Hornerova bývalá asistentka sa v zúfalstve utápa v slzách, tvrdí rodinný priateľ | Magazín F1 - F1online.sk

keby existovali relevantne dokazy proti Hornerovi, tak by tam uz davno nebol sef. Poslali by ho do pcka len by sa tak zaprasilo. Scenare su mozne 3 a ani jeden nebude sexualne obtazovanie slecny sefom. Bud si to vymyslela sama (co je nepravdepodobne, ona tie emaily po zruseni obvineni neposlala) alebo niekto chce dostat Hornera prec, tak ju “presvedcil” aby spolupracovala. Treti scenar je, ze si to cele vymyslel RB, ale preco ako kto skym zakolko… je to najmenej pravdepodobne. V kazdom pripade dopadla najhorsie slecna, takze ma preco plakat.

“bratri v triku” mali zmysel a tvorili nieco uzitocne, na rozdiel od tych, ktorych spominas ty. :wink:

2 Likes

Ale ved ty mas predsa maxa rád nie? Vzdy mu drzis stranu a nikdy sa mu neposmievas za nic :man_shrugging::joy::v:

1 Like

Je to tak no. Neni to moc dobrej primer. Uznavam.

1 Like

horner sa k tomu vyjadroval, uz to, ze to odmietol je vyjadrenie. to, ze sa k tomu vyjadruje malo je jeho rozhodnutie. lenze on sa k tomu nemoze vyjadrit ani v takom rozsahu akym to spravil horner
a ked sme pri tom aj neverbalne vyjadrenie je vyjadrenie :slight_smile: cize, to ze sa horner teatralne promenadoval po padocku so zenou je vyjadrenim.
jednemu zakazu o tom cokolvek povedat a druhemu dovolia robit taketo okazale gesta, to velmi na progresivnu rovnost vyznavajucu firmu nevypada :slight_smile:

Max je celkem ten poslední kdo v této kauze tahá za nitky, má raději Marka než Hornera, to je asi tak všecko. O svým tátovi nemluvě. Ale strany jsou jaký jsou a když to má být Horner vs ostatní, fakt to nemám černobílé.

Hele tomu rozumím že se jí to nelíbí a taky to vnímám jako problém. Ale stále to není konec, stále je to v procesu a stále neřekla ona to poslední slovo. Jestli ona je v právu, nepochybuji že si přijde na své a v tomto případě i s úroky a satisfakcí. Když na tom bude trvat prostoru se jí dostane velmi mnoho.

4 scenar je, ze si nic nevymyslela a hornerovi sa jednoducho zapalovali lytka, jej to zo zaciatku nevadilo, ale potom sa nieco stalo a ziadala od hornera aby s tym prestal, lenze on uz bol nadrzany a prestat odmietol a tym zacala ta kauza. takto to vypada podla tych uniknutych sprav
na trestne stihanie hornera to nieje, lenze na to aby bol vyhodeny z firmy akou je rb tak na to je to dostatocne. rb sa hlasi k zapadnym progresivnym woke inkluzivnym a dalsim modnym ideologiam a tak sa podla toho ma spravat aj voci svojmu sefovi, nie len to deklarovat a pozadovat to do radovych zamestancov
no lenze tie deklarovane modne zapadne ideologie su asi len dobre zvladnute PR ale majitelia samotneho rb sa k nim nehlasia ked ide o ich cloveka a tak nech si to svoje pokrytectvo pekne vyzeru a nech ich britski bulvar uskvari za ziva
lebo keby sa rb riadil tym co verejne hlasa tak horner by bol uz davno mimo hry, ale rb je len dalsia v rade pokryteckych firiem

rakuske vedenie si toto vsetko uvedomovalo a preto chceli od hornera aby v tichosti odisiel, co on odmietol a thajski vacsinovi majitelia si s tymto modnymi ideologiami ktore ich firma vo velkom presadzuje asi tazku hlavu nerobia, lenze si neuvedomuju, ze niesu v thajsku a britanii to beru trochu inak :slight_smile:

jasne, ze to odmietol, ked to nieje pravda a drzim mu palce. Choroba dnesnej doby je okrem inych aj to, ze hocikto pride, obvini ta a ty si v <> (vid Johnny Depp, ktoreho spominam vyssie) Takze znova, ked mi moj sef (chlap) bude siahat do rozkroku, tak sa ohradim okamzite hned! Nie o pol roka. Ked budem mat sefku, tak ked to bude Fantozziho zena, tak sa ohradim hned :slight_smile: ale keby to bola napr. - Geri sa mi nepacila, skor Emma - takze Emma keby ma chcela sexualne obtazovat, tak nepotrebujem ani zlatu rybku :slight_smile: a ked to potom ona ukonci, budem cusat jak vos pod chrastou, ako som si uzil.

no lenze horner je predstavitelom vsetkych tych zhubnych progresivistickych ideologiii ktore sa presadzuju na zapade. to, ze on tomu osobne neveri a v sukromi sa podla nich nesprava ho nezbavuje viny za ich presadzovanie. prave o to prisnejsie ho je treba hodnotit, lebo presadzuje nieco comu neveri, ale od druhych vyzaduje aby sa tym riadili a on sam sa tym riadit odmieta

a pravda to je, keby to nebola pravda tak tu zensku okamzite vyhodia a zazaluju ju za poskodzovanie dobreho mena spolocnosti, lenze zatial ju len odpratali do uzadia a skusaju to zamiest pod koberec.

to ci sa ohradi hned, alebo az casom predsa nehra rolu. v momente ohradenia sa mal prestat, lenze podla vsetkeho neprestal a to je problem.
to akoze, ked s niekym zacnes chodit a casom si to rozmyslis, tak on to nemusi akceptovat a nadalej sa k tebe moze spravat tak ako keby ste spolu dalej chodili?

zo zaciatku jej to nevadilo, mozno ja tajne dufala, ze by to mohlo prerast nieco vaznejsie, lenze asi zistila, ze pre neho to vzdy ostane len mimomanzelskym pomerom a tak s tym sekla, ale horner v tom pokracoval dalej a to je uz problem.
problem nieje, ze spolu nieco mali, ale ze horner neakceptoval ukoncenie toho vztahu

a ako som uz pisal, na predstavitela rb ktory hlasa modne zapadne progresivisticke ideologie sa musi pozerat cez optiku tychto ideologii

Nějakej podrážděnej zase ne?

aj ked z toho bude na teba “kukat” 700tis euro?

ale zas, to su len tvoje dohady, nemas dokaz, ze to tak bolo…

helmutko: ano, lebo tak je to spravne… keby som si myslel, ze napr. Viktoria (stale zostavam u spice girls… :wink: ) opusti koli mne Backhama, tak som sa zblaznil a radsej nech ma zavru do blazninca :slight_smile: chyba bola tej prvej (co bol precedens) zaplatit, lebo teraz ked si bohaty, tak hociaka baba co prejde po namesti kde si bol hoci aj v iny den ta obzaluje, ze si ju pred 30 rokmi na tom namesti znasilnil a ty mozes velke H. Zaplatit jej tych 700k aby cusala. To je realita dnesnej doby, Kks ako Epstein… jednej sa nepacilo, ze po nej chce fajku a zrazu pol holehoUdu ze chcel po nich fajku. Ale dpc ked si potom dostala lukrativne filmy a zarobila miliony, tak to sa ti pacilo, ze? Preco si sa neozvala hned na druhy den rano na policii, ze chcel po tebe fajku, inak ti neda rolu?

William Wallace

3 Likes

Už konečne zverejnite prepis tej konverzácie, nech si môžeme urobiť vlastný záver. Nie písať o tom, či je potvrdená, alebo nie. Ďakujem.

pri vsetkej ucte, to si co zlepil?

To je Harvey Weinstein. Epstein sa realizoval ešte trochu inak. :slightly_smiling_face:

3 Likes

:slight_smile: vedel som ze nejaky …stein a googel mi prve na metoo vyhodil epstein, my bad.

1 Like

Mna by skor zaujimalo, co za akoze dohodu o mlcanlivosti podpisala.

Ta sa zvycajne nepodpisuje bez reciprocnej odmeny a je tam klauzula, ze sa strany vzdavaju pri plneni dohody dalsich pravnych krokov, pokial nedojde preukazatelne k poruseniu dohody.

Nemala to podpisovat, nemusela by plakat.

A to boli len spravy, predstavte si, ze by ju Horner prenasledoval na zachod a tam si ju natacal pri moceni ako v pripade Russella, neviem, ako vy chlapci, ale ja som sklamany z toho sexistickeho sveta, ze miesto toho, aby sme poskytli Russellovi bezpecne utociste, potrebnu psychologicku a psychiatricku pomoc, tak sme sa z tej mimoriadnej ponizujucej a nechutnej udalosti narusajucej Russellovo sukromie a intimitu smiali ako z nevhodneho vtipu a dokonca, tie fotky aj kolovali po internete, co len dalej posilnuje rodovo stereotypy v tomto svete. Kazdy z nas sa moze stat tym malym ustrachanym Russellom a obetou v buducnosti.

Toto je sexizmus ako vysity a tento systemovy sexizmus voci muzom musime zastavit. Nikto z nas nebude skutocne slobodny pokial nebude slobodny kazdy jeden muz!

2 Likes

Ako prvého Ti malo vyhodiť Einsteina. :slightly_smiling_face: