Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Škoda, že ho proslavily ty největší kraviny. Kratom, houbičky, drogy.
Přitom jeho cestování je nejlepší, které nemá u nás obdoby.

Hodně se posunul ve tvorbě. Videa mají kvalitu.
Komory v topu, dřív to bylo hodně na pankáče. :smiley:

Tak snad jim to pojede. :smiley:
Aspoň někomu. :slight_smile: :smiley:

1 Like

Uvidíme, jak do toho promluví počasí

Praveze tie podla teba “najvacsie kraviny” su to preco ho cenim, je to autenticke as fuck :smile:

Celkovo vitkovu personu mam rad, je to strasny fenomen, ale uprimne, keby nezarobil v rokoch 2017-2020 na krypte tak to nema taky vytlak

V jeho videach mozes presne vidiet kedy sa nemal dobre a kedy sa mal

Asi mu aj stačilo na dnes. Pokračovanie nabudúce. :smile:

1 Like

Ani nevrav, tieto jokes ma neprestanú baviť nikdy

Meanwhile

1 Like

Kdo to je

2 Likes

Ella Hakkinen, vyhrála svůj první závod na této úrovni, její starší bracha ji pomáhá s hledáním dobrých týmů

1 Like

Znáš ten song? Začíná to: Wenn wir uns doch lieben. Warum tun wir uns weh?

Znám, ale ne v němčině

No ved o tom to je… nebolo to tak vidno, ked to zacali viaceri, zatrhli to… premna boli dobre casy ked sa Mika alebo Schumi trosku dotkli strku a otocilo ich, alebo vybehli mimo trat a zostali v strku… tak by to malo byt… nebolo by treba trestat…
Ale to co som hore pisal, som reagoval hlavne na to ze HAMILTON PORUSIL neviem kolko XYZ kol a preslo mu to… len tolko, ze vtedy to trestane nebolo, takze nic neporusil tych 500kol :smiley:

The Longest Journey bola super adventúra. Jednotku som kedysi hral, no nedohral som to do konca a saves mám uložené na disku dodnes. :slightly_smiling_face: Takisto Broken Sword ma veľmi bavil.

1 Like

ten to pochopi az s novymi pravidlami

Na to, že šermujete s tím, jak je kdo inteligentní, tak vaše racionální část mozku značně zaostává, když se vám musí vše vysvětlit. Ty i ježek jste si stěžovali právě na vytahování starých věcí, tak jsem na to schválně poukázal u vašeho kamaráda, jestli vám to bude vadit stejně, nebo to byly zase jen kecy na jednu stranu.
Každopádně chápu, jednoduchý humor je pro vás jednoduší udělat a zároveň ho i pochopit, dle reakcí je to u vás úplně běžné.
Hezký den

1 Like

Zraz by bol určite fajn, no musela by platiť striktná dohoda, že všetko negatívne čo sa udialo na fóre, zostane na fóre :slightly_smiling_face:.
Veľmi dôležitú úlohu by medzi viacerými samozrejme zohrávalo asi aj ospravedlnenie a vzájomné odpustenie si, lebo bez týchto vecí sa ťažko funguje aj v reálnom živote.
Ďalšia vec je, že v prípade účasti na zraze by tunajšia kvázi anonymita išla viacmenej do kýbla. :slightly_smiling_face:

2 Likes

Ferdo, čo znamená tá možnosť “.” v Tvojej ankete?
Či Ti to rozhasil nejaký ajťák? :upside_down_face:

1 Like

Chtěl jsem udělat anketu s jedním možným názorem, ale nešlo to. :smile:

Aha :slightly_smiling_face:. Tá možnosť s bodkou by mohla znamenať aj to, aby dali za hádkami bodku.

Iniciatívě se meze nekladou. :wink:

2 Likes