Kedy sa dočkáme žien vo Formule 1? V nasledujúcom desaťročí, predpovedá Coulthard | Magazín F1 - F1online.sk

Budú ženy jedného dňa vo Formule 1 pretekať po boku mužov? Je to utópia alebo len otázka času? Podľa Davida Coultharda nežnejšie pohlavie v najvyššej motoristickej súťaži uvidíme – no až niekedy po roku 2030.


Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/96504/kedy-sa-dockame-zien-vo-formule-1-v-nasledujucom-desatroci-predpoveda-coulthard

Nevidim v tom smysl.

Je to možný, podle některých dnešních měřítek pohlaví. Ale bude mít varlata :face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

Holky s ptakama, kdo to bude kontrolovat, asi Coulthard osobne :pinching_hand:

1 Like

Keď už konečne spraví Hamilton coming out, že je nebinárny, tak tú ženu tu už máme skoro 17 rokov.

1 Like

Ještě přesněji je už mít nebude ale při narození je měla…tak se to dneska dělá.

Takže je bude mít u sebe v krabičce, na památku :smiley:

Připnutý na řetízku na krku :grin:

Teď nevím jestli už nejsem za hranou nějaké HRKR+ komunity :open_mouth: Nerad bych na sebe poštval hněv kohokoliv, já jsem mírumilovný člověk. Zrovna nedávno jsem četl statistiku že poslední dobou prudce roste v ženském sportu počet případů úrazu varlat :thinking: :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Také jsem mírumilovný člověk, v principu vlastně věřím, že to těm lidem v osobním životě může pomoci.
Ale ať mě to prosím necpou horem dolem a zároveň je nesmysl aby trans soutěžili s normálními ženami.

zas tu niekto bluzni o zenskej v F1… :tipping_hand_man:

Realita je, ze se rodi i mezitypy, jsem pro upravu zaziteho nesmyslu zena, muz a pridat mezityp, protoze kdybych se narodil jako mezityp, nezbylo by nez se hodit nekam do lesa, nebo do thajskyho bordelu.

Myslel jsem ze Verstappen je infantilni jednokulkac, to plati asi furt co…

Bretnix říkal, že má Max 3 varlata.
Nechci vědět, jak to zjišťoval, ale když to říká jeho fanoušek, tak mu věřím.

1 Like

Aha, takze turbo varle, proto je 30s pred peletonem i z 9. mista a jeho kolega, pouhy dvoukulkac je bridil…Alonso a dal dozadu uz jen single players…

1 Like

Bretnix se na to špatně koukal, to třetí nebylo varle, ale jeho penis :man_shrugging: :sweat_smile:

co to tu je omg :D:D

Schválně, kolik varlat máš ty? :slightly_smiling_face:

vsetky (15 varlat)

To pocitas za cely vchod ne… :sweat_smile: