Je to oficiálne: Adrian Newey opúšťa Red Bull Racing! | Magazín F1 - F1online.sk

tak so situsom si kamos …

3 Likes

Zase je dneska krásně, tak si byl fotit? :grin:

1 Like

Backup? nedokážeš fungovat za sebe jo? dobrý vědět

Můžeme udělat foto: agónie RBR fans na F1.sk foru :smiley: takový protažený ksichty se záchvatama, to je na celovečerní výstavu :smiley:

1 Like

To je prý nová Babišova.

bring back these times :frowning:

1 Like

Však v té diskuzi jsem skončil, co tam máš dál?

mozes to posunut na vyssi level, viem, ze v sebe ten zapal mas

1 Like

### bob Inžinier

I kdyby to VER nejak zazracne podepsal, mam dojem ze nova jizda v kocaru z toho nebude a prijde na radu jezdecky projev, ten ma VER prumerny, nekdy podprumerny, to jsme si vsimli.
Panenko Marie skákavá! Ty seš Bobe, ještě větší blb, než jsme doufali. Neměl bys vynechávat tabletky co ti předepsal psychiatr!

2 Likes

Mercedes desperate to sign Verstappen: ‘£128m-a-year offer’

…proč zrovna 128?? Aby to nebylo jako, když si chce dát člověk do kompu 128gb ramek a pak zjistí, že je mu to uplně k ničemu. :face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth:

2 Likes

128gb je polka z 256 gb, a to uz je ranec, takze mas polovicny ranec … lepsie ako mat 64gb a mat ciastocny ranec

Aha, tak to jsem netušil. :upside_down_face: Ale chápu už proč to nemá srdíčka.

1 Like

Strašné bomby. Je ti jasné, že už ho kopeš na zemi? :sweat_smile:

je mi jasne, ze ten clovek sa nikdy neupokoji, ked sa nebude riesit rozpad RBR, tak sa bude riesit klasicky nieco ine, on bude klasicky protistrana proti zdravemu usudku, a bude si vydupovat respekt … jak som mu pisal rano, nesom jeho oco, na to uz je pozde

4 Likes

Evidentne tam oco zlyhal alebo chýbal. :slight_smile:

Asi 127 je málo a 129 už moc. :money_mouth_face:

nvm, na behavioralne rysy tu je Honza

1 Like

To ne, ale baví ho to, a je dospělý, takže mu nebudu říkat, co má dělat.

Bretnix se mu smál, že je vocas, že nemá pravdu, a shazoval ho přes hezký fráze, že nikdy se nic takového nestane. Teď je Newey ve Ferrari a místo omluvy se kroutí jak had. :grin:

Takže má Honza v tomhle trochu pravdu. Výjimečně.

Lidi se úplně zbláznili a mám snad nejvíc práce za posledních 5 let. Takže nestíhám cist novinky v F1, natož fórum.
Jen buďte na sebe hodní, však jste byli kámoši a máte společnou vášeň.

3 Likes

bretnix co pamatam pisal, ze mu to logiku nedava, ale ne ze sa to nestane … ak mas ine info tak vopred sorry, nechce sa mi situsovsky lustrovat stare vlakna

u honzu je obecny problem, ten, ze sa zacne hadat a najednou sa nechce hadat.

miliardukrat som pretocil list, zacinal diskusiu pekne, sam dobre vies ako to s nim je, vies to lepsie ako ja :+1:

mna uz tiez nebavi byt nad vecou vzdycky, vzdycky byt “ten lepsi”, tiez sem chodim citat prispevky a bavit sa o veciach ale jak pises, na to treba dvoch

Ne, Newey není ve Ferrari, Puffe.

Je v Red Bullu.

Možná v tom Ferrari bude, ale je rozdíl mezi “oznámená fakta” a “spekulace”. Ale problém by nebyl ani ve spekulaci, ale tím, co ta spekulace měla údajně dokazovat (rozklad Red Bullu). Zatím všechno vypadá tak, že konkurence přetahuje esa Red Bullu za pohádkové peníze, nové smluvní rekordy.

Zbytek viz můj delší příspěvek výše, ale asi to na tebe bylo moc dlouhé nebo moc složité.