Nemôžeme jazdiť s dvoma rozličnými autami, vypoklonkoval prosiaceho Péreza Red Bull | Magazín F1 - F1online.sk

Aj Piquet jr v takom Hockenheime 2008 vytrel s Alonsom podlahu a co z toho vyplyva? Daj nam aj tu sirsi kontext.
Alebo nam daj sirsi kontext ku Q v Bahrajne 2010, kde dal Massa Alonsovi skoro styri desatiny. Tam potom asi Ferrari tiez zacalo vyvijat na mieru Alonsovi…

2 Likes

Mě o nic nejde, ale tady lion je objektivita sama, nechce pripustit cokoliv, co by vrhalo na Maxe, jakoukoliv mini kaňku nebo na RB

Jn v tom stejnem Bahrajnu, kde Alo Massu zajel.
Jakožto fan Maxe těžce uchází pointa hoši. Celou dobu se tu vede debata na tom, že auto se dělalo pro jízdní vlastnosti Maxe (zajimavy, že tvoje komentáře, kdo je za co zodpovedny se toto netyka tymu k naslouchání feedbacku obou jezdců). A za druhé přesně kecy typu: Max byl nemocný, jinak by Perez neměl šanci. Why? Tak buď jsem šéfem týmu, kdy chci, aby se oba piloti citili dobře a dostavali podporu, nebo to cpu na jednoho, ale pak se nesmim divit, že ten druhej nebude jezdit nic

A v tom Miami, ktorym si sa tu ohanal, Verstappen Pereza “nezajel?”

2 Likes

Auto sa vyvijalo tak, aby bolo co najrychlejsie.

Tu to tvrdi aj sam Perez.

3 Likes

S tim Alonsem te @Max_is_faster_than_you dostal co. :grin:

Pokud nevidis rozlozeni sil mezi jezdcem typu Max a Checo a nechapes ze auto se nevyvyji na Maxe, ale ze se vyvyji aby bylo nejrychlejsi a je na pilotovi aby se adaptoval, pak je ta diskuze s tebou zbytecna. A debata o Baku a podobne je uplne mimo.

Checo byl v Baku rychlejsi nez Max, bez debaty, problem je pro Checa v tom, ze kdyz je Max pomalejsi ( coz v sedesati zavodech bylo snad jednou), dojede druhy, kdyz je pomalejsi Checo, dojede v prumeru na patem miste, s nejrychlejsim monopostem na rostu.

Bottas byl pomalejsi nez Hamilton a presto ho Bottas byl schopen porazit cca dva az trikrat za sezonu a konzistentne dojizdet druhy.

Alonsa minulou sezonu porazil Ocon. Znamena to ze je rychlejsi nez Nando? Ja si to nemyslim. Ty ano?

Vsichni tu basni o Neweym. Problem s nim je, ze nedela auta pro prumer. Dela auta pro vyjimecne piloty a obcas to auto zvladne i prumerny pilot. No jenze zrovna tohle auto, prumerny pilot nezvladne.

6 Likes

Nie, vsak normalne odpovedz, co mi tu posielas infantilne obrazky?

1 Like

Ne, tak normálně diskutuj, co tu píšeš infantilní výkřiky do tmy

A když se auto vyvíjí, tak se u toho nevyvíjí i jeho ovladatelnost?

Takže se v dnešní době auta nenastavuji s ovladatelnosti?

A měli stejný počet DNF? Jakože dáváš zase hrušky s jabkama dohromady

Nezlob se na mě, ale i Webbera 2010 bojoval o titul. Ricci, který je tu zapracovány vyhravali dost dlouho s RB. Kvjat porazil Ricciho v RB a měl pódia nějaké. To je zase žbleb do tmy, aby Max vypadal úžasně

Tyhle vete nerozumim. Co to je za spojeni? " nenastavuji s ovladatelnosti" ?

A to jako Ocon v zadnem zavode Alonsa neporazil? Treba v Miami? To ty tady dokazujes jak ma Checo dostat uplne jine auto protoze je schopen Maxe porazit. Moje poznamky jsou naprosto trefne, protoze ukazuji na absurditu tvych tvrzeni.

Neni v F1 team, ktery by trvale pouzival odlisne specifikace z jinych duvodu, nez jsou penize, nebo testovani upgrade.

No kdo tu “zblepta” necham na ostatnich. A Max je uzasnej pilot. Nepotrebuje tak, na rozdil od nekterych, “vypadat”. Pokud to nevidis, tvuj problem, ja nemuzu za to ze tomu nerozumis.

3 Likes

A mimochodem, Webber a Ricci podle me ( a nejen me) urcite vyjimecni jsou.

Při vývoji se nehledí na ovladatelnost monopostu?

Nejsou, neříkám, že Ocon v některých závodech Alonsa neporazil, ale jestli pilot ma 6dnf a druhej 2dnf, tak provnavat celkový body je stejny, jako shazovat Checa za vyhru, protože Max měl rýmu

Díky za další útok. @temneny_syr tu psal, jak tu byl klid. Slitli jste se tu, jako svědčí Verstappenovi skrze tyto názory, hoši hoši, vám pointa prostě utekla a ještě tu kopete. Nikdo tu neshazuje Maxe, tady se bavíme o tom, že RB při vývoji dělal ovladatelnost monopostu na míru Maxovi, tak, aby zuzitkoval sve jezdecke dovednosti a na to doplaci Checovi i společně s kecama, co měli Helmut s Hornerem, když se Checovi ještě celkem dařilo že začátku sezóny. To je fakt tak difficult to understand?

@HellHogr prepac ze do toho vstupujem ale cital som to cez vikend a zaujima ma jedno: o co ti vlastne ide? chces po MV fans aby uznali, ze neni na vrchole a top? ze perrez je k nemu blizsie jak v skutocnosti je a davaju im ine auta? uprimne ma to zaujima lebo tieto diskusie tu citam uz rok s pauzami a furt je to o tom samom, ze MV fans na konci dna mavnu rukou a nechaju to tak

2 Likes

A přijde ti, že mavnou rukou? Zrovna jsou tu 4 co se jim nelíbí o tomhle diskutovat.
O co mi jde? O to, že RB při vyvoji logicky dělá ovladatelnost monopostu, aby seděla Maxovi a Checo na to doplácí, plus i ten přístup Hornera a Helmuta mu výrazně uškodil. Nikde tu netvrdím, že by Checo dokazal porážet Maxe nebo, že mu je blízko.

mne jedine toto nesedi tento narativ, lebo to Maxa vrha do statusu jazdeckeho boha, jak bola predrokmi ta reklama na nove monoposty, kde Ricciardo sedi na vzduchu a pocitacovo vytvoreny monopost sa okolo neho sklada :smiley:

ak tu pises o 4 ludoch tak sa k nim v tejto veci pridam aj ja, pokojne si myslite, ze som redbullak mne to je jedno ale tvrdit, ze fabrika stavia monopost na jazdca, a neni to tak, ze jazdec sa musi adaptovat na postavene auto, na ktoreho zostaveni pracoval megamozog Newey a maju miliony dat, s tymto nesuhlasim, nehnevajte sa

7 Likes

Hezké video. :+1:

1 Like

takto stavaju auto na maxa pomocou DNA receptorov aby sa mu napojili priamo na chromozomy a bez simulatorov a treningov zistili v RB, ake auto potrebuje, a u Checa len povedia Sorry Checo, toto auto je POSTAVENE NA MAXA :smiley:

5 Likes

Tohle je u tebe utok? Pises mi ze zbleptam a u tebe je utok ze necemu nerozumis. No tak ja klidne zautocim i ma sebe. I ja spouste veci nerozumim.

Co jsem tak cetl, tak nikdo z nas neresi ze Max je rychlejsi, resis to ty poukazovanim na jeden zavod za tri roky, ale tvoje vec.

My polemizujeme s tvym nazorem na to, ze se auto vyviji na Maxe.

Auto se nemuze vyvijet na konkretniho pilota. Nejprve navrhnou co nejrychlejsi auto a pak ho zrychluji, nebo zmeni koncept. Jiste ze se bere v potaz konkretni preference jedince, ale nikdy nemuze stat v ceste rychlejsimu autu.

Mercedes, AM, McLaren, Ferrari atd. Tihle vsichni menili koncept, myslis ze je zajoma jizdni styl pilota? Nezajima. S minulorocnym Ferkem se Charlesovi jezdilo dobre? Nezajima.

Hamilton nekolikrat kritizoval auto. Bylo by mu to prd platne, kdyby s nim George utocil na prvni flek.

To ty a tobe podobny tu delate z Maxe a Jose nejmocnejsi lidi planety, kteri ridi FIA, RB a buhvi kolik teamu jeste.

Pokud Max nebude podavat kvalitni vykony, poleti z RB jako kazdej jinej.

6 Likes