Chystáme ešte veľa vylepšení, sľubuje Mercedes | Magazín F1 - F1online.sk

Ja celou bodu pisu o tom, ze Red Bull si nevidi na spicku nosu a zesmesnuje soupere, rozumime?

1 Like

Mozno to tak vnimas ked je hamilton daleko… redbull sa sprava rovnako cely cas. To ta len tvoje druhe ja zneistuje vo vyhlaseniach marka a spol.

Ale tak nerobil si tu niekto s vykonom srandu celych 8rokov? Party mod bola mapa nastaveni. Ked sa niekto dotiahol pridali vykonu. A vysmievali sa. Jednoducho ked si vydobijes pravida s motorom ktory vyvijas roky dopredu tak sa len hras s party modom. Minuly rok party mod uz nefungoval tak prisli s novinkou “raketovy motor”. Tento rok im nic nefunguje. Po chybach leclerka sa tesia ale vykon nemaju stale.

1 Like

Nerozumim, vysvetli o co jde.

Zosmiesnovanie supera.

Ty nevis co je zesmesnovat soupere :hear_no_evil:

Zabudas na vyjadrenia wolfa?

Ne, ty nevis co je zesmesnit soupere, proto nerozumis, kasli na to.

Wolff minulý rok nezosmiešňoval a neurážal? Objektivitu si kde nechal? Už som ti to tu vysvetlil a zase si ideš svoje ako je RB zlý… pokrytectvo najväčšieho zrna….

Pardón, to som reagoval na iného. Každopádne pointa rovnaká

Je jasne ze ani ty nerozumis co je zesmesnit soupere jak decko na zakladni skole. RB je parta buranu, takove maji i fanousky, co pali merch slabsich souperu, tak si je vychovali.

Nejvetsi prdel je kdyz konfrontuji Verstappena tak sve fans naoko odsoudi a pomluvi, uz nevim co muze byt vic :sunglasses:

1 Like

Okej. Tak mi vysvetli rozdiel medzi tým čo robí Mercedes a tým čo robí Red Bull… vysvetli, daj argumenty. Pretože čítam iba kecy bez akéhokoľvek argumentu a vysvetlenia. Prosím… ukáž sa.

A k tým fanúšikom. Začali to tí Lewisovi ktorí skandovali keď poslal Maxa do steny s 51G… fanúšikov majú vážne rovnakých… robia rovnaké hovadiny a sú rovnako nechutné obidve tie skupiny.

Ja som aspoň objektívny a dokážem uznať veci aké sú. Taký ako ty sú len hejtery ktorý rozprávajú iba A ale už nejako zabúdajú na B… fakt hrdina

Zapominas ze jsem odbornik na F1 tak se uklidni.

Mercedes hlavni predstavitele nezesmesnuji slabsiho soupere jak to dela Red Bull, uz jsem ti to vysvetlil, zapomels…

1 Like

Jasne pane odborníku, promiňte :smiley:

Každé predsezónne testy… bože, nemáme žiadnu rýchlosť, boj o titul nehrozí…

Bono, my tires are gone, švác najrýchlejšie kolo…

Partymode kedy sa ku ním niekto priblížil, otočenie ovládača a bum, už sú preč…

Totove vyjadrenie a nazvanie Hornera jack russel terier…

Áno pán odborník… len vám nejako chýbajú argumenty a cítim iba bullshit…

1 Like

Vsechno cos vypsal, to ze je zesmesneni, ze byl Mercedes lepsi je zesmesneni soupere?

Stoji ti to zato se takto zesmesnit, proc…

Zosmiesnit vsetkych je ked si vydobijes motor a postupne pridavas. A uskrnas sa ake je to jednoduche… no sorry nie az tak jednoduche…gumy ko a rychle kolo ako to tu spominali. Je to nepriamy vysmech od mercedesakov a clona na oci pre ich fanusikov. Bojovali len vtedy ked ich ferrari zaskocilo no zasiahla fia. A redbull sa dotiahol najrychlejsie. Dokazal bojovat a ako pises malinovkarom stacil redbull a maly japonec na to aby vedeli bojovat. Honda poraza mercedes… :flushed::flushed::flushed::face_with_thermometer::face_with_head_bandage::face_with_thermometer::face_with_head_bandage: trapne ze :wink:

Tazko sa ti dycha ked sa niekto vyjadri ako wolf. Ved co navarili to jedia. Dobru chut aj tebe

Tolik zoufalstvi a strachu z Mercedesu ze strany Red Bullu a jejich fans tu jeste nebylo, sledujeme historicky milnik :eyes:

Malý japonec Honda alias 5 největší automobilka na světe, co se týče obratu atd.

1 Like

Ted nevim ceho se koment tyka…

To jsem chtěl reagovat na Mr.Marcifandu… na ty jeho slinty. :smiley: