LIVE: Kvalifikácia na VC Maďarska | Magazín F1 - F1online.sk

Nie Lattifi dnes zajazdil svoj štandard a standard toho auta ak sa pozrieš a jeho bežné výsledky nič výnimočné neukázal.

A Russell ho dnes (a celý vikend) nezajazdil (teda nejazdil tradične nadpriemerne), teda padol na úroveň toho auta. Priemerný výkon =ukazuje bežný potenciál toho auta.
Teda sa potvrdilo že nie Lattifi jazdí pod úrovňou, skôr Russell 99%casto vysoko nad a skladá to ako pán Boh.

Teda sedieť v dobrom aute je z toho stále krásne P2-4 :joy:

Ok, díky za potvrdenie. Dnes vetroplach nič nepredviedol a podal mizerný výkon za ktorý sa aj ospravedlňoval tímu.

Alebo aj naopak, Max by mohol mať lepší štart na mäkkých, dostať sa hneď dopredu a postrážiť si to až do konca.

A tím mu odkázal že Sorry tempo sme dnes nemali.

Teda sa ospravedlnil jemu.

Ja nevravím ze je to výkon co si založí do vytriny… Lenže takých on na základe tohto teda previedol tento rok už 10 z 11 v aute ktoré ma na toto.
A všetci sa len tvárite aký to je zázrak ten Williams.

Nie je a dnešok to ukázal.

To je jediný výstup.

Mizerný výkon je P8 v Mercedese alebo P 8 v RB nie P17 vo Williamse. Tam je to jeho priemer.

To ze dnes neukázal nič zázračné som písala ako 1.

A chlapsky si to uznal teda ešte aj teória o arogantnom pilotovi padla.

Dnes musíš mat veľmi zlý deň 2 teórie naraz.

A zajtra sa rozbije aj ta o nastaveniach a debilnlinach lebo sa ukáže tempo Williamsu v pretekoch aj keď nemali dobrú Q.

Ak niekedy nastavovali auto na Q na nejakom okruhu tak by to urobili dnes =teda teória o Q nastavení práve išla hlboko ďaleko. :joy: To je dnes už 3x co sa ukazuje ze si dlhodobo nemal pravdu… Ťažký život.

A čoskoro snáď príde aj ďalšia :joy:

Ako toto bola iná prasacina od Hamiltona… To bolo načo dobré?

1 Like

Na výhru predsa :joy:

Tak toto je brutálna taktická bitka. Do konca sezóny bude ešte veselo.

Fair play mu ocividne nic nehovori

1 Like

Tak dneska sa ukazali 2 veci: a) Mercedes dotiahol stratu na RB a dokonca su uz vpredu a bolo to vidno uz v Silverstone
b) ubohost Hamiltona

5 Likes

Síce zákerné od Mercedesu, ale to je tak, keď v RB čakajú až na všetkých ostatných :laughing:

v čom bol ubohy že vyhral? :smiley:

Že ju musí získať takto úboho je ozaj… Ako by som to nazval… Úbohé… Hamilton u mňa stráca aj posledné sympatie…

6 Likes

Ale ved on to robil vždy. Len sa za to za roky bez konkurencie pekne zabudlo.
Button 2011/12, Rosberg sú príklady.

2 Likes

Nemám rád Hamiltona, plne však chápem toto správanie. Keď môže ovplyvniť svojho súpera tak neviem prečo by to nemal robiť. Verstappen by urobil to isté na jeho mieste. Férový nie je ani jeden z nich.

V tom ze mal potrebu brzdit konkurenciu aby jeden nezlepsil cas a druhy vobec dalsie kolo ani nestihol. Najblizsie mozno aj zapni telku alebo stream :slight_smile:

@Starec tak toto som u Verstappena nevidel spravit ani raz. Toto bol az vtipno trapne :smiley:

2 Likes

Red Bully mohli výjsť na trať o 30s skôr. Ich chyba. nabudúce sa snáď poučia.

1 Like

tak bud mali RB vyjst skor alebo sa nasrat a predbehnut sa :smiley:

A čo ak by to urobil Schumacher?

Keby existoval internet a takéto diskusie slová akými by ho tam ľudia pocastovali by určite neboli takéto.

Lenže Lewis je ten clean, moral etc. Ale to len preto ze 5 rokov získaval tituly bez námahy.

1 Like

Neviem kde si to pozeral ty ale na Sky vraveli ze Hamilton by nepustil Verstappena v tom kole pred seba ani nahodou :slight_smile:

To je argument asi ako že veď čo ze ti zaplavilo dom mal si si ho postaviť na Sahare :joy::joy::joy: