Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Dal bych návrh. Co si takhle udělat nějakou šestihodinovku v motokárách.
Každý tým by mohl (musel) mít třeba čtyři jezdce.
Vyzývatele by byli Pepa Král s Eiselem.
Sponzoring F1 online.sk ani jiných služebníků božích, kteří se chtějí dostat do nebe by se samozřejmě neodmítal. :grin:

Největší problém vidím v ajťácích, kteří by takovou dardu nezvládli, ale věřím, že by se v každém týmu našli borci, kteří by ajťákům vypomohli. :crazy_face:

1 Like

:DDDD okej takze ked si vacsina ludi zucastnenych v ankete mysli, ze hogr je najviac toxicky, tak si mi to analogiou potvrdil :smiley:

2 Likes

Si zkuste zavolat a uvidíte.

Co jsem ti říkal o podpoře prodejů hrnců po telefonu

Ježku, ty budes vzdycky zodpovědný za odchod lidí z fóra a to je fakt. Když to nevidíš, tak si hloupý.
Tuhle analogii myslíš?

Pokud Hogr bude chtít svěřit svůj osud vám a tomu co si myslíte a odhlasujete, rozhodnete za něj. Je to ok.

uz si niekoho videl aby kvoli mne odisiel? :smiley:

1 Like

A já myslel, že se člověk ma rozjodovat za sebe a ne random lidi, který v životě neviděl, oh well každej máme jinej přístup v životě :grinning:

jj este si rob posmesky z Tripera ty atrapa cloveka

3 Likes

Tobě to dneska moc nepálí co?

Buď aspoň 5 minut hodnej Honzo, když už tu za tebe kopu a dávám hlavu do jámy lvové… :confused:

3 Likes

tak mi ukaz jedneho co odisiel z fora kvoli mne :smiley: skoda, ze taky clovek neexistuje

1 Like

Byla by to asi sranda, ale myslím si, že by nikdo nepřišel. :smiley:
Bys tam jezdil sám. :smiley:

4 Likes

To nejsou posměšky na Tripera, ale na tebe a tu tvojí skupinku, co tu navrhovala anketu, podle které se mělo rozhodovat, kdo zustane na fóru.
Jsi fakt tak hloupej, nebo už to hraješ?

1 Like

ukaz mi jedneho co odisiel kvoli mne :smiley:

Jestli se najde alespoň jeden uživatel který chce abych zůstal, zůstanu, nechám to na vás.

  • Situs, zůstaň.

0 účastníci

Dobře, dělám to pro tebe

1 Like

fakt nechavas svoj osud na ostatnych ludoch? ved hogr sa tomu predchvilou vysmial :smiley:

pry

hosi hosi

pokial by si nemal ani tie F1 znalosti, tak o teba nikto nezavadi, ani puff ani situs

Ano, nechávám, protože je nechávám nejen vaší straně, ale i té na které mi záleží a kvůli které tu jsem.