Hornerova bývalá asistentka sa v zúfalstve utápa v slzách, tvrdí rodinný priateľ | Magazín F1 - F1online.sk

Jestli tenhle svět tak půjde dál, můžeme očekávat po šmigrustu milióny žalob za veřejné násilí. Urputnější dámy budou podávat rovnou žaloby, že se staly obětí inkvizice.
Kam se na to hrabe pár obrázků z whatsappu.

Horner jej asi držal pindíka pri hlave, keď podpisovala dohodu o mlčanlivosti.

Tak moc chce bojovať a podpíše dohodu, že bude držať hubu.

2 Likes

No ty jsi tady byl uznán za necitlivého, tak nemluv :stuck_out_tongue:

uzivala si to zo zaciatku, ale nasledne ho uz odmietala a chcela aby s tym prestal a on v tych spravach pokracoval
cize ten romanik ukoncila ona a horner to odmietol akceptovat

a horner s thajcami robia vsetko preto aby ho ani nikto nepocul :slight_smile:

inak fakt dobre ikluzivne woke progresivne jednanie, jeden sa moze verejne k tomu vyjadrovat kolko chce a druhu stranu pod hrozbou sankcii umlcia a nemoze povedat svoju verziu pribehu :slight_smile:

ta suspendacia mala asi taky priebeh, ze podpis dohodu o mlcanlivosti a pojdes na platenu dovolenku kym sa to cele uplne neuzavrie, ale s nikym o tom nemozes hovorit, alebo ta hned vyhodime
fakt priklad rovnosti :slight_smile:

niektori asi zabudate ake hodnoty presadzuje rb a teda aj jeho sef horner a pozerate sa na to pohladom aky by sa uplatnoval na slovensku pred 20-30 rokmi :slight_smile: lenze ono sa na to treba pozerat pohladom hodnot samotneho rb, pre ktoreho je jedno slovo negger dovod na okamzity vyhadzov.

Sexuální nátlaky určitě zanechají psychické problémy na celý život.
Je přímo skandální, že zrovna taková moderní a progresivní firma zejména pro mladé lidi jako RedBull to zamete pod koberec jakoby nic.

1 Like

tak,tak
treba sa na to pozerat presne optikou hodnot ktore rb verejne hlasa a presadzuje, ale tie musi rb uplatnovat na vsetkych, nie len si z toho robit pr, aby mali dobry bod u progresivnych woke aktivistov hrajucich sa na novinarov a maximalne to uplatnovat na radovych zamestnancov

Uznán? :thinking: No tak s tím se nedá nic dělat :man_shrugging:

Kdyby nebyla blba, tak si mohla slzy utirat 700k £:)))

Myslím že ani Horner o tom nesmí mluvit. No k transparentnosti to má hodně daleko, moc ale nerozumím tomu kam se to dostává protože ta žena pokud nebude uspokojena stejně nakonec řekne co říci chce. Ať to bude cokoliv nedokáži si moc představit že by to RedBullu v dnešní době nezpůsobilo velké škody. Bude to drahý, ale nejdražší to bude když se do toho půjde z obou stran za každou cenu, a zatím to tak vypadá.

Asistentka může doufat, že něco vysoudí. S reputací bonzačky proti svému šéfovi se ji bude těžce shánět nějaké místo na její úrovni ať už je pravda jakákoliv.

Aj ja by som sa zrutil, keby odmietnem 750 tisic eur za vymyslene obtazovanie a nakoniec to praskne a vsetci vedia, ze som si to vymyslel, lebo to nebolo obtazovanie, ale obycajna aferka. :sweat_smile:

Predsa 750 tisic nie je malo. Pekne byvanie by sa za to dalo kupit. :smiley:

Ježku nauč se respektu :grinning:

Nauc ma ho ty, mudrlant najvacsi

4 Likes

treba byt v slzach a rozsirovat to kade chodi, lebo ked bude sud, tak (zrejme sudkina) bude vidiet, ze bola v slzach a to sa pocita! Stale nic nevieme, nieje jasne, z coho slecna obvinuje Hornera… pisal si snou somariny na WA? Jezismaria, panna svata! Nechcel koli nej opustit zenu? Kto by opustil Gery za “nahodnu okoloiducu?” Zamna mala sexualne obtazovanie nahlasit okamzite po tom, ako k tomu prislo, nie xy dni/mesiacov si uzivat naklonnost sefa a potom sa ist sudit. Nech si sadne do zadnej lavice k spoluziacke Amber Heard, Deppovej starej…

2 Likes

povedal by som, ze toto v tom hra rolu.

1 Like

Už nás s touto kauzou neotravujte. Keby som chcel čítať o bulváre idem na Topky, Čaš alebo Plusku.

nepodlozene informacie, nemenovaneho kamarata, neznamej asistentky? Niekomu uz ozaj drbe. Ale vobec ma to neprekvapuje. Britske media dokazu pisat clanok pomaly kazdy den o Diane aj ked je mrtva uz niekolko desatroci.

4 Likes

s F1 online, sa stava pravna poradna, “jedna babka povedala”

len nechapem , co to ma spolocne s nasledujucou velkou cenou v japonsku?

1 Like

ale chapes to velmi dobre. s japonskom to nema nic ale jedna o buducnost redbullu.

1 Like