatívneho sveta. A tam iného pilota hoci aj najlepšieho RB potopí. Ty si len samá hypotéza a konšpirácia a nenávisť voči RedBull a Maxovi. Keby keby keby keby keby. Ty vieš čo by RB spravil keby keby keby keby keby ešte skôr, než k tej situácii vôbec dôjde.

Som Roland a od detstva ma tak všetci volali. Nemusíš za tým hľadať žiadne “spice” motívy. Uznávaný slovník Cambridge: “Spicy - exciting and interesting, especially because of being shocking or dealing with sexual matters”. Takéto spôsoby je vôbec nepoužívam. Ja chcem byť s ľuďmi za dobre ak sa to dá. Spicy používajú ľudia, ktorí chcú šokovať. A s takými sa jednoducho nezhodnem. Lebo ja nepotrebujem šokovať a rozdúchať emócie a dráždiť a hádať sa. Ja rád komunikujem s ľuďmi, ktorí sú v pohode a nechovajú v sebe odpor a nenávisť.

3 Likes

Musis uznat ze na Red Bull nikdo nema, to je kauza za kauzou, vedeni, pilot atd. Zapomneli ze lidi zajima vykon v garazi a na trati, dostavaji 30s a slysime jen brekot, spackovani, v aute, na tiskovce atd. Jeden z pilotu je horsi nez mala holka co se hrouti kdyz nemuze ven, urazi se, hraje divadlo, zamyka se v pokoji.

To je ale irónia. Mne Hornerfanboy vyčíta vnucovanie názoru, hoci to nerobím.

Ževraj to robia

To teda neviem, či ti Horner vystavil kompliment alebo naopak urážku najhrubšieho zrna.
Nemusím to uznať ani to neuznám. Dnes sú tu články okrem RedBull aj o Alpine, o Force India, o Mercedese, o Ferrari, o McLaren. Z každého rožku trošku. RedBull nevyčnieva ani Max nevyčnieva. “Ak ma o to požiadajú, tak Landovi pomôžem, sľubuje Piastri”. Článok o tímovej réžií. A je to v pohode. Či sa to týka McLarenu a Oscara alebo hociktorého iného tímu a jazdca. RedBull je tím ako všetky ostatné a Max je pilot ako všetci ostatní. Nikto nevyčnieva.

Domievam sa, že nevnímaš správne názov nicku @SpiceHornerGirls, tak to skúsim vysvetliť z môjho pohľadu za daného uživateľa :slightly_smiling_face::

Spice Girls bola kedysi (v časoch, keď som ešte pozeral hitparádu Eso s Terezou Pergnerovou) asi najznámejšia dievčenská skupina na svete. Christian Horner si neskôr zobral jednu z členiek tejto skupiny (Geri Halliwell).
Prispievateľ @SpiceHornerGirls s najväčšou pravdepodobnosťou nebude mať blízko k tímu RB a asi preto do svojho nicku s určitou dávkou posmešnosti zakomponoval slová Spice Girls a Horner.
Zo samotným slovom “spicy” a jeho významom to podľa mňa nemá nič spoločné.

3 Likes

Estimated crash damages (2024)
1st) Perez: $4,541,000
2nd) Sargeant: $3,008,000
3rd) Albon: $2,395,750
4th) Sainz: $1,754,000
5th) Tsunoda: $1,602,000
6th) Stroll: $1,420,000
7th) Zhou: $1,419,000

Perezova pomsta je sladka.