Nemôžeme jazdiť s dvoma rozličnými autami, vypoklonkoval prosiaceho Péreza Red Bull | Magazín F1 - F1online.sk

No to vidim s tim, že si prisel zase na typicky ty. Toto mě nebaví. Pilot je zdopovedny za setup auta, ale tym neni zodpovedny za feedback jezdce a za ovladatelnost :slightly_smiling_face:

Ked je tak dobre ovladatelne, tak preco tu operujes s tym, ako velmi nevyhovuje Perezovi? To chces tvrdit, ze Perez sa trapi s autom, lebo je dobre ovladatelne? :grinning: Sorry, to uz je Checo riadne poleno, ked ma s tymto problem.
Cize to zhrniem, tvoja logika je vlastne to, ze Red Bull by mal postavit horsie ovladatelne auto, aby viac vyhovovalo jazdcovi, ktory na Verstappena aj tak absolutne nema? Toto mi tak nejak vyplyva z toho, co si napisal…

7 Likes

ja netlacim nic, pisem tu uz dlho, ze auto sa podla dat a podla spektra pravidiel spravi “takto rychle” a pilot sa MUSI adaptovat na auto, jasne aj feedback atd tam hraje rolu ale to co vy tu tlacite je:
-Cau Max jake auto chces na dalsiu sezonu?
-hm Pretacave
-ok mas ho

-jeee ahoj Checo co doma? dobre? ok, tu budes mat pretacave auto LEBO MAX TO CHCE

Proboha. Tak naposledy. Tady je to už fakt, jak u blbečků na dvorečku. Max ma radši pretacive auto, Checo nedotacive, RB na začátku roku byl v tomhle ohledu spíše mírně nedotacivy, proto i Checo něco vydoloval. Po vyvoji je to auto vyzrane pretacive, což i Max potvrdil a Checo s tím nedokáže jezdit.

Končím tady. Tady se napíše něco k diskutovani, co se nemusi libit a slitnou se tu svědci. Užijte si to a placejte se po rameni, jak jste dobří a jak je Max ultra super duper

A vyrazne rychlejsie by som dodal.

3 Likes

A co konkretne vydoloval?

1 Like

Ale ved auto si Perez predsa moze nastavovat podla seba. Vyvoj auta a konkretny setup v preteku su predsa dve rozdielne veci. Tak co tu miesas hrusky s jablkami? Ale teraz som pochopil tvoj problem…stale si nestravil moj argument, ze za vylet do strku v Katare moze Alonso a nie zle nastavene auto. Beriem na vedomie.

2 Likes

Po styridsiatich pretekoch skoncil prvykrat prede Maxom na zaklade lepsieho vykonu.

3 Likes

A podla teba Max nie je super duper?

lenze Checo s nedotacavym autom nebude rychlejsi ako Max s pretacavym

a koncim tiez ak som v niekom po ranu vzbudil temperament, tak sorry, ale aspon sa lepsie bude pracovat :smiley:

ako by si si predstavoval diskusiu? aby protistrana uznala, ze mas pravdu? lebo to neni diskutovanie, diskutovanie je predkladanie argumentov, a bud to skonci kompromisom a podanim ruky alebo jedna strana da tej druhej za pravdu ale to mi ako diskusia nepride

Stejně si myslím, že.kdyby měl Alonso štěstí jako Hamilton, auto jako Verstappen a svaly jako Arnold, tak by byl už nejméně desetinásobný.

4 Likes

Přesně, měli by jste se nad to povznést

Sedni si do toho RB a řekni mi, jak moc dobře je ovladatelne, díky

Tak třeba bych tu hned nezačal psát, jak je to nesmSl, protože můj oblíbený pilot nedostava od týmu auto upravene i diky feedbacku, ale je to čistou genialitou a ostatní píšou nesmysly a ani se nesnazit to pochopit

Jistě, vše co není peva chvali na RB je komplex. Ty máš očividně komplex s kritikou.

Nikde jsem tu RB nesnahzoval a ani Maxe. To, že to nechapete není moje chyba

1 Like

tak ale nech sa to tu nepise o nikom lebo to plati len na Rb, resp u Alonsa ale opacne

Alonso přišel do AM v zimě. To jen tak na okraj, mimochodem vzhledem k vykonnosti AM je jeho ovladatelnost druhorada

nie ja som myslel to, ze vy neznesiete kritiku na Alonsa a vyvraciate ju, tak je to v poriadku

redbullaci alebo ja s nordakom ohladom ferrari neznesieme kritiku na RB/Ferrari a vyvraciame ju tak uz to podla tejto logikky neni v poriadku

kazdy si mysli, ze ma nejakke info o veci, inak by diskusie neprebiehali … to, ci je to info vecne, spravne a adekvatne, o to presne v diskusii ide, o to dokazovanie

napisat ze “nieco je takto, a musi to vidiet aj slepy” neni dokazovanie faktami, len nazor, domnienka a tocime sa v kruhu

pokial uznas ty, ze nesi objektivny tak uznam aj ja …

Ale takto tu argumentuji hoši výše. To dej vědět jim. Já Alonsovu kritiku uznávám, pokud je na místě.
Problém je ten, že tady se naznakem udělala kritika k RB ohledně zohlednění ovladatelnosti monopostu a feedbacku jezdců a spustil se tu armagedon, proč?