Hamiltonova úprimná spoveď: Prehovoril o rasistickom útoku z detstva a o strate ôsmeho titulu | Magazín F1 - F1online.sk

Však keď tie bludy nevidíš, nemôžeš na ne reagovať :wink:

To plati spis pro ty, co nemaj magora v ignorovanych a reagujou na nej. Ti co ho maji v ignorovanych nevidi jeho koment, ale reakce na nej ano :sunglasses:

Miestna smotánka zas aktívna.

:yawning_face::yawning_face::yawning_face::yawning_face:

Táto hamova spoveď to ako k čomu bolo dobré aby zo seba spravil chudacika a poďme ho všetci ľutovať to je debilko veď mal ohnivý motor tak čo place

1 Like

Ešte že ja som sa nevyjadroval k danej veci čo by som sám kritizoval, všakže.

1 Like

Kritizovat antifan ham budu ale oponovat k danej veci nie…

Lujzova mama je biela nie? Takže lujzík sa ukázal ako rasista? Že za mamou nešiel lebo si myslel, že to nepochopí? Musel mať fakt ťažké dectvo.

Hamilton bol zo začiatku sympaťák ale stal sa z neho strašne falošný človek a minulý rok aj tento je zaslúžená karma preňho za jeho chovanie a podlosť.

1 Like

To je od neho fajn gesto

Takže xenofóbia – každý, kto ja “iný” je problém. Ideálne aby mali všetci šedivý mundúr a vystretú pravicu, inak primitívov “obťažujú”.

Nech sú príčiny akékoľvek, tak to rozhodne nie je OK a je len dobre, že aj osobnosť ako Hamilton o tom verejne hovorí.

Nerozumiem odkial tento hejt na Hamiltona. Vazne.
V 2007 z pochopitelnych dovodov som tiez…, ale dnes?!

Tu idete všetci mrdcedes fan nadávať a poučovať ostatných akí sú primitívni a vulgárni a ty tu bezdôvodne urážaš druhého za vlastný názor. Jaj počkať, on je iný ako sa tebe páči.
Boli porušené pravidlá? Tak prečo má maxo stále titul? Lujzo mal ďalších 21 pretekov na to aby získal titul, mal z tých 21 pretekov získať toľko bodov aby v posledných pretekoch bolo úplne jedno čo massi urobí. Takže nie massi, ale mrdcedes a lujzo sám si prehrali titul

1 Like

Za mňa môžem povedať, že mi je nesympatický tým aký je pokrytec, ako je chránený, ako sa mu prepečie kopec vecí.
Ako pretekár je fajn, jeden z najlepších, ale mimo monopost nie.

Ty si to aj počítal, alebo dávaš čísla len tak z brucha?

1 Like

K akej veci, k obsahu článku sa ani on nevyjadroval. Len napísal to čo je pravda, pod článkami o RB a Maxovi je buď nula príspevkov, alebo normálna diskusia. Pod článkom o Mercedese, TW alebo LH to má od diskusie ďaleko, lebo sa tam vyrojí kopec mentálnych atlétov…
Ale zlí sú samozrejme mercedesáci :wink:

2 Likes

Nech si vraví kto chce, čo chce, ja VIEM svoje. F1 sledujem 49 rokov. Raz do roka hodinový záznam z GP v Monaku a zvyšok z tlače. Motoristická súčasnosť za 5 kčs raz mesačne, piloti F1 každý polrok, atp. Vy viete o F1 starú "bačkoru ". Keď sa zabil Cevert plakal som. Viete aspoň kto to bol? Lewis je legenda, ale takí ako vy to nikdy neuznajú. Tie somariny čo tu potíte sú dobré len na to, aby ich rozfukal vietor.

4 Likes

Asi nechápeš o čom som hovoril.

Pointa: nebudem (nepriamo) kritizovať niečo čo sám robím - je to pokrytectvo. Ale fans Mercedesu s tym majú veľa skúseností takže chápem.

2 Likes

Ty pozeras formulu od 1985 a stale nechapes preco mercedes nemohol ist prezut? wow.

Prave toto, ze pokrytec a falosny a pod.
Je pravda, ze je z neho celebrita uz skoro, ale mne sa velmi paci ako zvlada rozne situacie a nestrati hlavu. Ten zaver minuleho roka… Malo ludi by to tak dalo.

To teda nechápem.
Podľa tvojej logiky, on urobil to isté čo tí mentálni atléti, čo sa sem prídu len vyg.cať? To fakt…

Jój zase tí zlí mercedesáci, čo kydajú pod každým článkom o RB a Maxovi :thinking:

Áno, ty s jednoducho majster logiky👍 už si o tom presvedčil…