Pérezovi sa ospravedlnili vlastní inžinieri: Našli sa problémy, o ktorých som hovoril | Magazín F1 - F1online.sk

Perez byl zatím v jednom závodě lepší než Max a už ho poráží jo? :grin: :grin: Jestli Max dokáže vyhrát titul v tomhle autě který je až 3 někdy 4 nejrychlejší ten titul vyhrát tak vám asi prasknou všechny žilky :rofl: :rofl:

2 Likes

Max mal asi najslabší víkend za dlhé roky, to jednoznačne áno

Takze Max vlastne nevie dat spatnu vazbu. Len jazdi s tym co ma. Ked mu uz Newey nedava vyladene auto zrazu ani nevie preco ma problémy. Predpokladam ze Maxova spatna vazba je horsia ako Perezova. A Max nevie nasmerovať inzinierov spravnym smerom. Lebo ho to jednoducho nezaujima a nevie to.

2 Likes

Perezovi se omluvili a vrátili to tak jak to vyhovuje Maxovi :smile:

1 Like

No zas by som neprehanal ze 4. najrychlejsie :grinning: zo zaciatku rocnika boli vyrazne v predu ved davali skoro sekundu na kolo v zavode, tam si vyjazdil slusny naskok takze to nebude titul so 4. najrychlejsim autom ani zdaleka :grinning:

4 Likes

Ak titul vyhrá, bude to s tým vozom, ktorý si na začiatku chodil po prvé miesta zadarmo.
To, že teraz je druhý, tretí najrýchlejší je úplne jedno. Lebo teraz mu stačí minimalizovať škody, poprípade vytorpédovať, vytlačiť Norrisa tak ako to robil v roku 2021 keď už nemal dominantný monopost.

Neuveriteľne si vyberáš čo sa ti páči a čo nie. Každý jeden tím a každý jazdec robí presne to isté. Úplne každý a bez výnimky robí presne toto. Absolútne každý. Ak ti prekáža článok o Redbulle a všetky ostatné sú OK, tak je to nekonečne trápne. Ak ti prekážajú takéto články všeobecne, tak takýchto článkov je tu nespočet. Takéto

hovoria všetci.
Mercedes - od januára 2022 v piatok majú na víťaztvo, v nedeľu skončia mimo bodov.


Ferrari - Už mali auto, ktoré dokázalo jazdiť zarovno s Redbullom a potom prídu v Barcelone vylepšenia a veselo si poskakujú znova. A za svet nevedia prísť na to, prečo.
McLaren - v ďalšom preteku už nemôžeme urobiť 5431 chýb, ako dnes. Potom vyhráme.
Aston Martin - až sa presťahujeme do novej továrne, budeme šampióni.
Alpine - potrebujeme ešte jednu päťročnicu.
Racingbulls - máme Redbull diely z minulého roka, určite sa zlepšíme.
Haas - konečne odišiel Steiner, zlepšíme sa.
Williams - dúfame, že na štart postavíme obidve autá.
Sauber - získali sme Raikkonena a zlepšíme sa. Nič. Získali sme Bottasa a zlepšíme sa. A sú beznádejne posledný.
Na celom celučičkom svete nie je nikto, kto by nedával takéto vyjadrenia. S ostatnými nemáš problém. Len ten Redbull. Problém je v tebe, nie v Redbulle.

2 Likes

Rovnako to máš aj s Landom. Ak vyhrá titul Lando, bude to tým autom, ktoré si teraz chodí po prvé miesta zadarmo. To, že bol na začiatku sezóny druhý, tretí najrýchlejší bude úplne jedno. Stačilo mu minimalizovať škody a počkať na víťazné auto. Prípadne občas vystrčiť Maxa z trate a stiahne náskok o 26 bodov.

V zadnem pripade, to co predvadi Red Bull, vedeni a jejich pilot je neco co v F1 nema co delat, tak trapny a nafoukany, namysleny tym, to tu dlouho nebylo a od pristiho roku doufam nadlouho nebude.

Za “Red Bull” si dosaď hociaký iný tím a tiež to bude platiť. A tvoja odpoveď bude: Nie lebo aj som si bezdôvodne povedal, že nenávidím RedBull a hotovo a hotovo a hotovo.
Každý tím robí dobré a zlé veci. Každý pilot robí dobré a zlé veci. Každý človek robí dobré a zlé veci. A tvoja odpoveď bude: Nie lebo aj som si bezdôvodne povedal, že nenávidím RedBull a hotovo a hotovo a hotovo.
Ako psychiatri nazývajú tú chorobu, čo máš? RedBull-fóbia? Alebo to nazvali bobov syndróm detinského správania?

1 Like

Muzes se snazit to rovnat, ale proc, vsichni vcetne tebe vime ze Red Bull je takovy jaky je a jsou to jejich prohlaseni a postoje k ostatnim co tvori jejich image. V zadne rovine nemuzes stavet Red Bull vedle Mclarenu, na tom se shodnem.

Všetci bez rozdielu robia kontroverzie a tárajú hlúposti.

žiadny tím nevyčnieva nad ostatné.

každý tím má prehlásenia a postoje, ktoré im kazia image. Každý súčasný, minulý aj budúci. Úplne každý.

No tak to urcite ne.

On musí dobiehať a nemôže si dovoliť strácať body. Tak, ako Hamilton v 2021 a v poslednom závode mu zobrali titul.
Norris navyše nemá úplnú podporu tímu a cestu k titulu mu spomaľuje tímový kolega, jazdci ferrari a zavše mercedesu.
Ver sa snaží iba minimalizovať a nebude sa hanbiť Norrisa vytlačiť mimo trať, alebo spósobiť dvojité vypadnutie, ako to spravil v Taliansku2021 úmyselne.
Presne tie body Hamiltonovi chybali.
Tam tuším dobiehal jazdcov pred sebou a Verstapena dobiehali jazdci práve McLarenu.
Tam mohol Hamilton nabrať kopu bodov. Presne, ako Norris v Rakúsku.

Útočíš tu na Boba, že nenávidí RB.
Ale ty sám si ničím neargumentoval, iba si tu drístal, ako malý chlapec, presne ako RB.
Asi preto im fandíš, si rovnako detinský a zau👋

1 Like

V poriadku nevidíme to rovnako.
Taliansko 2021 - Lewis mohol nazbierať body a Max dostal za to penalizáciu.
Anglicko 2021 - Max mohol nazbierať boby a Lewis dostal za to penalizáciu.
Maďarsko 2021 - Max mohol nazbierať body a Valtteri dostal za to penalizáciu.
Rakúsko 2024 - Lando mohol nazbierať body a Max dostal za to penalizáciu.
Pár krát to pokašľal Max, pár krát ostatní. Nikto nie je bezchybný a všetci robia kontroverzie. Nie je tam žiadny zloduch, ktorý by kolidoval zámerne. Všetci jazdia najlepšie ako vedia a občas sa niečo prihodí.

Na Boba netreba útočiť, že nenávidí RedBull. On je hrdý hejter a je na to pyšný.

Bob povie, že niektorí fanúšikovia majú pokryvený svet a ostatní chcú korektné info. To je klamstvo. Iba si vyberá, čo chce vidieť. Všetci robia dobré aj zlé. Každý jeden a niekto nevzčnieva nad ostatných. Ak to niekto nevidí a len si vyberá, tak je hejter a nie fanúšik. Ak nevidíš argument odo mňa, tak si prehliadol toto.

Ak je pre teba toto dristanie ako malý chlapec, tak nech. Žily mi to netrhá.

Ja nie som fanúšik RedBull ani Maxa ani nikoho iného. Ťažko budeš hľadať moje vyjadrenia, ktoré by nahrávali na niektorú stranu.Ja som fanúšik športu. Vďaka tomu sa na to pozerám s otvorenou hlavou a teším sa na každý ďalší pretek. Len sa nedá pochopiť, prečo pri športe prejavuje niekto zlosť. Označiť niekoho, že píše “chuyoviny” a podobné vyjadrenia len pre to, že má voči nim nezmyselný odpor. Pár krát okomentujem a potom si šport užívam ďalej.

Tvoje meno SpiceHornerGirls. Netreba dlho premýšľať o čo ti ide. Rovnako podpichovačne by pôsobilo: SpiceHamiltonDRS, SpiceFerrariEngine, SpiceAlonsoMassdampers, SpiceBriatoreCrash. Len to zbytočne vyvoláva negatívne emôcie.

Tak tady se shodnem, bohuzel Red Bull neuznava zasady sportu, je mi lito, zbytecne pises tak dlouhe posty, proc.

Tak týmto komentom si sa sám usvedčil, že klameš.
–’
Taliansko21 Hamilton mohol získať až o 22bodov viac, co by bol majstrom už 2VC pred koncom ročníka.
Verstapen dostal aký trest, za to že úmyselne išiel poza bielu čiaru/mimo trať a išiel rovno do Hamiltona ? Stratu miest v ďalšom závode ? Uz pred závodom RB oznámil, že bude meniť motor, takže ten trest mu v boji o titul vôbec neublížil. Naopak Hamilton stratil 22bodov na neho.

Anglicko21 Hamilton bol rýchlejší a Verstapen ho zatváral v rýchlej zákrute. Mohol získať aspoň 18bodov za druhé miesto. Sám si to pokašlal. Trest pre Ham bol iba kôli vybičovanej situácii medzi fanúšikovskými tábormi. Pretože Ham bol vedľa neho a neurobil pohyb do Ver. Vtedy to potvrdil aj Alonso. Verstapen tam mal nechať miesto a netočiť volantom do Hamiltona. Presne, ako teraz Perez vs Sainz.

Madarsko 21 Bol tam nejaký úmysel Hamiltona ? Nie. To Bot nezvládol podmienky na trati a žiadny úmysel tam nebol. Bottas je férový jazdec, ukázal to niekoľko krát, keď nemal pustiť pred seba Verstapena a niekoľko krát ho pustil bez boja.

Rak24 Verstapen zase menil smer, blokoval, vytláčal, lebo prvý krát od bojov s Ham 21 sa musel brániť rýchlejšiemu jazdcovi a na domácej trati. Tak zase radšej spósobil kolíziu, ako by bol predbehnutý. A trest aký ? Že skončil v závode so 6bodmi a Russel stratil 25 ?
To je zase ako Taliansko21…
Verstapen využíva všetky špinavosti, aké môže. Zaujímavé že Schumachera diskvalifikovali, keď Hilla vyradil zo závodu a Verstapen dostane iba stratu na štarte.
Najchránenejší jazdec za posledné roky. Špinavá jazda a minimálne tresty. :face_vomiting:

Norris, nie Russell.