Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Já je viděl z jeho strany, ale souhlas, tohle lepší nebude, takže jak to teď skončit :slightly_smiling_face:

Ano jeho. Ty si este ako tak v norme, ale aj ty mas nasliapnute :ok_hand: ale snad mas viac rozumu…

Neviem co mame predhadzovat vecne na take blaboly, to sa nedá :wink:

Edit: inak ak si si nevšimol ja snim nekomunikujem aj napriek jeho deb1lnym komentárom na mna uz dlhsiu dobu… Ale to ti zrejme ušlo :face_with_hand_over_mouth::joy:

1 Like

vidis mozem tvoje vycitky aplikovat na teba v zmysle, ze sa zameriavas iba na svojho kamarata a snahy protistrany nesi schopny akceptovat, hahah aky smiesni sme my ludia :smiley:

jak to skoncit? odhlas sa a zabudni heslo

Tohle neberu, jestli to přešlo do urážek jaký zde zavádí druhá strana, pak Jos se svou rétorikou plně vyhrál.

1 Like

Tak to je, já na rozdíl od HellHogra s váma už trpělivost nemám, k nikomu kdo se zmůže na takové urážky.

Nie. Ja som proste prestal nanho reagovať. Unavuje ma strašne. Radsej si precitam nieco technické (aj od neho) ale na tie ostatné “furt do mne kopete, dekuju za potvrzeni” uz absolútne… :v:

1 Like

vidis, a ked som ti pred casom pisal spravu ze ta hogr taha dolu a ze mas na viac, tak si mi dal lajk

ake je vsetko premenlive

Urazky napriklad typu “šulíne” a kopacka do ksichtu? :joy: ci to je slabe?

1 Like

A

Nereaguješ na mne, ale přidáš se v hloupem urážení. Opravdu vy tu nemáte co vyčítat.

Nikoho nikam nehážu. Už mám zde volný vztah a mám to tady dost na párku.

Jen nevím, proč tu 10 lidí jede do Honzika, že je proti RB, když tu X lidí nadává Hamiltonovi až nechutným způsobem z x účtů. A nevšiml jsem si, že by to někomu extra vadilo.

1 Like

Ne, vaše postavení se nemění, jen se zesiluje vaše agresivita.
@PUFF víš jak to je. Na Vaclavák taky chodí řvát lidi, kterým mozek očividně utekl a myslí si, že když řvou, tak mají pravdu. Tady vidíš úplně stejný vzorce chování, ale díky za zastatni :slightly_smiling_face:

1 Like

to teraz pises polopravdy, lebo tu uzivatelia tym antiham trollom pisali tak dlho ze sa na to uz vykaslali a ignoruju ich

a zase ten whataboutism v tom

3 Likes

co ten Triper teda, nevystval si ho, ze? :slight_smile:

Nemoralizuj, nepřísluší ti to. Triper odešel sám, jen pod špatným nickem.

nemas nikde potvrdene, ze airobot a triper su jeden clovek situs

a tvoju radu si u vas dvoch nikdy k srdcu neberiem, zbytocne ju pises :smiley:

hlavne sa to tu hogra pytam uz asi tretikrat a zakazdym odpisujes zanho ty, tak kto je multinick

Ne nevyštval a to, jak mi připisuješ radoby negativní věci se ti vrací, jak bumerang. Nevrátil se nahodou rHapo? Neboli dramatický odchod o ničem? Bretnix? Tyhle radoby hry na to, aby se někdo cítil špatně si zkus na někom submisivním, jako jsi ty vůči svým kamarádům.

za triperov odchod budes vzdy zodpovedat ty
za rHapov odchod si zodpovedal takisto ty aj s tvojou cirkusantskou muzikou
za Bretnixa a nevrazivost k Vettelovi mozes takisto ty, a to su fakta, ak ignorujes fakta tak sa na mna nehnevaj, ale si hlupy

6 Likes

Co to je za fakta? To nejsou žádná fakta, to jsou je tvoje radoby útoky. Neskutečný

1 Like

Já to nemám potvrzené, to on si to potvrdil počtem lidí kteří si to myslej, jeho kritérium.

@PUFF

Presne toto som ti chcel napisat, par krat som to skusal ale stacilo