Proč by naši byli doma ještě před koncem skupiny?
A vyhráli jsme v suchým triku
Proč by naši byli doma ještě před koncem skupiny?
A vyhráli jsme v suchým triku
Italske body jsou doma.
@Ferda asi kdysi sazel na nase a prohral hodne penez.
Já ve sportce pouze vyhrávám. Přes 20 000 ročně.
Tak to ma byt, tak to ma byt.
Ale nasi vlastni komentatori ve studiu po nas zase hazou klacky, to je neuveritelne, to je rarita, to jsou pani, to je jina liga ta nase CT.
Ani jsem netušil, že už máme odehraných tolik zápasů.
To nic Ferdo, já zase nevěděl že je MS v hokeji a ani nevim kde.
Doma bych si MS ani nevšiml, ale tady jsem částečně informovaný, tak kibicuji. ![]()
Ani nevím, že nejsi doma
. Tak pozdravuj Poseidona.
Na moři ještě nejsem. Zatím si ve Štúrově v termálech hraji na skutečného páprdu.
Ty jo… Tak to je Uljana Semjonovová na bruslích. Jednou mě tak napadlo, jestli by bylo možné hokejového brankáře odchovat přímo v brance, aby jeho rozměry tu branku kopírovaly a vyplnily… Tady k tomu zas tak moc daleko není
.
https://www.eliteprospects.com/player/619295/damian-clara
Anaheim si ho nevybral jen na okrasu no ![]()
Měli by udělat, že brankář může měřit maximálně 185cm.
Tyhle krabice, to je hrůza.
Nebo přiměřeně zvětšovat branky. Tenhle by měl fotbalovou
.
Hašek taky velký nebyl, ale stejně měl mundůr jako pro yetiho. Myslím, že právě kvůli němu se vytvořily nějaké velikostní pravidla.
CESKO vs SLOVENSKO, to bude kanonada, palime z prvni…
Slovaci co vy si dovolujete….co to tam mate za jelito, ten Pospisil.