Malo ponocovanie vplyv na Verstappenovu náladu? Nezmysel, znie z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

Max Verstappen sa po Veľkej cene Maďarska ocitol pod takou paľbou kritiky, až to niektorých z nás prenieslo späť do roku 2018. Obrovská nervozita a vulgarizmy smerujúce na všetky strany – auto, stratégov, tím, komisárov, Lewisa Hamiltona atď. Zhodou okolností k tomu došlo po ďalšej „šichte“ za volantom simulátora, čo mnohých viedlo k podozreniu, či spolu tieto dve skutočnosti nesúvisia.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/165056/malo-ponocovanie-vplyv-na-verstappenovu-naladu-nezmysel-znie-z-red-bullu

Tyhle otazky jsou zbytecne, jeste jsem necetl ze by Suchar udelal podle Red Bullu neco spatne :sneezing_face:

3 Likes

Maxipes nie ani tak detinsky ako je skôr rozmaznané decko,ktorému keď niečo nevychádza tak
vyvádza.

2 Likes

Hlavne je to mizernej pilot, tay nejni o com.

Max prostě potřebuje dominantní auto o 30s. Už víme že jakmile ztrácí desetinu, spouští se u něj slovní průjem a kamikadze styl na palubě :slightly_smiling_face:

1 Like

Kam se podeli zastupci modre nudy, chybi mi ty posmesne vety.

Zalezli, když vidí že tam v RedBullu vážně ztrácejí půdu pod nohama a Max to dává jako pětiletý rozmazlený fakan.

2 Likes

Ještě na začátku roku byl Emil jedinečný a vyzrálý jezdec, který crashStappena nechal daleko za sebou.
Přitom stačilo tak málo a Emil je zpátky v plné síle a ještě drzejší.

3 Likes

A nepride ti skor, ze napr tu na fore rbr fans ked videli maxa tak nemali co k tomu napisat, a namiesto tupeho obranovania radsej ostali ticho? :smile:

3 Likes

Vždyť to jsem napsal ne? :smile:

Samozrejme :smile:

Spíš už vás lidi ignorují :slight_smile: článek o Verstappenovi tak přichází tradiční hromadný sh1tstorm, tak snad vám to udělá aspoň lépe na duši :smiling_face:

5 Likes

… tak proč na mě tady téměř všichni reagovali? To teda asi nevíš co znamená ignorovat :smile:

2 Likes

Ja nesom rbr fan :smile: pridam sem random statistiku teda

No, málo, na začátku sezony to vypadalo že ztratit takovou dominanci nepůjde ani na 2025 :thinking:

1 Like

To je prostě strašný, tam to opravdu už nějakou dobu je škoda slov.

2 Likes

ponocovanie ma vzdy vplyv na nasledujuci den. Od Veratappena je to extremne neprofesionalne.

Adrian evidentně chybí. Pérez týmu pomáhá jen když se splete a Jos taky v týmu napáchal nemalé škody. A k tomu ti ukrutní novinář, kteří se stále na něco ptají.

Jako taky si myslím že tam Adrian začal scházet. No je na nich přesvědčit že dokáží dominovat i bez něho, zatím teda jen sešup.

A nepsali tu někteří, jak Adrian 2 roky nedělal na monopostu, že se tam jen válel v oblečení RBR? :grinning:

2 Likes