Hamiltonova úprimná spoveď: Prehovoril o rasistickom útoku z detstva a o strate ôsmeho titulu | Magazín F1 - F1online.sk

Pilot Mercedesu Lewis Hamilton otvorene porozprával o rasistických urážkach, ktorým musel v detstve čeliť, pričom konkrétne opísal šokujúci útok na jeho osobu v Newcastli v dobe, keď ešte nebol ani tínedžer. Okrem toho poskytol svoj pohľad na udalosti v Abú Zabí, kedy prišiel o možnosť získať ôsmy titul.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73674/hamiltonova-uprimna-spoved-prehovoril-o-rasistickom-utoku-z-detstva-a-o-strate-osmeho-titulu

Az taky rasisti boli ze sa dostal do F1, neskutocne daco. Sami rasista vsade, sponzorovali ho tlacili do top timu…boha tu, sami rasista, aj Rosbergovci rasisti…chrbatik uz neboli ty podvodnik.:poop::poop:

1 Like

vidim ze sa tu v komentaroch opat zacina zbiehat miestna intelektualna spodina ako blackdark a podobne.

2 Likes

BLM to je v pohode?

1 Like

mna sa to nijak netyka, zaroven ma ako decko ani nikto nedokopal za to ze som cierny cize ma tato agenda absolutne nezaujima a nemam dovod sa k nej vyjadrovat. Ale to je asi tazko pochopitelne.

Mal som kamarata zo strednej, c.igan…ziaden problem, bol normalny posli sme aj na pivo po skole…v pohode chlapec slusne vychovany,teraz je v Irsku a stara sa o rodinu. Hocikedy ho uvitam u mna doma…trocha som odbocil , mne vadi ze Hamilton rozprava od veci, zakerak a podvodnik

1 Like

Zablokuj si ich a máš pokoj, už ich neuvidíš, načo sa prehrabávať v sr.čkách😉

3 Likes

Veru podviedli ta…priamo vlasni…neprezul si a tak si dopadol :DDDDDDDDDD

1 Like

Nech blokuje :grinning: praUda sa zle pocuva.

Sak to, a tuto zakladnu vec nikdy nespomenie, ani Lewis, ani Wolf.
Hrat to stale krivdu je omnoho jednoduchsie ako priznat si chybu.

1 Like

zrovna jsem si před chvíli říkal, článek o Super Maxovi a Charlesovi a komentů:0 ale, přijde článek o Hamovi a debžoni už škrábou srajdy :))) co vy ňuníci budete bez nej jednou dělat…. Všimli jste si, ze an…ál…ně fixovávi jste tady zrovna nejvíc ti, kteří jsem chodíte jen nadávat

2 Likes

Nevychodil si zakladku ako si mohol mat spoluziaka zo strednej?

2 Likes

Jedna vec je dat si magora do ignorovanych, druha na nej nereagovat, ty reakce jsou stejne tak bez obsahu, jsou videt a je jich tady vic nez tech od magora :hear_no_evil:

Takze ignorovat a nereagovat, pak tu snad bude i cisto.

2 Likes

Ok,cuckold :joy::joy::joy::joy::joy::joy::laughing::laughing::laughing::laughing:

Normalne, ako Danko…ty ako jeho volic by sj mohol vediet. :poop:

mas pravdu, chcel som reagovat na tohto pana, ale nebudem mu robit sluzbu. Smutny zivot toto…velmi smutny.

2 Likes

Ty kolko sleduješ F1?
Sranduješ keď hovoríš že mal isť prezuť?
Amatér

Vies co, od 1985 cca.
Pekne si sa podpisal.

2 Likes

Napriek tomu si zjavne ani ty neodolal napísať komentár pod tento článok a nie pod ten druhý takže si spravil to isté ako oni. Vtipné je ale že hentoho trolla považujes ako nejaký dôkaz že zase všetcia sú proti Hamiltonovi.

1 Like

…ano mas pravdu, ovšem pravdou také je, ze o darovaném titulu se toho moc nedočteš, rad bych si tam k tomu něco pěkného napsal, ale představ si, nebudu tam Maxovi rasistický a xenofobně nadávat, snad cítit i ty, jako čobolák rozdíl