Hamiltonova úprimná spoveď: Prehovoril o rasistickom útoku z detstva a o strate ôsmeho titulu | Magazín F1 - F1online.sk

Za tým komentátom zo screenshotu si stále stojím takže zbytočne ho vyťahuješ ak si si myslel že tým niečo dokážeš. Zjavne máš problém chápať moje pointy ale tak s tým ja už nič nespravím.

Henten na ktorého som reagoval hovoril o trolloch ktorých mám bloknutých, tak ako by ich každý mal ignorovať. Takže jeho pointa o tom ako sa každý znova len zbehol pod článok o Hamiltonovi bola hlúposť v danom momente. Nechápem prečo im venovať pozornosť a tváriť sa že sú to “bežní” diskutujúci na tomto fóre. Rovnako ako ich úbohé a prázdne komentáre bol aj hentoho na ktorého som reagoval. Tváriť sa že trollovia potvrdzujú jeho pointu je vtip. Trollov máš na oboch stranách.

A poukazovať že tu je viac komentov ako inde zatiaľ čo sám presne pridá komentár sem, dokonca čisto mimo tému článku, je rovnako vtipné.

Ďalšia vec, prekvapuje niekoho že je viac komentárov pod článkom ktorý je zo svojej podstaty mierne kontroverzný? Mňa nie. Načo poukazovať na jasnú vec ale tváriť sa že to potvrdzuje jeho teóriu o hejteroch.

2 Likes

Tak si to teda otočme, prečo RB a Ferrari nekonzultovali podlahy už počas vývoja s FIA, keď sú si istý že je to legálne?

Podľa tvojej logiky je rovnaké, ak sa suseda spýtam či si môžem u neho v záhrade natrhať jablká a on mi to dovolí, a ty sa neopýtaš a rovno si nakradneš.
Tak výborne, áno toto nechápem…

Ja tu pisem co sa naozaj stalo…ano nechutne ale stalo sa. Pouakzujem na to ze utok je vsade a to ze v anglicku je mensia polovica bielych ked odratas aziu afriku mulat atd z toho regionu je bezne ze sa tam deju take veci medzi rasami. Ja to beriem ako beznu vec ved aj biely na bieleho utoci a to nie je diskriminacia?

Anulovat mali vysledky ked botas odpalil oba redbully…tam bol priamy utok. A Massi v poslednom zavode vyhovel obom stajniam. Zabudas co vsetko vyzadoval wolff a bolo mu splnene? Skus oponovat

Nevieme ako by reagovali iní minulý rok. A zase lujzo je tam jeden z najstarších takže logicky vie situácie už inak zvládať. V mladosti obviňoval komisárov z rasizmu, v 2016 keď mu buchol motor tak naznačoval, že ho sabotoval vlastný tím, no a maďarské divadlo z 2007 bolo tiež z časti s pričinením lujza.
Ale to môžme povedať o každom, Vettela a jeho multi 21 alebo legendárna hláška o uhorke.
S vekom prichádza rozum a rozvážnosť a na lujzovi to vidno. Skúsenosti neos3r3 nikto

Málo výkričníkov si dal !

Cize nevyhovel massi mercedesu ked nedal sc pocas zavodu?

Je to Masi, ne Massi.
Jména se píšou s velkým počátečním písmenem.

Ty toho naděláš. Tak se Marcifrnda spletla.

Od Abu Dhabí se spletl 115x. Tak jsem ho jen slušně upozornil. :frowning:

Od Abu Žabí? Tak to je ještě dobré, někteří to zvládají téměř za jeden den. :grin:

Marcifanda je zenska, to je jasnyy…

Tak je to něco mezi ředitelem, pilotem a fotbalistou, no… Kdo si to má všechno pamatovat :smile: !

1 Like

To je pravda. :grin: Ale jméno chlapa, kterýho má na plakátu nad postelí by mohl vědět.

1 Like

Chlapci, Vaše hejtiky na LH sú ľuďom šumafuk, celý svet vie, že mu ten titul ukradli, resp. znemožnili mu ho získať porušením pravidiel. To potvrdila aj samotná FIA.
A to zo športom nemá nič spoločné…

Pisem to naschval aby ste to meno lepsie registrovali. Po dalsie vy fandovia mimo veci ok ale na otazky odpovedat mate problem.

Tak aj fia to potvrdila a titul nechala Maxovi? Nemali teda titul dať lujzovi keď bol ukradnutý?

Áno, aj FIA to potvrdila.A čo mala robiť? Nasrať si na seba a na hlavu? Že akých ■■■■■■■ tam majú… Masiho vyhodili a to asi ,akože, stačilo Mercedesu…Masiho vyhodili, lebo Mercedes spomenul, že odíde LH z F1 a to je tak mínus 100 mil. dolárov na sledovateľnosti a pod…