MS v Hokeji 2024

Letos mame na finale, zalezi jak k tomu pristoupi treneri.

Vsechno vsadit na jeden utok, to jsem nechtel, ale v dalsim zapase se to da zmenit, uvidime.

Ty jo, ten Pastrnak se tam mota jak nudle v bande, prinos nula.

… jinak si nemůžu pomoct ale rozhodčí na tomto MS, mi přijdou strašně nevyrovnaní, bývá to tak, že se během prvních zápasů nastaví úroveň, nějakého celkového posuzování zákroků, a tady je to furt nahoru dolů, absolutně nevyrovnané

Kanada - Slovensko 6:2
Švýcarsko - Německo 3:4
USA - Česko 2:4
Švédsko - Finsko 6:3

USA ma tri hrace v TOP 5 produktivity. Muj tip je 3:6 pro USA, posledni bude v power play do prazdne branky.

No aby to nebolo 8:0 :flushed::smiling_face_with_tear: to je zase hruza co oredvadzaju naši.

Edit: berem spať uz si dali kanadania vlastný :joy:

Tak Slovensko se cti, ted my.

Mám obavy, že půjdeme hned za Slovenskem, snad se pletu…

Zaciatok zapasu absolutna tragedia, bez nasadenia, bez agresivity a totalne rozhadzani. Za stavu 0:2 zazvonil budicek, ale opat sme doplatili na strelecku nemohucnost, zahadzovanie vylozenych sanci a tragicke presilovky.

Potom opat vypad na 20 sekund, ked po Hrivikovom prepadnuti hodne dorastenca najskor prvy gol a nasledne druhy na 1:5. Chvalabohu aspon za Kelemena, ktory ako jeden z mala mal agresivitu a nebal sa. Pospisil bol obrovska strata, najlepsi center, ktory sa v tak malom kadri nedal nahradit.

Bohuzial takto to dopadne, ked krajina ako my s cca 20 svetovymi hokejistami sa ide hrat na velkych politikov a robit bruselske gesta a nechame 7 vybornych hracov (z toho 4 obrancov) a 1-2 brankarov doma, lebo si dovolili hrat KHL. Liska, Kristof, Jurco, ale hlavne obrancovia ako Cajkovsky, Rosandic, Jaros a Gernat su presne to, co sme potrebovali na doplnenie hracov, ktori hrali vyborne a dokazu byt vyrovnanym superom aj Kanade alebo USA.


EDIT: Ramsayho asi stacilo. Trener absolutne bez emocie, ktory nevie nabudit tim. Po gole na 3:5 namiesto toho, aby tim zacal burcovat a hecovat, tak ani naznak pohybu alebo usmevu.

Viackrat mal zostavu na postup alebo s mensim stastim na medailovy uspech alebo aspon semifinale, ale nikdy to nedorucil. Ma na konte prehry s timami ako Kazachstan, Lotyssko a podobne. Zapasovu zostavu zlozi podla vykonnosti a boji sa akychkolvek zmien. Cehlarik od tretieho zapasu nemal co robit v prvom utoku a na presilovke uz vobec nie. Chce to zmenu na trenerskom poste.

Ked sa pozriem na cesku zostavu, tak asi prvykrat im vyslovene fandim, najma kvoli Pastrnakovi, ktoremu by som uspech doprial. Mam vsak obavy, ze dobra zostava USA s hracmi ako Tkachuk bude psychologicky tazkym superom.

Dík, uvidíme, jestli to pomůže :slight_smile: . Možné je všechno a David může porazit Goliáše, ale myslím, že USA prostě mají silnější tým. Ale fandit budu!

1 Like

Objektivne musim zhodnotit ze sme hrali slabo (nie cely zapas) ale co pískali, asi pan rozhodca z Čiech nema rad slovensko :joy:

Nevadi no. Uvidime ako pojde Vám

Pletes neboj :v:

1 Like

Meli nechat muzstvo jak bylo, ty posily si tady jezdi uzivat jenom slavy, ve Statech to nezazijou.

Držím palce Čechom :czech_republic:, nech dajú dole Amíkov.

1 Like

Dík! Já zatím sleduju radši jenom on-line reportáž, nosím smůlu…

Neboj sa, nenosíš. Normálne si zapni telku :slightly_smiling_face:. Ja to mám zapnuté.
Keď sa podarilo poraziť ich nám, tak vy môžete dnes kľudne vyhrať.

Ale dal jsem na MS stejně gólů jak Slafkovsky.

Je to tam. Vyhrávate 1:0 :+1:

1 Like

No prosím, zrovna jsem psala vedle a je to tam! Dobře dělám, nepustím si to! Možná, kdybychom se dostali do finále, pak jo…