MS v Hokeji 2024

Vim, to ja jen kdybys chtel zkusit vyhrat balik.

Ja jen doufam, ze ten nas mancaft spise posilama nerozyebou, vcera se o tom ve studiu mluvilo. Nechal bych to postaveny na Cervenkovi, snad to tak bude.

Jo Lotyši musí Ameriku porazit za 3 body. Tomu nějak nevěřím a zaroveň Švedi si asi dají Slováky, takže když vyhrajeme za 3 body s Kanadou (což nevidím), tak by bylo derby. :grin:

Snad ne. Podle mě mají o dost lepší hráče než my. :smiley:
To by zase vylezli z kanálů. :smiley:

Jestli budeme hrat v aktualni forme vidim to docela pozitivne, davame goly.

Pokud bych si měl vybrat Slovaky, Němce nebo Amíky do čtvrtfinále, tak rozhodně Slováky. :grin:

Já asi amíky. V sobotu je fotbal. Nemám čas na semifinále. :smiley:

To od tebe ale neni hezký. :smiley: Každopádně pěkné večerní zakončení neděle s hokejem, oba zápasy byly dramatický.

Pro Lotyše velká škoda při ohlédnutí na ty předchozí zápasy. Hlavně prohra s Německem a ztráta bodu v prodloužení s Francií. Odehrát tyto dva zápasy lépe, tak mohli aj klidně postoupit.

Bola to celkom mizerná hra z nasej strany kua :pray::roll_eyes:

Lotyši radšej nech nepostupujú. :slightly_smiling_face:

Proč by ne? Lotyši jsou sympatický celek, neříkám, že bych je viděl postoupit radši na úkor Slovenska, ale místo třeba Německa. Ale tabulka už zůstane nejspíš stejně, Slovensko těžký zápas se Švédskem a Lotyši s USA, takže nejspíš prohra obou a zůstane to bodově stejně. Ale tak kdo ví, třeba bude zase nějaké překvapení :slight_smile:

Cez Nemcov už Lotyši nemôžu postúpiť, majú s nimi horší vzájomný zápas (prehrali 1:8).

Kedykoľvek mohli byť Lotyši sympatický tím, ale tento rok fakt nie. Remíza s Poľskom, remíza s Francúzskom, ktoré im doslova darovalo výhru v poslednej sekunde predĺženia a debakel od Nemcov, to fakt nie sú výkony, ktoré sú hodné postupu. Jediný dobrý výkon čo predviedli bol proti nám a aj to ťažili z našej streleckej nemohúcnosti. :slight_smile:

Príjemné prekvapenie by som doprial Rakúsku, ak zvládnu zápas s Britmi a Fínsko prehrá so Švajčiarskom. :slight_smile:

1 Like

Já to mám spíš spojené s loňským třetím místem, proto ty sympatie, ale také protože dost lotyšských hráčů hrálo v mém oblíbeném klubu. Češi v 2010 taky prohráli ostudně ve skupině s Norskem a nakonec z toho bylo zlato. Ale jinak souhlasím že ty výkony Lotyšska nejsou přesvědčivé.

Rozhodně, Rakušani si to nesmírně zaslouží, to by byl další zářez do jejich úžasného příběhu na tomto MS

2 Likes

Finsko vcera skvelej zaver, i kdyz celej zapas spali.

Doufam ze se dockame duelu USA vs Canada.

Pasta v jedné formaci s Červenkou, v roce 2022 tato spolupráce získala bronz, tak uvidíme jak dnes proti javorovejm :face_with_raised_eyebrow:

Briti dali Rakúšanov 4:2 :thinking:

Nemecko se rozjelo.

Tento rok by som im doprial aj striebro, ak by boli vo finale so Slovenskom. :sweat_smile:

1 Like