Pérezovi sa ospravedlnili vlastní inžinieri: Našli sa problémy, o ktorých som hovoril | Magazín F1 - F1online.sk

Áno. Spice Girls si očividne zvolili toto meno práve s cieľom zaujať a vyniknúť. “metaphorical reading suggests a more fiery, uncontrolled, girl-power nature” “they look nice, they taste nice, but watch out” Spice Girls je expresívne vyjadrenie on si z toho spraví nick. Aby hneď jeho meno bolo “exciting”.

Sám by som to lepšie nevyjadril.

Iným napíše, že sa uchyľujú k posmeškom. On má posmešok už v svojom nicku.

Som sice muž, ale tá skupina mala grády, hlavne prvý song :speak_no_evil::crazy_face::face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Ty tu riešiš nick, lebo na to čo som napísal nemáš argumenty, aj ten nick si nepochopil, keď ti to tu museli vysvetlovať.
A nehejruješ ?
Veď po mojom komente si nenapísal NIČ K TÉME, iba si riešil moju osobu.
Buď máš problém s vyjadrovaním vlastných myšlienok, alebo čo je horšie, ich pochopením.

A opýtam sa ťa znova… ČO ZNAMENÁ TVOJ NICK ? Keď riešiš ten môj, čo nemá s témou nič spoločné.

A ja ti odpoviem znova

Tak ako je niekto Jozef a volajú ho Jožko, tak ja sa volám Roland a volajú ma Rolandyno. Ty vôbec nečítaš a nerozumieš. Ale že vôbec. Všetko tu máš napísané a ty každý deň prídeš s vymazanou pamäťou a začínaš odznova. Len prskaš na tých, ktorí spolu s tebou neohovárajú RedBull a Maxa.

Pozri nebudem tu štvrtý krát kopírovať to, že všetky tímy a všetci jazdci vyplakávajú a hovoria trápnosti. Všetci bez výnimky. Kto tvrdí, že len Max a RedBull, ten je (doplň hociaký vulgarizmus).
Fór je v tom, že som tu na teba nenapísal žiandy hejt.

5 Likes

Zase prázdne slová a že nehejtuješ ? Za mňa si písal, že nenávidím celý svet. Riešil si tu nick, ktorý si ani nepochopil. A k bobovi si písal tiež o mňe, miesto toho aby si sa venoval k téme.
A ty tu vystupuješ, že označuješ všetkých za hejterov Maxa a RB ? A ty si sa prečo vlastne ozval ? Aby si písal o nás, lebo sme napísali názor ? Toto je diskusia o F1, nie aby si tu písal, že žijem v alternatívnom svete, lebo si dovolím napísať názor o F1. Kde máš ty ten názor ? Že všetky tími a jazdcu sú rovnakí ?
Môj koment bol o niečom a čím si prispel, ako prvým ???
1.Ešte väčšie písmo si nenašiel?
2.Sú fanúšikovia, ktorí fandia športu a tešia sa z toho.
A potom sú aj takí, ktorí nenávidia šport, nenávidia športovcov, nenávidia pravidlá, nenávidia rozhodcov, nenávidia ostatních fanúšikov, nenávidia akciu a zápletky.
3.A ešte tu aj vystupuješ pod provokatívnym menom. No ty máš dosť.
4.Tak tomu ver, že sú tam nejaké chybyčky. A nie málo.
5.Žiješ si vo svojom alternatívnom svete. Veci sa tam odohrávajú podľa teba.
6.To je nič len klamstvo a detinské vyberanie si čo sa mu páči a čo nie.
7.Keby keby keby keby keby. Dlho si v reálnom svete nevydržal a hneď si prepol niekam do alternatívneho sveta.
8.Ty si len samá hypotéza a konšpirácia a nenávisť voči RedBull a Maxovi. Keby keby keby keby keby. Ty vieš čo by RB spravil keby keby keby keby keby ešte skôr, než k tej situácii vôbec dôjde.
9.To je ale irónia. Mne Hornerfanboy vyčíta vnucovanie názoru, hoci to nerobím.
10.Áno. Spice Girls si očividne zvolili toto meno práve s cieľom zaujať a vyniknúť. Aby hneď jeho meno bolo “exciting”.
11.Iným napíše, že sa uchyľujú k posmeškom. On má posmešok už v svojom nicku.
Takže z tvojich komentov sme zistili, že píšem veľkým písmom a teba ako nekonfliktného človeka to príliš vytáča, až natoľko, že ti bolo jedno čo som napísal, podstatná bola veľkosť písma :man_facepalming:
Ďalej že nenávidím celý šport. Asi preto som písal o dianí na trati a ty o nenávisti ? 2:0 pre teba.
Ďalej riešiš môj nick. To je zase k téme… 3:0
Ďalej mám chybičky, nevyvrátil si ich, lebo ťa to o F1 nezaujímalo podstatné je, že ja mám dosť :face_with_hand_over_mouth:
6. Ja klamem a detinsky si vyberám ? Ja som písal o F1, to ty si odbočil do všetkých možných tém o mojej osobe a tomu, kôli čomu sme na tejto stránke si sa nevenoval. Boduješ ďalej…
7, ďalši alternatívny svet ? Asi si bol v kine na kreslenom spíďovi.
8zase hypotézy a konšpirácie ? A kde sú ZASE argumenty ? Tie ti akosi v téme o F1 chýbajú.
Hornerfanboy ? To už tu máme nejaké škatulkovanie a označovanie ľudí ? Nie si s RB si proti celej F1 ? Zobuď sa prosím.
10. Zase téma “nick” ??? A ja sa snažím zaujať ? Môj prvý koment bol o incidentoch na trati a nie adresovaný tebe. A tvoj bol iba o mne. A ja sa snažím zaujať ???
11.PÍSAL SOM O F1, ty o iba o mne.
Si král, ktorý škatuľkuje všetkých za fanúšikov Maxa, alebo tých čo nenávidia celú F1, hlavne že téme F1 si sa úplne vyhol.
Ďalšia stratená existencia… nemá cenu ti to písať 10x, dúfam, že si to po tomto slohu už konečne pochopíš a začneš sa venovať tomu, kôli čomu sme tu - F1 :pinched_fingers::wave:

To čo som ti napísal nie je hejt na teba. Slovník Cambridge: Hate - to dislike someone or something very much.
Ja voči tebe nemám žiadnu nenávisť. Zle si to vysvetľuješ. Čau v inom vlákne

2 Likes