Kedy sa dočkáme žien vo Formule 1? V nasledujúcom desaťročí, predpovedá Coulthard | Magazín F1 - F1online.sk

… a hodíš tam tři :laughing:

:smiley: Já vím… Kvůli tomu jsem tam dal 3. :smiley:

Já se mrknul na svůj oblíbený seznam na youtube, a asi nejsem schopný vybrat 1-2 :smiley:

Takže náhodně z onoho seznamu

Giuseppe Ottaviani - Angel (featuring Faith)

Prodigy - No Good

3 Likes

Těžko vybrat jednu. :thinking:

Nadčasová skladba a album:

Co jsem teď dost poslouchal: PVRIS, konkrétně White Noise:

A když tu proběhla Taylor:

3 Likes

Oblíbených písniček mám plno, ale posílám jednu sentimentální vzpomínkovou: https://www.google.com/search?q=mercury+caballe&oq=mercury+caballe&aqs=chrome.0.0i355i512j46i340i512l2j0i512l3j0i22i30l4.5701j0j7&sourceid=chrome&ie=UTF-8#fpstate=ive&vld=cid:c78bd7c8,vid:7icIbZYvEtk

1 Like

Don’t Stop Me Now

3 Likes

@PUFF Když už jsme tady u té muziky, zemřela Tina Turner. Zase jedna legenda :frowning: . Tak přidám ještě jednu písničku na rozloučenou:
https://www.youtube.com/watch?v=4hGQ97tCTOs

6 Likes

Tak jedna nahoru… :slight_smile:
:dove:

To dříve byla moje hymna. :smiley:

1 Like
2 Likes

Best of z pohadky nejen o Volejnikovi:

1 Like

Jedna vec je priroda, druha trend.

No, nejsem zrovna vyznavac stereotypu, spis bojovnik proti nim, vis, nikdo tem malym holkam na motokarach nerika ze nemuzou zavodit, ze to maji zabalit…spousta zen zavodi, ve Statech napriklad…

1 Like
1 Like

Tak dám jednu z mojich najobľúbenejších, a to je Metallica - Astronomy. K tomu prihodím obľúbený mashup Linkin Park/Slipknot/Eminem :slightly_smiling_face:

3 Likes

Ze 7 příspěvků 3x Metallica. :sweat_smile:

1 Like

Presne, tiež som si všimol :grinning: Metallica má hĺbku a je nadčasová.

1 Like

Určitě jo, škoda že sem jí samozřejmě neměl šanci vidět na živo v 80. letech. To nové album se mi nelíbí, já obdivuju hlavně těch prvních 4-5 alb, ale je skvělé jak dlouho spolu jsou a stále pokračují, už přes 40 let. :slight_smile:

2 Likes

Asi tak :slight_smile: , po Metallica (The Black Album) je to také “meh”.
Najviac znova “počúvateľný” resp. , že ma neomrzí je asi práve The Black, pretože aj tie menej známe pesničky sa vedia od seba líšiť, napr. v Kill em All sa mi zlievajú, Master of Puppets je krátky ale za to dosť úderný, Ride the Lightning mi príde nevyvážený, And justice for all detto. Celkovo mi vychádza Master of Puppets a The Black asi na rovnako ale The Black mi príde “bohatší” a v celku taký až progresívny metal. :slight_smile:
Škoda, že ich tak skoro opustil Burton, keď mali tú nehodu s autobusom :frowning: , mne sa neuveriteľne páčia tie inštrumentálne skladby, najmä Orion, ak by žil naďalej, tak sa stavím, žeby toho bolo viac. :slight_smile:

2 Likes

Proste, holky a devcata v necem vynikaji, proti muzum maji sanci, zalezi na pristupu, tim bych to uzavrel, nebo nevim, jestli te neco napada…