Hornerova bývalá asistentka sa v zúfalstve utápa v slzách, tvrdí rodinný priateľ | Magazín F1 - F1online.sk

este si sa nevyjadril, ze o akej ideologii co presadzuje Horner to stale rozpravas.

1 Like

Jo? Odkial to vies?

Pravdepodobnosť je 50:50 podla mna :face_with_hand_over_mouth:

Pocuj, ja nevravim ze horner nic nespravil lebo to neviem. U mna je to 50:50

Mna len unavuje ake sudy tu viete vynášať na všetko :v: anti fans RB

1 Like

Jo? A jak to víš? Podle mě je to na 99,99% Hlavní důvod je že to nikdy nebylo popřeno, což věřím že by bylo okamžitě kdyby se jednalo o fake.

Viem to asi tak ako ty. Nijak :joy:

Co nebolo popreno? Horner to poprel. Bodka :man_shrugging::joy:

Horner leda popřel obvinění vznesená proti němu, opakovaně, nikoliv to co se za materiál dostalo do médií. Já to obvinění oficiálně ještě stále ani neslyšel, takže vlastně nevím co konkrétně popírá. Tolik k transparentnosti.

Co ta po transparentnosti cudzieho človeka a jeho sukromia ked mu nebolo nic dokázané. Ty kde zijes :joy:

Tak minimalne ohladom toho “prstu” sa myslim aj potvrdilo ze tam autor leaku tu fotku pridal

Mne to je uprimne aj jedno ci to je prave alebo fake

V tej konverzacii nic nebolo

Ale ved mne je to guk tiez, ja len nechcem maxa v mercedese :face_with_hand_over_mouth::joy: ci horner skonci abo nie je mi u r1t1… Tu ale je 99,99% istota ako čítaš

Však podstat je někde úplně jinde, nebo ne?

Nic, jen se to nedá posoudit když nemáš info tak se to točí v kruhu, logické ne? Jak jsem psal, ta ženská ještě neskončila a má na to právo.

To aj u hapovych komentov k tebe a je ti to fuk klasicky

3 Likes

Samozrejme, ved vsetci cakame na jej nepriestrelnost v civilnom konani kde sa nikzo s hirnerom nebude maznat s nayebu mu distsmc abo pokutu, zakaz priblizrnia std atd, ak ta zena ma pravdu. Nech sa páči, preco ale pises o 99,99% neviem stále :wink:

1 Like

Lebo je to skodoradostny hater co chce vidiet rozklad zvnutra

Já na to ani nečekám, je to součást harmonie a média si jen vymýšlejí, tak je lepší si to užívat a povodit si pár slepců :smile:

Tu mas spekulaciu peknu

Tak to potom ano. Ja ze si insider ako tvoj kamoš :joy:

Prosim boze ak existujes nieeeeee :face_vomiting::joy:

Insider je častý zdroj, pravda :grin:

Asi uz jim ten aktivismus od hamiltona vadi a chcou tam nekoho normalniho :smiley: