MS v hokeji 2026

MS v hokeji 2026 :ice_hockey: :goal_net:

Výsledok zápasu Slovinsko - Česko 3:2 v predĺžení asi nečakal skoro nikto. :slightly_smiling_face:

1 lajk

Co taky očekávat od Strollů, kteří se do hokeje nedostali díky svému talentu, ale byli násilně potlačení úplatky svých tatínků.

A to je kto konkretne?

Nechtej abych si tipnul zapas Slovensko: Italie :wink:

Jinak ke vcerejsimu zapasu nasich, dva dost podobne tymy hernim pojetim, nasim to tam jednoduse nepadalo, to se pak muze clovek roztrhat a nic.

Tipol si si? :smiley:

151515

Podle výsledku nejspíše úplně všichni.

Skús túto myšlienku vysvetliť.

Co chceš vysvětlovat, když pár nadšenců z jihu Evropy dá kartáč naším namistrovaným profíkům.

Ja som ale reagoval na blba, ktorý chcel tipovať Slovensko - Taliansko, nie Česko - Slovinsko.

Preto nechápem aký má tvoj predchádzajúci príspevok súvis s naším zápasom, ktorý sme celkom v pohode zvládli.

U toho doktora uz si byl?

Jinak jsem si tedy myslel ze hrajeme se Slovenskem, ono to bylo Slovinsko.

V tomto případě jsi dajaký Terazky.

Vyšlo to tak, že my hráme najskôr s papierovo ľahšími súpermi, no s Nórmi to nebolo jednoduché a Taliani boli povinnosťou, takže zatiaľ sme pobrali všetky body. Na konci nás ale čakajú najťažší súperi - Česko, Kanada a Švédsko, tak uvidíme.
Vy ste zakopli so Slovincami, tak možno o to obozretnejšie a lepšie budete pristupovať k ďalším zápasom.

Tenhle formát je o ničem a nudný.
Čtvrtfinále je hlavní zápas. Tam se rozhodne mezi úspěchem a neúspěchem.

Zapas jsem sledoval a nic nez ze jim to tam proste nepadalo me nenapada, hrali perfektne, to se nekdy stane, dulezite je se vzdycky zvednout a pokracovat.

1 lajk

A aký iný formát vzájomných zápasov by si teda navrhoval na MS?

Snížit počet účastníků na 10. 2 skupiny po 5.
První ve skupině rovnou semifinále.
2 vs 3 z protější skupiny.
4 nic.
5 sestup.

Aj to je možnosť. Takzvaná Puffova redukcia pre IIHF. :slightly_smiling_face: