Je to oficiálne: Adrian Newey opúšťa Red Bull Racing! | Magazín F1 - F1online.sk

:smile:
image

2 Likes

tak znova: Kde skonci Adrian Newey po konci sezony 2024?

  • Dochodok
  • Ferrari
  • McLaren
  • Aston Martin
  • Alpine
  • mimo F1 ale ostane v motorsporte

0 účastníci

1 Like

Hotovo, Ďakujem inside-info

CONFIRMED, Newey ide do dôchodku

1 Like

Dal som dôchodok. Ale tajne dúfam :face_with_hand_over_mouth:

2 Likes

100% jak v russku

Hodně, ale hodně se skloňuje Ferrari. Tak na 64% ho vidím tam :smiley:

1 Like

ja som momentalne 50/50 dochodok/ferrari

ale Zak Brown uz mozno kupuje posledny par bielych siat, lebo ten o ktorom si myslel, ze je posledny, mu uz vyfukol starky Stroll :grin:

Se vsim souhlas. Za me jeste jedna vec, byt ji tam naznacujes. Newey ma podle me extra ego. V soucasne dobe se v souvislosti s RB20 sice o Newey mluvi, ale soucasne se nepodcenuje ani Hornerova a Maxova role. Pokud by prestupem ukazal, ze on je nejen ze dulezitejsi, ale rozhodujici elelment. No byla by to motivace?

1 Like

Asi tak nějak.

Navíc teď, kdy můžeme vycházet z faktů (budou přibývat - například co podepíše nebo nepodepíše Newey) a ne z jalových a clickbaitových spekulací, se ta situace pročišťuje a samozřejmě směrem, který ukáže, že všichni zúčastnění se rozhodují klidným, uváženým a pragmatickým způsobem, kterým sledují své zájmy. Hysterický rozpad manželství Roseových, v kterém se i z psa mohla stát paštika, se jaksi nekoná. :wink:

Prostě ten personální rozpad týmu, o kterém blábolí Situs, není na pořadu dne. Tým funguje a bude fungovat dál. How simple.

2 Likes

Urcite bude nekde pokracovat, jinak by nepracoval na tom aby byl co nejdrive volny.

2 Likes

Dík za uznání, ale uvidíme, co z toho nakonec bude :woman_shrugging:.

Z těch spekulací jsme se dostali JEN k odchodu Adriana z RedBullu, zatím :smile:

Neviem jak Horner stihne odísť pred VC Austrálie

4 Likes

Ta voda už utekla, teď zdrhá JEN Adrian Newey, zatím :smile:

Jaj, ja že kupuje Redbull od Rakúšanov. už kúpil? nevieš?

2 Likes

Jednou odejde i Horner. Načež Situs pošle svůj gif a začne skákat: “Já jsem to říkal už dvacet let!!! Kdo je tady génius?! Já jsem to předpověděl už před dvaceti lety!!!” :grin:

1 Like

Na co si tady zase hraješ? mne to fakt nebaví.

ty jsi jeden z těch, kterým tu vadí, jak tu kdo fandí


ty jsi ten, co tu to někomu vyčítá, tak co to tu otáčíš?

Ty jsi neustále na něco hraješ, jak jsi nad věcí, jak ty máš přehled a bereš vše s rezervou a napíšeš něco o infaltivním chování když:

už se prober, ty nejsi něco víc, ty nejsi víc nad věcí, ty ani nejsi ten co má diktovat, jak má vypadat fandění. Vadí ti x věcí, ok ale vadí to tobě, je to TVŮJ problém. To neznamená, že je někdo infaltilní nebo špatně fandí, jestli si to v životě do teď nepochopil, tak lidi jsou různý, mají jiný way of thinking, mají jiný zkušenosti, jiný vývoj, jak sociologický, tak psychický. Ty se nedokážeš smířit s tím, že to tak je, že jsou tu rozdílnosti a pak tu píšeš s prominutím takové houna, jakože někdo fandí špatně, nebo, že je někdo infaltilní, protože ty si to myslíš.
Už stačilo, jestli ti něco vadí, tak to řeš osobně nebo to přejdi, tyhle lži co tu vytváříš ukazují, že jsi prostě bezpáteřní ulhanec.

vidis a to je to - ked bola spekulacia nespravna, mlcite … ale jakmile sa potvrdi, tak sa tu stoparcite :smiley: problem napisat -sorry borci uletel som si?

1 Like

Není to žádný mladík, tak může i skončit. Na druhou stranu by bylo zajímavé vidět když by nastoupil do nějakého týmu jestli by nastalo nějaké zlepšení v průběhu roku 2025.

not reading that essay