Je to oficiálne: Adrian Newey opúšťa Red Bull Racing! | Magazín F1 - F1online.sk

Nevím, ať se tam klidně pomlátěj, dobře pro ostatní :smile:

A ty nemáš už ani koule na to reagovat přímo. Ty jsi tu před x týdny psal, jak nikdo z RBR neodchází, jak to byly výmysly a stačí používat mozek. Kde je tvůj mozek teď? stačilo uznat, že si se sekl, ale ne, ty si tu budeš hrát na děda vševěda, který vždycky ví.

1 Like

já vím, na tebe je to moc složitý, jen si odnes tohle: schválně tu lžeš o ostatních a jsi bezpatření individuum, co si furt na něco hraje

mylis si, ze to co mi pises so mnou nieco robi? :smiley: okej napisem ti to znova, verim, ze naposledy - teba uz nedokazem nikdy brat vazne hogre

nemam ti co vysvetlovat ani dokazovat -tak jak ma vnimas ty, ta vnimam aj ja a zmenit to neplanujem

1 Like

images

8 Likes

A jak se to vylučuje, Mr. Adrian neodchází, kvůli Hornerovi?

1 Like

Tak tu nešiř lži, jen ty si tu psal, že ti vadí forma fandění někoho dalšího :slight_smile:

1 Like

Ty se máš omluvit za to, že RBR fans uletěli s tím shazováním postů ohledně RBR? :open_mouth:

1 Like

Vidíš, nám je jedno co z toho nakonec vzejde, jen ať se mydlej co nejdéle. Odchodem Hornera by to mělo rychlej konec, to by byla škoda. Odchod Adriana, je to velký a neřeší to nic, jen škoda pro RedBull, a pokračujeme. Ani Horner neví jak to nakonec skončí, posílil, no taky se mu to klidně může zase otočit kudlou do zad, stačí aby Thajci dali od něj pryč :man_shrugging: Hrozná situace.

ja som to napisal ako reakciu na Arafinweho, kde mu spineless po kritike na alonsa pisal, nech si zmeni avatar boze hogre fakt ti clovek musi vsetko rozmienat na drobne kriste pane uz …

dennodenne sa tu natahujeme jak male deti, dennodenne sa znizujem k tomu aby som sa s tebou bavil adekvatne, dennodenne mi ludia hovoria nech ta neriesim, ze lepsi nebudes, ale nie, ja si malujem klaunsky ksicht a klikam na “odpovedat”

uprac si vo vlastnom alzaklube ak mi chces nieco vycitat … vlastne ani nemas co, vsetko sa d3mentuje

Nestíhám? Co to všechno znamená?
Asi rozpad RedBullu?
Kdy bude…

1 Like

2 Likes

jj to tvrdim celu dobu - viac nez o lasku k alonsovi ide o nenavist k RBR :smiley:

4 Likes

:grin:

1 Like

jak v prdeli si, ze si hladas jeho komenty ked ma zamknuty profil, len aby si dostal jedno-dve srdiecka, ale ostatnym si ukazal jak na tom vlastne naozaj si? :smiley:

4 Likes

Nakonec to vypadá, že vzteklá je tu zase jenom jedna skupinka, pořád ta samá. :wink:

Každopádně poděkujme Adrianovi za všechno, co pro Red Bull udělal, a popřejme mu hodně štěstí v novém týmu (anebo v tom důchodu). A Red Bullu podržme palce, ať mu projekt Powertrains vyjde, protože odvahu mají. Nic nebude lepší než napínavý boj v roce 2026.

6 Likes

A proč bych měl někomu psát, jak se má chovat nebo psát? jsi vůbec normální? dokážeš pochopit, že člověk je invidium co funguje za sebe a nemá fungovat za ostatní?

1 Like

Kluci to nějak nezvládají, na to, jak tvrdí, že jsou nad věcí :smiley:

1 Like

a zaroven

to len vycuc z tohto threadu, nesom jak tvoj kolega ze sa vrta hodiny vo vlaknach :smiley:

7 Likes

1 Like