LIVE: Kvalifikácia na VC Maďarska | Magazín F1 - F1online.sk

Na Hungaroringu sa už tradične veľmi ťažko predbieha. O to bude dnešná kvalifikácia napínavejšie. Navyše sa môžeme tešiť na tesnú bitku, tréningy naznačili, že medzi Mercedesom a Red Bullom budú rozhodovať aj tie najmenšie rozdiely. Kto sa dnes bude radovať z pole position? Sledujte kvalifikáciu spolu s nami!


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/38107/live-kvalifikacia-na-vc-madarska-2

Bude to mela, poďme na to.

Človek si už tak zvykol na Georga v Q2, že to teraz vyzerá ako sklamanie :sweat_smile:
Cunoda ale teda vyzerá na vyhadzov na štýl Gaslyho už teraz cez letnú pauzu…

Georgino si dal šábes. Už na to dlabe aj v sobotu.

Nevyhodí ho, je tam s Hondou.

No dnes bieda.

Celý víkend slabučké tempo, paradoxne na trati kde sa im doteraz darilo a kde GR vždy dosahoval najlepšie výsledky. Ten a Williams je tento rok ako naopak =na tratiach kde nemal zajazdiť takmer nič ako v Silverstone to fungovalo, na Hungaroring kde sa tešili nič. Absolútne neplatí žiadna teória kde sa im má a nemá papierovo dariť.

Dnes to aj poskladal na veľmi priemerne kolo na svoje pomery. Možno nie zle ale nijako zázračné. ničím výnimočné. Nesedelo mu to s tým autom od začiatku víkendu, nedával svoje maximum= skúsili čosi pomeniť na rozdiel od Silverstone, tentokrát nevydalo.

Myslím, že aj reálne tempo toho Williamsu sa ukázalo a nech mi ešte niekto povie, že to auto je samo o sebe tak rýchle inokedy. A v pretekoch sa ukáže znova ako nemajú pravdu všetci teoretici že kaslite na Q predbehnete v pretekoch :joy::joy::joy:

Nemám dojem, že na to dlabe.

Nevyšla mu 1 Q tento rok =to môže kto na rošte povedať?

A ihneď sa ukazuje ta zázračná rýchlosť Williamsu co tu mnohi prezentujte. A vypuka ten rozdiel co bežné generuje pilot… Stačí aby raz nevyšlo a všetko sa to pekne ukazuje kde reálne sú. A tvrdili to sami že doteraz kým v P boli na reálnej rýchlosti v Q to vždy zložil nejak do Q2.

A že v nej s týmto autom boli vždy a aj v Q3 2x, kým Lattifi bol stále tam kde je.

OK, takže súhlasíš, že to vetroplach posral. Dnes nedal z auta 200%, ale len toľko čo tragéd Latifi.

Dnes dal z auta presne toľko koľko v ňom normálne za tychto podmienok je.

Nič viac ani menej v tom nehľadaj.

1 Like

Ok, šetrí sily do závodu. Uvidíme zajtra, či bude predbiehať jak o život.

Alonso a Vettel teda pekne naložili :open_mouth:

Na hungaroringu s Williamsom?

Na trati kde sa takmer nedá predbiehať s autom s ktorým sa takmer nedá predbiehať.

On je pilot F1 nie kuzelnik a volá sa Russell nie Coperfield

A ved on len trollí :smiley:

1 Like

Snažím sa v tom jeho mizernom výkone nájsť nejaké pozitívum a ty mi to kazíš. Tak dobre. Tentoraz v kvalde odviedol mizerný výkon a nemôže sa na nič vyhovárať.

Vo Ferrari panuje totalna harmonia, tragicke vedenie so sefom, tragicke auto a v nom dvaja tragicki jazdci…

Význam slova mizerný si evidentne mýliš zo slovom adekvátny takže nebudeme dalsj diskutovať :joy:

Lebo za dobré výkony mohol Williams a hups zrazu je to auto presne tam kde patrí že?

Takže asi to nebolo autom, teória padla, nepríjemné ja viem :joy:

Ale možno to len konečne vypočuli odborníkov ako ty a MP a nastavili to na pretek. To že by to s týmto autom bol dementny nápad ja súhlasím len ty tvrdíš čosi iné :joy::joy::joy::joy:

Vetroplach zajazdil rovnako ako Latifi. Bežne ho poráža s rozdielom triedy.
Takže sú len dve možnosti. Vetroplach dnes zajazdil mizerne alebo Latifi výnimočne dobre. Nič medzi tým nie je. Vyber si sama.

Vymeňte toho Ricciarda. Veď aj priemerný mechanik by to zajazdil lepšie. Manták na ntú.

Konec dvojky suprový, těším se na trojku…

Mám obavu, že ak sa zajtra nič nestane a nebude SC v úvodných fázach preteku, tak to bude jednoduché víťazstvo Mercedesu. Ale bodaj by som sa mýlil.