Malo ponocovanie vplyv na Verstappenovu náladu? Nezmysel, znie z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

Neviem, co znamena fuet, v slovencine take slovo nemame, ale predpokladam, ze je to nieco ako “obcas” alebo “raz za cas”.

A zareagoval som preto, lebo mi prislo smiesne to tvoje opakujuce sa vyplakavanie, ze kazdy pise vzdy len tebe vycitky a vedel som, ze psika Honzika mam stale na povel a ze sa hned chyti. :dog2:

nuz, tu sa asi zhodneme na nezhode

1 Like

To je, ale není pochopitelný, že začne posílat vlastní tým do zadnice při první horší strategii.

Ked chces vidiet niekoho, kto horel v daleko rychlejsom aute, tak si pozri Madarsko 2021 a co s Hamiltonom v top aute robil Alonso v traktore. :sweat_smile:

1 Like

Asi len Lawrence Stroll, a preto je Alonso v Astone a nie v RB, Ferrari, Mercedese alebo McLarene. :slight_smile:

ved sa o tom vedelo, ze hrava online. to si fakt myslis, ze to Marko spominal koli novinarom? :slight_smile: ok teda…

1 Like

Tak Max im bol schopny vynadat aj v dominantnych rokoch - ked vypadol v Q2 v Sinagpure 23 alebo si spominam na SPA 23 ked postupil do Q3 z 10. miesta a GP mu tam vravel, ze ked sa mu nepaci, nech si robi strategiu sam :smiley:

Toto ale proste je Max a tieto jeho vylevy idu na vrub Josovej vychovy a nie tomu, ze dnes ponociach hrava hry…

4 Likes

Ale byl tu jeden takový, že brečel, že nemá na nájem, a chtěl, aby kapitalisti platili vyšší daně a všechno jim sebrali. Pak říkal, že radši bude hrát hry, protože mu práce nevyplatí za ten čas.

Už sem nechodí. To byly časy.

3 Likes

Nemyslim si, ze to ma nieco s Josovou vychovou, skor je to o povahe a perekcionizme. Skratka top pilot chce vzdy vyhrat. A Max ma komunikaciu so svojim inzinierom takto nastavenu uz dlhsie, nie je to vsak nic osobne medzi nimi a po pretekoch sa na tom viackrat zabaval uz aj Marko a Horner, ze su vo vysielacke niekedy ako manzelia po rokoch.

Rovnako to ma napriklad aj Alonso a Hamilton. Avsak Hamilton je v tom ovela horsi ako sme mohli vidiet v rokoch 2021, 2022 a 2023. V 2022 a 2023 ho dokonca Wolff musel prosit, aby jazdil a pomaly kazdy tyzden sa mu ospravedlnoval cez preteky za auto.

V 2021 dokonca Hamilton po vlastnom tragickom vykone v Monaku vsetko zhodil na tim a povedal, ze on sam urobil maximum, pricom Bottas bol na P2 (pokym nedal DNF kvoli problemu v boxoch) a Hamilton sa motal niekde na P8 tusim. Dufam, ze taketo pokrytectvo od Maxa nikdy vidiet nebudem. Emocie, konstruktivna kritika alebo vymena nazorov pocas pretekov su jedna vec, ale to co predviedol Hamilton v Monaku 21, tak to bol vrchol arogancie, egocentrizmu, nevdacnosti a pokrytectva.

To píšeš dobře.
Ty jsi ukázkový nervák který tady pořád někoho uráží a přitom jsi v životě nevyhrál ani obecní soutěž v pojídání knedlíků.

5 Likes

Ja uz sa tu necudujem nicomu :slight_smile: Ale rozbehli sa slusne s tym hejtovanim, len co je pravda. Frustracia atakuje nove levely :smiley:

Hlavne sa im to uz trosku miesa v hlave. Najskor mi starsi pan vypisuje, ze ked sa mi nepaci, mam ich ignorovat, teraz zas napise, ze sa im bojim napisat… To vidis ten isty k0k0tizmus ako v pripade Verstappena: jazdi na cele, zle, nejazdi na cele, zle…

4 Likes

To vidíme, že se ti to míchá v hlavě, proto random vytáhneš gaye, jako globální problém u Maxe

1 Like

:smile:

2 Likes

Na kolikátej pokus se mu to povedlo? :hushed: To musí jít minimálně do tisíců…:thinking:

2 Likes

Prepac, ale co to je za kravinu, ze ked mu platia 50mega nemozu od neho chciet, aby bol v top forme??! Hokejistom, futbalistom, nfl hracom atd platia velke peniaze, aby boli v top forme a podavali vykony na 100%. Ci ty by si platil 50 mega niekomu bez toho, aby si chcel, aby bol v topforme?aha, no dobre

1 Like

Uz som to tu kedysi pisal, ch frustracia je priamo umerna s frustraciou Alonsa. No a kedze sa z najlepsieho pilota historie v priebehu par tyzdnov stal pilot na urovni tenistu a hobby pilota, ktory je synom majitela stajne, tak frustracia musi atakovat ATH. :clown_face:

4 Likes

1 Like

A ty si myslis, ze ked mu davaju 50 mega, tak Verstappen aj s3rie kedy mu povedia z RBR? Ty si ozaj myslis, ze sportovci co zarabaju taketo peniaze sa nejdu zabavat aby boli v top forme a bozkavaju nohy zamestnavatelovi, lebo dostavaju miliony? Ak ano, to si trochu naivny. Samozrejme ze maju pravo po nom chciet, aby bol v top forme, nikde nepisem, ze to od neho vyzadovat nemozu. Ale nemozu mu riadit cely zivot. A prepac, je to mlady chalan, hral sa o tretej v noci, o tretej cez den sa mal postavit na rost, mne tam stale vychadza priestor na osviezujuci spanok. Keby o tej tretej v noci chlastal v bare na opacnej strane sveta, nepoviem ani slovo.

Su zamestnavatelia, co davaju ludom 10k rocne a maju pocit, ze maju pravo vyzadovat od ludi top formu a pracovne nasadenie 24/7, takze to nie je o tom, kto kolko dostava na vyplatu a kto kolko za koho plati. Iny biznis, ine cifry.

1 Like

No osobne si nemyslim, ze v den kedy pocnes svoje dieta si zivot hodi kocky a na zaklade toho bude tvoje decko arogantny spratek alebo tutmak, ktory bude furt ticho alebo extrmny optimista :smiley: Urcite vies decko formovat ale okej, to je asi otazka na psychologov.

Ci uz GP alebo Toto poznaju svojho jazdca dlhe roky. GP vie, ze na Maxa moze byt ostrejsi, Toto zasa vie, ze v tazkych chvilach je lepsie Lewisa potlapkat po pleci a neprilievat olej do ohna. Na kazdeho cloveka treba ist trochu inak a to, ze nejaky fanusik preferuje jeden sposob komunikacie pred druhou, je kazdeho subjektivny pohlad ale myslim, ze vsetci co sa stretavame s ludmi chapeme preco sa GP bavi s Maxom tak a Toto s Lewisom onak.

Nechcem byt zly ale ten Maxov komentar po druhom pitstope kedy zacal nadavat na tim, ze mu znicil pretek zlou strategiou a ze on to tu teraz musi zachranovat mi dost pripomina co tu opisujes v pripade Hamika :sweat_smile:

Ano Lewis dokaze byt aj velky pokrytec ale dokaze po zrazke s kolegom zobrat vinu na seba, to iste ked sa zrazil s Alonsom, ktoreho nema prilis v laske dokazal uznat chybu. Bol schopny v poslednej zakrute pustit Bottasa pred seba. Ja si nepamatam kedy si Max uznal chybu za koliziu a vieme ako to bolo ked mal pustit Pereza v Brazilii.

Takze keby existoval na toto meter tak pokrytectvo by bolo vyssie u Lewisa ale arogancia a egoizmus by skor prevladali u Maxa. To, ze v zapae emocii v aute skritizuju tim, by som nutne nenazyval nevdacnostou takze to by som nechal na neutrale :smiley:

2 Likes

To ste vy dvaja so Shitnerom a fotil vas Puff. :clown_face: