Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

A

Výborná kombinace

otazka

odpoved

odporucam sa vratit do skolky

Do motokar bych sel :dizzy:

1 Like

Se tam vrať, když si sam tupě odpovídáš a už tu máš Tripera

1 Like

Už dávno ignoruji nějaké vaše otázky, neber to osobně, ale fakt nebavíte. Stále dokola my špatný, like urážkám na nás, moralizování jedné strany, poplácání s RedBullionádou, a nanovo. Zbylo jen to přetlačování pindiků a rozbitej žlučovej robot :smile: Ode mne už to taky není ono, když tu je jen co jsem popsal v předešlé větě, a tak jedeme dokola.

Musis se vic snazit :sneezing_face:

To mluvíš o tom mamlasovi, co neví jak funguje spalovací motor, proč letadlo létá, že nemá F1 čtyři válce, nebo že nejezdí na naftu?
A co je snad ještě horší, nedokáže napsat jediný příspěvek bez gramatické chyby.
Buď jsi stejně pitomý a proto to nevidíš nebo jsi stejně nevzdělaný mamlas co si sem taky jenom chodí léčit poruchy.

moj point je v tom, ze ked uz mi nieco vycitate tak ja sa realne pytam co konkretne vam vadi? konstruktivnej kritiky sa clovek docka len u teba, a aj to to z teba treba pol dna pacit :smiley:

ale u tvojho kamosa to uz take jednoduche neni, on ma problem chapat pisany text, a ne, neni to o jazyku, vlastne je, staci sa ho naucit, potom tu nebude zamienat napisany nazor za crying post napriklad

mozeme to vyriesit tak, ze jeden z nas troch tu prisipevat prestane, ale kedze nikto sa k tomu asi nepodujme, tak sa tu mozeme ignorovat, ja s tym problem urcite nemam, ale varujem ta, ze pri sebemensej priamej ci nepriamej narazke na mna mozete cakat opakovanie dneska

hawk

2 Likes

Že jó. :upside_down_face:
Bylo by to kousek nákladnější, a kdo z nás už nějakou šestihodinovku jel. :racing_car:
Doživotní zážitek hodnotnější, než sledování F1. :crazy_face:

1 Like

Psal jsem ti to asi 30x

Nedavno jsem koukal na moznosti a uz jsou i e-kart, desivy :eyes:

Proč to přerušovat, nám stačí když uznáš chybu :grin:

Já jsem jel pár kol v Brně a v Ostravě. Brno je už za dobou životnosti, ale Ostravská hala je dobrá.

1 Like

uznavam, ze bola chyba sa s vami zacat bavit v dobrej viere, lebo ste este horsi ako mi ostatni o vas hovorili, presvedcil som sa na vlastnej kozi, ze nieste pre mna dostatocne adekvatni uzivatelia, aby som mrhal energiou na konverzacie s vami

ak nou uz mrham, tak je to kvoli mojmu poteseniu.

4 Likes

Máš pravdu ve všem… :smiley:
Pitomej jsem, nevzdělanej mamlas jsem taky, a léčit poruchy si sem chodím taky. :smiley:

2 Likes

Ono no to půjde, to vidím :muscle:

To je vlna přiznání :clap: Tak já se teda taky přiznám, jsem prostě jen obyčejný heterák :slightly_smiling_face:

1 Like

nabuduce skus 31x

Takhle vypadá.

1 Like

Alespoň si to přiznáš a umíš česky.
To samo o sobě ti nad nimi dává výhodu a proto nejsi závislý gambler jako oni.
Ale i tak je to tristní.