MS v Hokeji 2024

Slafkovský dal jeden gól v samostatných nájazdoch a má viacero asistencií (neviem presne koľko), ale samozrejme sa očakávalo, že dá nejaké góly v riadnom hracom čase, no nedal. :neutral_face:

Tá Kanada - Slovensko Ti skoro vyšlo.

Takže @PUFF dal gól na mistrovství světa, a to je přitom brankář! Takového člověka my tady mezi sebou máme :smile: !

1 Like

:slightly_smiling_face:

Výborne, poslali ste Amíkov domov! Gratulujem! :+1:

3 Likes

Dík, na mou duši, je to doma! I když to byl nervák, 1:0 je strašidelný výsledek. Stáli při nás všichni svatí.

1 Like

Mistři pyčo! :sunglasses:

155115155115

1 Like

Tak to by jsme měli, škoda těch tří tyček, mohl být v závěru větší klid :smile:

To ještě přece jenom ne… Proti komu půjdeme v semifinále?

Neviem či by som zvaloval vinu na trénera.

Dlhodobý problém Slovenska je pre mňa jasný. A krásne to bolo vidieť dnes, ale aj v zápase s Švédskom - ja nechápem prečo ale mi roky nekorčulujeme. Roky.

Proste niekto nastrelí puk do pásma, a obranca stojí na modrej a čaká kým ten puk príde po mantinely k nemu. V momente kedy sa čo i len rozbehne hráč k nemu tak už začne cúvať - hotovo, pásmo stratené.

Toto som nikdy nevidel u žiadneho Kanadana, Švéda, Fína nikdy. Konštatne v pohybe, konštantne sa ta hra hýbe, napádanie a v momente je späť keď založíme útok.

Chcel by som niekedy vidieť nejakú štatistiku nakorčulovaných (kilo)metrov medzi krajinami… Proste statická hra - keby aspoň máme palicovú techniku alebo iné veci ale logicky tam zaostávame (Slafkovský má extrémnu palicovú techniku, ale čo sám urobí).

Ja neviem čo tie decká, dorast učia alebo čo ale mi proste lepší tým prehráme na rýchlosť korčulovania resp.statickosť…

A to ide ruka v ruke s prienikom do pásma, s obranou, s možnosťou vytvoriť si gólové príležitosti…

1 Like

Proti Švédom. :slightly_smiling_face:

No jo. Teď už si stejně nemůžeme vybírat, uvidíme. Ale koukat se v sobotu budu radši na kvaldu, to je jistější :smile: .

1 Like

Nejde napsat nic jineho nez velke diky za vykon!

Porazit USA jednim golem ma sve kouzlo.

2 Likes

Zatím teda válíme :ice_hockey: :muscle:

Koho zajímá nějaká formule :czech_republic:

1 Like

Možná po deseti létech se po očku dívám na nějaký hokej a zírám, že je to docela zajímavá hra. :slightly_smiling_face:

Krasne bratia Česi :sunglasses::sunglasses::sunglasses: majstri pyco :pray::facepunch:

2 Likes

a kto ma korculovat? mohol si nastupit :sweat_smile:

Cekal jsem po USA tezky zapas, muzstvo si udrzelo level a pridalo goly, Necas posila, diky hosi za tohle male finale a jdeme zkusit zlato.

Po tom osmem neuznanem uz jsem chtel rvat deset deset :tongue:

Nejlepsi gol byl ten od Kubelika, mezi nohy odrazeny od kouli do branky au :bowing_man:

1 Like

Kto tu písal, že načo hviezdy z NHL a nechcel Pastrnaka? Aj teraz by ste ho tam nechceli?

1 Like