Chystáme ešte veľa vylepšení, sľubuje Mercedes | Magazín F1 - F1online.sk

Ty si na jednu stranu tvrdil, ze mercedes podvadza s vykonom a na druhu stranu vravis presne to co pise @Michal824 aby si nevizeral este blbsie :smiley:
Ak uz ten vykon maju na 1000koni urcite ho neprekonaju pretoze su tie motory zmrazene. Ak pred FIA ukazali vykon 1500 tak mozu ist aj na tych 1500… otazne je ci maju aj spolahlivost. Uplne jednoducho ti to Michal napisal, ale vidno ze si sa zamotal do vlastnych blbosti, preto si uz zacal papagajovat to iste co pisal on, len z opacnej strany :smiley:

Neresil bych to, je to dobre znameni pro Mercedes, nahani strach minimalne Ferrari, proto ta frustrace a bliti…:monkey:

Aj ja prajem ferrari ale tesit sa v polke sezony z druheho a tretiehe miesta ked zlyhali vo ferrari a perez ako vzdy sklamanie. Tesili sa zlyhaniu a ako to ty volas…darovane miesta. :sneezing_face:

V strede sa tá doska trochu vcucla dnu, jzs no hotová veda :joy::joy: navyše to je, alebo bolo ? podla pravidiel legálne, tak prečo nie, no a jasné že sa nesťažovali na poskakovane, však by ich to spomalilo, navyše čím viac to pochopia tým lepšie aj do budúcna…

Uuuu…asi to nebylo v poradku, kdyz prisla korekce :sunglasses: FIA vi, FIA vi…

Kazdopadne minimalne Markovi se uz stahuje zadek a toho RB fnukani a haneni Mercedesu bude vic a vic.

1 Like

Ty ozaj s F1 a sportom ako takym nemas nic spolocne. Si obycajny buran, hejter a pre mna aj chudak zakomplexovany…Ty a tebe par tu na fore podobnych ste z Mercedesu totalne zakoplexovani a vymyslenymi sprostymi konspiraciami spinite toto forum…

Posledna moja reakcia na teba. Ty si strata casu aj sam pre seba…

Ambasador Kosh

“Medved ma cely formulovy cirkus davno podmaneny. Fia mu zobe z ruky a jeho fans to zeru ako seno”

A ked sa zobudis vnimas realitu normalne, alebo si neustale v paralelnom svete konspiracii a bludov ???

helmutko či dalsi hejtík…

“podpora FIA, to snad nemyslis vazne. A co dodatocne extra lanka na podlahe? bez nich by medvedi mal na podlahe o 20kg karbonu viac a superili by tak akurat s redbulackym beckom.”

A kde ma Mercedes dodatocne extra lanka na podlahe? A lanka pouzivaju viaceri tak o com je tvoj koment??

Lanka jsou od zacatku legalni kompenzacni pomucka pro vsechny, to je jasne.

pretoze stajniam v problemoch FIA podoala pomocnu ruku. Na cele tych, co mali problem bol samozrejme Mercedes. Mne to nevadi, ale netarajte, ze FIA podporuje Redbull.

1 Like

Lanka su pre vsetkych co ich potrebuju. Zmena praviel pre mercedes a spol. Ked niekto potrebuje lanka nech si ich da ked dvojitu podlahu tak mu ju nevykrikujte.

A kde na Mercedese vidíš extra lanko keď sme už pri tom ?

Toto je presne podstata vášho hateu, tvárite sa a vytvárate domnienky že FIA robí zmeny pre Mercedes. Nakoniec keď nejaká zmena príde a dokonca ten Mercedes tú zmenu ani nevyužíva zabudnete si všimnúť ako ste mimo.

aky hejt? uz sa zobudte. komentujem to, ze ziadne externe lanka ci vyztuhy neboli povodne povolene. nieze dve, ale ani jedno.
image
ked niekto zacne vyplakavat, ze FIA pomaha redbullu, ze zavedie sprisnene meracie metody o 3 GP neskor ako si oni predstavuju, toto je moj protiargument. FIA promptne podala pomocnu ruku stajniam, ktore mali velky problem s fexibilitou podlady. Bez tejto “vychytavky” by merceces bol minimalne o pol sekundy pomalsi.

5 Likes

To znie akože každá zmena pravidiel počas sezóny by bola niekomu na objednávku…Porpoising bol problem celého roštu povolili 1 lanko lebo to bol komplexný problem. Nikto podľa dať z veterného tunel netušil aké to bude v praxi preto prišla úprava.

Myslíš ze by mali byt pravidla napísané tak ze umožňujú vydať sa len jednou jedinou cestou široké bočnice ako spravil RedBull alebo Ferrari ?

To akože monopost ma byt len široký a kto chce skúsiť niečo iné ma proste problem ?

Dobre, vieme že si Mercedesák, ale čo čakáš ?? Každý kto neni slepý vidí čo je to za team, takže sa ukľudni, a neplač čo tu píšu, veď tvoji ešte čo to vyhrajú v tejto sezóne…

Mercedesak nejsem, ale jeden bych bral. Jestli vyhrajou tak fajn, nejlepe hned ten pristi zavod, Marko a spol. si aspon trochu zasportuji a ne furt blinkat po slabsich.

Marko je taký, vidí len jednu alebo druhú stranu, nič medzi, keď prehrajú, férovo to skonštatuje, nie raz za svoju éru povedal že to posrali, keď sa tak stalo (v rámci stratégie) mne vôbec nevadia, najväčšie hry tam hrá Wolf, RB to nerobí tak extrémne že by mali prekrútenú polopravdu a Ferrari pre zmenu tieto veci ani nevie použiť vo svoj prospech, tam su pretlaky každý deň v roku…

Asi nejsi zvykly cist vsechno co je napsano. Muzeme se pobavit o cemkoliv, to ze je Red Bull particka nafoukanych ignorantu, jak to chces zmenit…

1 Like

Tak potom nenariekaj ze niekto ma dvojitu podlahu…nenariekaj ze viac timov ma problem z podlahou…ake auto postavis takeho mas. Ked naprd tak naprd ked dobre tak si konstruktera zasluzis. Ale aby mozgy trpeli pri jazde je uz chore. Box nezakazali a to dostavaju ine supi. Raz ked nieco dokazes tak bud odmeneny ak ti nieco prihorelo pri vyprazani nepojdes snad reklamovat raciol.

1 Like

Ked mercedes dominoval tak si sedel unudeny a tesil sa ze super ale ked redbull tak nech ma s kym zavodit. Pokial viem redbull zavodi s ferrari. To ze sem tam zlyha clovek alebo technika v nejakom zavode neznamena ze nuda. Minuly rok bola fraska a take zavodenie na spici nebolo za poslednych 8 rokov dokopy ako v polovici tejto sezony. Ja si tento rok uzivam a som viac napaty ako minuly rok pretoze tento rok je viac prekvapeni zo strany strategie, zlyhani jazdcov a komponentov ako zasahov riaditelstva. Minuly rok bolo nareku a clovek sa nevenoval jazdy. Len lobing. Nehovorim ze tento rok lobovanie nieje ale podla mna tento rok ked niekto vidi mercedes alebo iny tim volat tak v riaditelstve stlacia obsadzovaci ton. A pacia sa mi tratove limity kedze strk zrusili. Tri varovania mali aj jazdci ktory to zneuzivali aj pol zavodu.