Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Tak za mě je to příběhově asi nejsilnější hra kterou jsem hrál - hlavně teda ve spojení s dvojkou Dreamfall: The Longest Journey, což defacto není ani hra, spíš takový interaktivní film, ale prostě je to pecka a srdcovka - jsem rád, že jsem na tuhle starší serii narazil. :slightly_smiling_face:

Tu jedničku jsem dohrál dvakrát, navíc do ní existuje mod, kde je upscalovaný, pomocí neural network, pozadí a modely postav. https://tljhd.github.io/ :heart:
Měl by ses k tomu vrátit. :grin:

2 Likes

Čo sa týka adventúr, tak medzi moje srdcovky určite patrí Dark Earth, na ktorú mám pekné spomienky. :slightly_smiling_face:

1 Like

Koupil bych kohouta misto kocky :dizzy:

Tak to ani neznám, se pak kouknu, co to je. :slight_smile:

1 Like

S kohoutem nebudu spát ani náhodou. :grin:

Hele, jdes spat se slepicema a vzbudi te kohout, to nechces :eyes:

Ten by zakorhal pouze jednou a pak by se sbíhaly sliny i sousedům. :feather:

1 Like

Myslis kohouta na vine, jak asi chutna :yawning_face:

V tomto případě by bylo víno až po degustaci. :clinking_glasses:

Chtel bych zkusit medveda, asi si udelam vylet do Finska, na medvedi tydny.

Na medvědí krev musíš do Bulharska.
S masem si můžeš vystačit i doma. V Tatrách jich bude habaděj.

V Japonsku se da koupit medvedi maso v automatu, taky jim tam obcas chodi po mestech, mozna inspirace pro Slovaky.

kde? :smiley: mam verejny profil, ale nedodas zas nic tragedko

1 Like

V Kanadě nejspíše taky.

Už zase jen prudíš, šašíčku? :smiley:

pytam sa na dolozenie mojich lzi uz od vcera, viacero nas tu caka na hogrikove potvrdenie jeho kktiniek co si navymyslal, takze pohoda, dajte si na cas :slight_smile:

Za 250g chteji cca 360,-

Ty sis nestěžoval na vytahování starých věcí?

Tak si je dolož, máš veřejný profil tak s tím neotravuj :smile:

tak mas 5 rokov ci 30 ci kolko vlastne, ked davas tieto otazky ako kontra? vlastne vek s rozumom nema nic, to beriem s5

3 Likes