Hamilton o roku 2021: Bol som okradnutý? Samozrejme, no už som s tým zmierený | Magazín F1 - F1online.sk

Chces aby mi fighter Situs skusil dat slubovanu kopacku na hlavu a skoncil by s hanbou? :boxing_glove: :clown_face:

4 Likes

Znam znam, uz jsem se parkrat chystal :dizzy:

Ale tady s tema lidma, to by dopadlo asi nestestim co…

1 Like

s hanbou si skončil už dávno :smiley:

1 Like

nestacilo ti to dneska ty traged?

3 Likes

Co mu nadáváš ty fracku?

Evidentně nestačilo. S @Jos_Verstappen se dneska zatím nepohádal. :grinning:

1 Like

Co mi nestačilo? jediný co vidím, tak tvůj mentalně nestabilní kamarád přišel do diskuze a na normální komentář začal vytahovat něco prehistorického, jen aby tady zas dělal vlny. Ale chápu, ty jsi takovej majtel rovnováhy, že ani nechápeš, co rovnováha je ty šašku :smiley:

2 Likes

prisr4t sa do cudzej diskusie to ti ide :smiley: zabavas ma dneska nadmieru

2 Likes

Už zase přelogoval? :grin: Kolik jich tu těch nicků má :face_with_hand_over_mouth:

1 Like

Kde kedy? :smiley:

Ty si tu hanbu dostal dnes taku, ze aj Puffovi to uz bolo luto. Tvoj sugardaddy ju dostal najvacsiu ked sa zacal vyhrazat kopackou do hlavy. Ked velmi chcete, mozem vas ja kopnut oboch a bude dobre, potom si mozme ruky podat, ak bude z vasej strany zaujem. :joy:

Nezabudni zas niekde skopirovat, ze si najvacsou hanbou svojho otca. :clown_face:

2 Likes

Cirkusáci zase rozjíždí show, tu vyčítají, že někdo někomu vyhoržuje násilím, je toxickej a nepřispívá k F1. Přijde ten vypatlanec, že by ti naložil (čehož není schopnej), když tu byla zmínka o uspořádání společné akce a ten klaun se ho zastává. Ten stejnej, co tu vyčítá tyhle věci :smiley:

2 Likes

To už tady dlouho nebylo. Je možné, za jsi opravdu takhle hloupý? :slightly_smiling_face: Otázka je řečnická, s dalším blábolem si nedělej násilí. :shushing_face:

2 Likes

Jos bol na dovolenke a zaroven odkedy je vonku krajsie, tak ma trosku ine zaujmy. Ale raz za cas sem pridem Honzika vratit do reality, neboj. :smiley:

3 Likes

stale cakam na potvrdenie, ze triper a airobot su jeden clovek, asi tak ako na hornerove odstupenie po VC Australie

situs a jeho fantasmagorie #33

1 Like

a my čekáme, kdy se vám 6 sečte IQ alespoň na dvouciferné IQ, ale toho se asi nedočkáme :frowning:

1 Like

Těm dvěma klaunům realita hrubě uniká. :joy:

dneska prva veta bez chyby, posielame vcelicku :smiley:

3 Likes

Ja stale cakam na data z roku 2016, ktore potvrdzuju, ze Mercedes nebol tak dominantne auto ako RB 2023. Honzik to sluboval niekedy v oktobri, ze ked bude mat vecer cas. Uz nemal cas 6 mesiacov. :joy:

Klaun frustrovany.

4 Likes

Vaše realita? ta uniká všem krom vašeho klubu blbů

Jako že nepřelogoval? Já myslel že papa_Jos nebo jak to bylo je on. Je to hloupé si to myslet, natož když je to realita. To byl fakt, dalším blábolem se neobtěžuj :smile: