Malo ponocovanie vplyv na Verstappenovu náladu? Nezmysel, znie z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

Cudujes sa im, ked Alonso uz nezaujima nikoho a ani ich samotnych odkedy je na urovni Strolla? :smiley:

Teraz uz tym padom aj tu cast komentarov, co smerovali na Alonsa, presmerovali na Maxa a uz su tu len z jedneho dovodu - hejtovat. :clown_face:

3 Likes

To je pravda, ale faktom zaroven je, ze Max to neurobil prvykrat, hrava takto pravidelne, minule dokonca doobeda pred pretekmi a nikdy to na neho nemalo vplyv. Som zvedavy ako to vyriesia, a ci nabuduce vynecha takyto simrace.

Lebo mas pravdu, ze z pohladu zamestnavatela mu to asi zakazat mozu, ale z pohladu jazdca sa Max moze obhajit tym, co som napisal vyssie a moze povedat, ze ked mi chcete zakazovat moje hobby, ktore nie su proti zmluve, tak ja zavolam Totovi a ten bude aj osobne pretekat so mnou do noci ked budem chciet. :smiley:

Riskujes kopacku na hlavu. :boxing_glove:

3 Likes

Je to tak, chodící ubohost sama :slightly_smiling_face: ona místní uderka existuje, ale úplně jiná, jen kluci to dělají dost okatě s těma debilníma komentama :smile:

1 Like

Screenshot 2024-07-24 at 14.20.24

1 Like

Takže 4+ roky drtenia PC boli v pohode a chyby nerobil (a keď robil boli na to dôvody) ale za jeho nevrlú náladu a nevydarený závod zrazu može jeho jeden online závod.

??

Jediná vec čo sa zmenila za posledné roky je, že zrazu novinári vedia, že Max jazdí.

2 Likes

On takhle pozdě nejezdil, jestli jsem to dobře pochytil tak on zaskakoval za nějakého nemocného hráče nebo tak nějak. Ale jeho fanoušci jistě budou vědět více.

Hrával FIFU do 3tej rána.

1 Like

To uz si tu daval v inom vlakne v zufalej snahe vyvolat hadku. Posledne tyzdne si rovnako biedny ako Alonso, tak biedny, ze uz sa s tebou nechce nikto ani hadat a radsej ta ignoruju. :slight_smile:

1 Like

Mozno FIFU mu Marko dovoli. :smiley:

14 hodín FIFA za závodný víkend v 2021 keď spravil Pole Position v USA nevadilo ale zrazu vadilo že potiahol jeden 26 ročný chalan o 3 hodky dlhšie na simulátore :smiley: :smiley:

1 Like

Já si myslím že si může dělat co chce, ale je logické že některým věcem se kouknou na zoubek když pak přijde takový závod :man_shrugging: Kdyby tak neblbnul nechali by ho hrát klidně do 5, ale takhle se neargumentuje moc dobře že to s tím nemá vůbec co dělat. Už to tak bývá že když to funguje proč do toho rýpat, sice to nezní uplně nejlépe že “ponocoval” před závodem do 3, ale když si pak odvede svoje, nechaj to tak. Když to začne haprovat, obezřetnost a větší profesionalita k tomu je na místě, řekl bych. Si představ kdyby se to opakovalo, jako nestojí to za to, je to přeci jen F1.

1 Like

Proto na mě fuet reaguješ :yawning_face:

Rozdíl je to, že předtím měl dominantní monopost, nevyspalej a muset bojovat s konkurencí není nic pro Maxe a jeho fans :slightly_smiling_face:

1 Like

Ako ja rozumiem tomu, co pises. Podla mna to nemalo na neho ziaden vplyv a nemyslim si, ze sa kvoli tomu pripravil o hodiny spanku, len skratka vstal neskor. Rozumiem vsak aj tomu, ze roznym akcionarom a sponzorom, ktori do hlbky nevidia a nechcu vidiet, to moze vadit, lebo si myslia, ze to mohol byt prave ten problem.

Len potom tu mame aj tuto vec:

Screenshot 2024-07-24 at 14.49.09

Ako som spomenul aj vyssie, ked sa Max nase.rie, ze mu chcu zakazat jeho milovane hobby, tak skratka zavola Wolffovi a ten mu to dovoli. :slight_smile:

Vlastně ani nebojoval. Mercedes byl tak 0,5-0,8s pomalejší na kolo nez RedBull. Pak jen nebyl schopný v daleko rychlejším autě ho předjet. Těžce tam hořel. Bylo to kouzelný.

2 Likes

No bojoval, i když měl Hama přelít out bez problémů :person_shrugging: ale všichni víme, jak Max bojuje, když nemá nejrychlejší/dominantní monopost

Kdo bych chtěl v týmu nerváka, co začne urážet tým hned, jak nemá šanci vyhrát? :smile:

Ach jaj, toto mi pripomina situaciu kedy nejaky student v USA vystriela skolu a niektore media su schopne viacej riesit to, ci to dieta hralo akcne hry ako to, ze bolo niekolko rokov sikanovane a ucitelia s tym nic nerobili.

Max mal par rokov dominantne auto a zvykol si na to, ze vyhrava s prstom v nose. Zrazu ale musi poriadne bojovat o pozicie co zvysuje sancu, ze spravi nejaku chybu. Myslim, ze to je uplne normalne a pochopitelne.

Neviem preco ma niekto potrebu do tohto zatahovat hry.

2 Likes