Kedy sa dočkáme žien vo Formule 1? V nasledujúcom desaťročí, predpovedá Coulthard | Magazín F1 - F1online.sk

Ego, ale byla nejlepsi vyhrala co uz, jednoduse kdyby zalezelo na me, zena, muz, mix, otazka kolik soutezicich by se hlasilo do mix. Kazdopadne tohle je rovina sportu, spolecensky je v tom takovy bordel ze me nic nenapada:rofl:

Odpověď - no to nevím :smile: . Jde mi o to, že výsledků dosáhly bez ženských soutěží nebo kvót atd., zatímco žádná absolventka ženských soutěží zatím do otevřených soutěží srovnatelně úspěšně neprošla. Až se to změní, tak si můžeme říct, že soutěže pro ženy mají pro jejich uplatnění v otevřených soutěží nějaký přínos.

1 Like

Ve sportu o zasadni prinos nejde, sportovci soutezi bud jako hobby, nebo pro vydelek, divaci jim fandi a sleduji, takze show.

Z fyzicke stranky veci se sport deli podle pohlavi a az na vyjimky s tim zadne problemy nejsou, ale pokud je nekdo zena a chce soutezit s muzi tak proc ne, ale v mixu, bylo by to jasny, prehledny…

Nedavno jsem koukal na Svet motoru a byly tam zavody Super moto, nekde v Cechach, byla tam jedina slecna a protoze zadna jina, jezdila s muzi, pak spadla a dojezdila, to ale neni podstatne, stezovat si neni na co.

Chtel jsem poukazat ze s tim nikdo nemel problem, ani poradatel, ani soutezici, o poctu takto odjetych zavodu to neni…

Kdyz budu pokracovat u Super Moto, byl to soukromy team.

Jinak, v motokarach soutezi deti spolecne, kluci holky. Ale vime, ze ve vyvoji pohlavi se ambice vekem meni, holky inklinuji jinym smerem, ne k technice a zavodum, ale k rodine a detem.

Úvaha nad tou poslední větou, by měla být povinně vypracována od každého maturanta.
Něco jako : Zlepšovat situaci otroků vs rušit otroctví.
Obojí je dobré, ale…

Nějaký jiný příklad bys neměl :smile: ?

Nic horšího mi nenapadlo :sweat_smile:

2 Likes

Už je to tady…
Leclerc - Antonelli… Mercedes 2026

1 Like

1 Like

preco by neprinasali? sport je o zabave ak chcu dievcata sutazit a nevedia sa presadit v chapcenskych kategoriach nevidim dovod preco by nemohli mat dievcenske kategorie.

1 Like

:smiley: Myslím si, že ten kluk má problém nejen v autě. :smiley:

1 Like

Kde jsi to vyšťoural?

Byl zase nějaký charitativní zápas v Monaku nebo kde to hrajou. :smiley:

Mám prosbu.

Každý pošlete svou nejoblíbenější písničku bez který neumíte žít. 1-2 max.

Co dáš, když ti vyfotím tu Sine?

Asi nic… je totiž velká šance, že v tom záběru budu taky. :slight_smile:

1 Like

Ale proč ne, ovšem otázka byla, jestli se dočkáme žen v F1, resp. jestli k tomu oddělená dívčí kategorie pomáhá. Můj názor je, že podle dosavadních výsledků nepomáhá. Ale třeba se v budoucnu ukáže opak, to je možné.

Tak když se stydíte, tak začnu já…