Malo ponocovanie vplyv na Verstappenovu náladu? Nezmysel, znie z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

Nj, vidim ze aj pod dalsim clankom o Verstappenovi sa uraduje. To musi byt krasny zivot. Normalne si HellGroha predstavujem ako takeho maleho dokrizeneho psika co sedi pred displejom a vrti chvostikom ako ked caka na pamlsok od panecka ale v skutocnosti caka na dalsi clanok o Verstappenovi alebo RB aby sa mohol vysantit

To nie, urcite ma vplyv aj vychova, ale povaha je povaha. Kazde dieta je po narodeni ine. Niektore je kludnejsie, niektore viac aktivne, atd. A nemyslim si, ze by vsetci sampioni F1 ako Vettel, Hamilton, Alonso, Schumi, Senna atd. mali Josovsku vychovu a napriek tomu boli vo vypatych situaciach podobni vo vysielackach ako Max. :slight_smile:

Suhlas. :+1:

Narazal som vsak na to, ze aby Wolff prosil vlastneho jazdca, aby vobec jazdil a aby sa mu pomaly kazdy jeden vikend ospravedlnoval za auto po tom, co mu dali 7 rokov dominantne auto a osmy rok auto na titul, ktory sam zahodil, tak to mi prislo moc zo strany Hamiltona.

Mne nie. Jednak tak maju nastavenu komunikaciu s GP, Hamilton ju s Bonom nemal tak nastavenu. A najpodstatnejsia vec je to, ze Max mal pravdu. Ta ich strategia bola fakt na h0vno a dokonca dvakrat a videli to vsetci a Max robil co mohol. V pripade Hamiltona to bolo o tom, ze sam sa kvalifikoval v sobotu velmi nizko, pricom Bottas ho v Q zadupal a ziskal tusim P2 a v pretekoch Hamilton jazdil rovnaku biedu v porovnani s Bottasom, akurat ho undercutol tusim Vettel vtedy, ale to nikto dopredu nemohol ocakavat, ze sa mu to podari. A on nielen z auta skritizuje cely tim, ale este aj v popretekovom rozhovore povie, ze on spravil maximum a cele to posr4l len a len tim (presne slova si nepamatam). V tom vidim velky rozdiel. :slight_smile:

Dokazal toto uznat, ked bol v Maxovom veku? A dokazal to uznat niekedy, ked bol v boji o titul a islo o vela? Uznal to aj po Silverstone 2021? Uznal to aj po zrazke s Rosbergom? Dokazal to uznat Schumacher alebo Vettel, ked boli v Maxovom veku alebo ked islo o vela? Odpoved vsetci vieme. :slight_smile:

Tu by som tiez zobral do uvahy vek a kariernu fazu. Napisal by si to aj pocas Lewisovych rokov v McLarene, ked to strielal do Massu pravidelne, alebo v Mercedese s Rosbergom? A ked obvinoval vsetkych z rasizmu, obvinoval McLaren, ze Button ma lepsie auto, obvinoval Mercedes, ze nie je nahoda, ze vybuchuju jeho motory a Rosbergove nie, atd atd?

Uvidime aky bude Lewis, ak sa vo Ferrari este raz dostane do boja o titul alebo ak si budu vyrovnani s Leclercom. :slight_smile:

Tak ale zase pamatam si aj na Totovu vysielacku ked Lewisovi zahlasil nieco na styl “ano auto je nanic, vsetci to vieme, prosim ta jazdi” :smiley: Hamiltona proste nemozes nechat aby zacal pochybovat o vlastnych jazdeckych kvalitach, lebo jeho vykon pojde dole. Preto Toto casto zhodil vinu na auto. A to nepisem ako obhajobu Hamika ale ako kritiku. Lewisovou najvacsou slabinou je jeho hlava a Mercedes to velmi dobre vie, preto tie vysielacky.

Prave pre to som si myslel ze Lewis do Ferrari sa nikdy nestane, lebo vo Ferrari sa k nemu nebudu spravat ako v Medaku a Hamik sa nebude vediet vybicovat k top vykonom. Skor si myslim, ze po kazdom preteku pojdu spolu s Charlesom na dvojite depresso :smiley:

Vekom by som obhajil buracky oboch v ich prvych 2-3 sezonach… A ked uz teda porovnavame ich vysku aroganice a egoizmu tak dost podstatny je aj kontext. Lewis hned bojoval tituly, Max o vitazstva. Takze pod vacsim tlakom bol Lewis, na vybuchy motorov Medaku si moc nepamatam, takze predpokladam, ze to Hamik povedal, ked mu buchol motor v Malajzii cim de facto prisiel o titul. Ty mi davas Hamikove vyjadrenia ked bojoval proti timovemu kolegovi, nemal jasnu poziciu v time dokonca ked fakticky stratil titul. Ja som ti dal Maxove vyjadrenia ked je jasnou 1 v time, nema mat s kym konflikt v time a v case kedy vedie komfortne sampionat.

Kontex je strasne dolezity pozri - Lewis pustil Bottasa, Max nepustil Checa (1:0 pre LH)…dalsi clovek povie dalsiu info a sice, ze LH ho pustil na 3 miesto, Max mal pustit 7. miesto (2:0 pre LH) dalej LH v tej chvili prehraval v sampionate, Max mal isty titul (3:0), Checo poskodil Maxovi v Monaku a Max mu to len oplacal (3:1), Checo mu poskodil pol roka dozadu (4:1)

V den ked sa odohralo Multi 21 by asi nikto nepovedal, ze Vettel bude na sklonku kariery zachranovat vcelicky a upratovat tribuny po pretekoch. Ano ludia sa menia. Ale kedze Max kope okolo seba aj v casoch ked pride nejaka chybicka ale celkovo sa timu dari, tak nemyslim, ze niekedy dospeje tak aby v den ked sa mu udeje nieco na styl AD 21 pre Hamika, ze sa bude schopny zachovat ako Lewis a jeho otec. Jedine, ze by si spravil pocas kariery dieta :smiley: To by ho mohlo zmenit…mozno :sweat_smile:

Preto je pre mna Max viac arogantnejsi a egoisticky ako Lewis.