Hornerova bývalá asistentka sa v zúfalstve utápa v slzách, tvrdí rodinný priateľ | Magazín F1 - F1online.sk

Russell je vraj s tým natáčaním úplne v pohode, lebo sa zistilo, že má dĺžku 6,3" a práve na základe toho si vybral číslo 63. :upside_down_face:

1 Like

Hele a proč jsme dáváš gify se mnou? :grinning:

2 Likes

Teď už všichni vědí :muscle: :slightly_smiling_face:

1 Like

Lebo si iniciatívny ako William Wallace. :slightly_smiling_face:

1 Like

Je to prostě on :slightly_smiling_face:

:slightly_smiling_face:

tak epstein doplatil na americku pomylenost. na jednej strane nemaju problemy s potratom az do pocatia(new york a niektore dalsie staty), mrzacit deti vramci transgender sialenstva aj bez suhlasu rodicov,…, na druhej strane 19 rocny chlap sa nemoze vyspat so 17 rocnou a je to povazovane za pedofiliu a tym padom znasilnenie :slight_smile: s dozivotnym zaznamom v registri pedofilov a sexualnych zvrhlikov :slight_smile:

No veď až niekto (súd, polícia, vyšetrovateľ, právnik) ukáže, že je Christian vinný, potom je na mieste riešiť dôsledky. Za dva mesiace sme sa dočítali asi milión správ. Koľko z nich je už potvrdených, že Christian urobil niečo zlé? Dovtedy je strata času rozmýšľať čo by bolo keby.

1 Like

cela tato situacia je divna prečo ? tak najme preto že ak sa horner skutočne dopustil obtažovania tak je to tresne anglicku su na to velmy citlivy a v rakusku to same tak prečo sa dotoho nevložila už policia ? proč ? napada ma iba jeden môžnosť nebol porušeny zakon a tak čo vlasne sa stalo hele čo aspon ja viem tak je tam komunikacia ktora trochu pikatnejšia len že ak to bolo z obydvoch stran tak čo ted vlasne nevieme ani čo ta asistentka vlasne che dosiahnuť peniaze neche tak čo vlasne che uprimne mne to pride ako keby asistenka chela nebo dufala v niečo viac a ted ked to nema tak che iba pomstu

ale on je vinny uz teraz minimalne z pohladu ideologie ktoru on ako sef redbullu presadzuje a ktoru uplatnuje na inych zamestancov. samozrejme na seba ma miernejsie poziadavky :slight_smile: cize klasicky pokrytec

nebyt toho, ze sa za neho postavili thajci tak by uz bol prec

zo zaciatku to bolo obojstranne, lenze neskor mu davala uz jasne najavo, ze s tym ma(horner) prestat, lenze on sa k tomu akosi nemal a pokracoval
trestne to byt uplne nemusi, ale na beton to je proti tym modnym zapadnym ideologiam ku ktorym sa rb na cele s hornerom hlasia a presadzuju ich. teda presadzovali ich az doteraz ked to dopadlo na samotneho sefinka, potom to uz zrazu nieje take cool a ide sa s ideologiami dobrych par desatroci dozadu :slight_smile:
zrazu uz nie, nieje nie, ale ano len baba nechce vypada ako lahka korist :slight_smile:

A z čoho presne je vinný už teraz? Z toho, že existuje? Nikto nezaručuje, že je čistý. Ale nikto zatiaľ v jeho neprospech nedokázal ani holý prd. Kto sem dá ten nepriestrelný dôkaz o jeho vine bude poriadny frajer. Lebo nie je vylúčené, že nič také vôbec neexistuje. V prípade, že pochybil by mal sám odstúpiť aby nebol za hlupáka. V prípade, že nepochybil bude najlepšie keď vytrvá a zostane a bude odolávať akýmkoľvek klamstvám.

2 Likes

Reaguju jen na tvuj posledni post ostatni jsem necetl. Klidne to co ted pises muze byt pravda, jenze to nejde takhle posoudit. Ten vztah mel urcite svuj vyvoj a nemuselo a pravdepodobne ani neprobehlo vsechno na WhatsApp. Urcite spolu i mluvili a nevim jake mas zkusenosti ty s psanym slovem, ale urcite nejake ano a pak se asi shodneme, ze se vyrazne lisi od toho co si lide reknou na zivo.

At je to jak chce je mozne, ze ona je obet, ale nelze to jinak vyresit nez tim ze se musi pockat na konec vysetrovani. Ze to neni fer? No asi neni. Ale my nevime pro koho to je nefer.

Ta vec neni jasna a to ze na WhatsApp neco psala, nemusi znamenat, ze o den pozdeji to nebrala zpet, kdyz ho videla. Ale cele je to ted mimo RBR, urcite se to vyresi.

Do mesice bude po vsem.

aku ideologiu on presadzuje na svojich zamestnancov?

Len tak ma napadlo sa spytat teba, ako insidera vsetkych timov. Tie screenshoty co sme videli boli potvrdens akoze je to real deal? Alebo sa to mohlo fake-nut v ramci pokusu zhodit hornera do Preč z RB?

Mohol by si nam to priblížiť vlastne ako to je v tomto pripade brané. Dik

Je to pravé.​

no a kto to mal dokazat, ked toho pravnika co to mal vysetrit si vybrali thajci ktori chceli jasny vysledok, ze horner je cisty :slight_smile:
to je tak ako s tymi sudnymi znalcami, ktora strana si ho objedna v prospech tej vypracuje posudok, druhy znalec objednany druhou stranou dospeje k opacnemu vysledku a potom musi sud vybrat tretieho ktory ma vypracovat treti posudok :slight_smile:
thajci vyberali, thajci dostali pozadovany vysledok :slight_smile:

s najvacsou pravdepodobnostou ta komunikacia co bola zverejnena je pravdiva a ak je pravdiva tak horner sa previnil voci ideologii ktoru sam ako sef redbullu hlasa a presadzuje a ziada aby sa podla nej riadili jeho podriadeni a aj ich podla nej hodnoti. na seba ma samozrejme meter ako zo starej machovskej skoly :slight_smile:

to sa pytas vazne? rb sa hlasi ku kazdej modnej progresivnej ideologii co leti na zapade
a jedno vyklznutie slova negger v zapale “boja” je pre neho smrtelnym hriechom ktory sa riesi okamzitym vyhadzovom. nestaci ziadne ospravedlnenie, ziadne pokanie, ziadna navsteva nejakeho seminara ake je slovo negger zranujuce pre utlacanu komunitu a blablabla :). nie, okamzity vyhadzov, len to je to spravne riesenie
lenze na seba uz ma uplne ine naroky a slovo nie, pre neho neznamena nie, ale len novu macho vyzvu :slight_smile:

1 Like

s najvacsou pravdepodobnostou je to prave
jasne, mozes to spochybnovat

a to, ze horner nieco vyparatil je viac ako iste, helmut a ani stary jos by sa proti nemu nepostavili ved nemali na to nemali ziadny dovod, tim slape jak hodinky, maxo vyhrava(l) jedny preteky za druhymi, proste nebol dovod robit rozbroje v time

zrazu sa hovori o tom, ze newey je k dispozicii. to tiez o niecom svedci a to len nedavno podpisoval predlzenie s redbullom

proste nieco tam horner spravil co sa casti timu a rakuskej vetve materskeho redbullu vobec nepacilo.

no a to co predviedol so svojou zenou, to teatralne sa promenadovanie sa za rucicky to je jak zo starej prirucky ako sa ma nevernik snazit presvedcit verejnost, ze neverny nebol, lebo ved zenuska za nim pevne stoji :slight_smile:

Vips ale pracoval pre Redbull Motorsport nie? Tam Horner nesefuje.

1 Like