Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

roztomile :heart:

uz vas necham holubkovia

Když mi tuhle srandu zaplatí, tak jsem ochoten vytvořit nultý rekord tohoto fóra v délce nepřerušené jízdy v motokáře.
Tak slibuji. :slightly_smiling_face:

1 Like

Hlavně zkus začít být spravedlivý, ne jen si vyřizovat účty.

Kto chce kam, pomôžme mu tam

Asi tolko :v:

Takže vítěz :smile:

1 Like

jezis zas tie tvoje kecy … milionkrat som sem napisal preco som k vam taky aky som, a ze to u mna nezacalo, je to vsetko len obranny mechanizmus na tvojho kamosa, ale ajtak si tu pojdes tu svoju moralizacnu rozpravku, ze?

preco ti tak velmi zalezi aby som prave JA bol ten moralista? :smiley: to nemozem mat preferencie?

to nemozem lajkovat co chcem a pisat co chcem? :smiley: fakt si ten typ co mu staci len si vybrat stranu?

vazne to je cele smiesne uz ta vasa agitka na kamaratstvo a drzanie sa za ruky

podporuj si koho chces komentuj si koho chces, ale mysli na to, ze akcia vyvolava reakciu

5 Likes

Každý tu vede své kecy stále dokola, proto to přece nikam nevede :man_facepalming:

… uplně přesně, mysli na to :smile:

1 Like

A dost ježku, už dneska fakt stačilo. Jestli máš nějaké problémy, tak je řeš, ale toto není řešení.

riesim ich tu od rana, mozes mi s tym pomoct a odist, ak si teda takyto empaticky ako o sebe tvrdis

1 Like

Chcete aby se Ježek s Hogrem a ostatními přestali hádat? (Kočkovat)?

  • Ano
  • .

0 účastníci

Chováš se, jako malý dítě, který nešlo po obědě spát. Vzpamatuj se.

Ty jses jen trapnej…

Jak to maj udělat?

staci aby Hogrik neprispieval :grin:

Proto se ptám Ferdy, ne přímého účastníka.

Pro vnoučátka mám takovou krásnou říkanku.
Ticho děcka guvno spí, kdo promluví ten ho sní.
No a pak už slyším pouze smích a dobrou náladu. :slightly_smiling_face:

1 Like

Aha dobre to ma upokojilo :face_with_spiral_eyes: chvalabohu ze nie som ako ty. To mi odlahlo :face_with_hand_over_mouth::joy:

6 Likes

vidis, ak by si mal co, mozes mi odpovedat na moje otazky vyssie, skopirujem ti ich sem