LIVE: Kvalifikácia na VC Maďarska | Magazín F1 - F1online.sk

Ale ved ho mohol predbehnúť, nechápem čo ste tu takí rozčarovani všetci. Nikto mu nekázal aby za ním zostal. V neposlednom rade mohol mohli skôr vyjsť z boxov.

Este chvala bohu, ze Lewisovi ide ako vzdy sam hovori o sou a ferovost.
Dnes aspon zamna Quali o nicom a nie preto, ze Merc ma prve miesta ale, ze ta politicka cast v F1 je medzicasom dolezitejsie ako schopnosti jazdcov.

2 Likes

Schumacher robil horšie :slight_smile:

Ich chyba mozno, ale je chyba mercedesu a Hamiltona ze su ubohi a musia hrat takto neferovo :slight_smile:

2 Likes

Zítra bychom mohli zažít aktraktivní start, za Mercedesy zajímavé rozmístění, oba Red Bully, půjde Pérez zaútočit na Verstappena? Mohl by. Za nimi dva mladí dravci Gasly s Norrisem, teším se!

jak nepustil pridas predbehnes…

1 Like

To je len a len pohľad na vec a image ktorý mal. Lewis nie je lepsi.

Len Schumacher si svoje tituly všetky až na 2001 vybojoval tesne kým Lewis ich posledné roky len zbieral.

V rokoch keď to tak nebolo to veľmi veľmi podobný a ako sa ukazuje reaguje skratovo úplne rovnako pričasto. Toto je 2x za 2 víkendy

1 Like

Proč ubohost Hamiltona?

Perez nemoze utocit na Verstappena

Prosim ta nereguj na mna kedze si len troll co ukradne druhemu nick. Ze ma to vobec prekvapuje ze taky clovek ako ty fandi Hamiltonovi :smiley:

3 Likes

Antihamiltonovský klub už opäť úraduje :clown_face: Všetko samozrejme Hamilton, určite nie Mercedes, ktorý jednoducho využil nevýhodnú pozíciu, do ktorej sa RB dostal keď chcel ísť ako posledný… Taký Bottas ako keby ani neexistoval zrazu pred Hamilton :joy:

Máš divné prirovnania. Ale je pekné, že sa na sebe dokážeš zasmiať.

Robíte tu z toho drámu, Verstappen je rovnaké nešportové hovado, jak je Hamilton. Verstappen robil také sprostosti v minulosti že nejaké vybrzdenie Hamiltonom je podľa mňa úplne v pohode. Mne je maximálne jedno čo robia keďže obidvaja sú ukážka morálneho dna :slightly_smiling_face:

len 2001 ? pridaj zopar rokov :smiley: v Mercedese sme aspon videli aky taky boj timovych jazdcov Hamilton Rosberg, Ferrari bolo vyhradne len o Schumacherovi…

a kto je moralne čisty z tychto jazdcov ? :smiley:

Proč by nemohl, záleží na něm. Může se přizpůsobit režii, ale taky nemusí a jít do rebelie, to bych mu doporučil, jen ať Marka trefí šlak za ty jeho kecy.

Teoreticky Norris, ale to bude tým že ho mám rád :joy:

No nepridám to ty si pozri tie sezóny. Takto Ferrari ako Mercedes posledné roky nedominovalo okrem 2001 ani 1x.

1 Like

predstav si ze fandim aj Verstappenovi :slight_smile:

Okrem 2001 ostatné tesne? Odkedy sleduješ F1? Od včera?