Chystáme ešte veľa vylepšení, sľubuje Mercedes | Magazín F1 - F1online.sk

Mercedes práve získal druhé dvojité pódium za sebou. Do prvej trojky sa vzhľadom na jeho problémy z úvodu sezóny prepracoval celkom rýchlo, no na víťazstvo predsa len ešte niečo chýba. Uvedomujú si to aj inžinieri Mercedesu, ktorí prezrádzajú, že ich tím chystá ešte množstvo noviniek.

Toto je sprievodná diskusia k pôvodnej téme na https://f1online.sk/clanky/73472/chystame-este-vela-vylepseni-slubuje-mercedes

Původní verze nadpisu byla: Spolu s FIA chystáme ešte …

2 Likes

Divne je ze tebe este nedali z tohto fora ban, nie to ze merc robi svoju robotu dobre.

4 Likes

Nemám z toho moc radost, už teď jsou na tom docela dobře.

Kazdy bude mat vela noviniek. U Mercedesu bohuzial su pozadu tak 6-7velkych cien. Kym pochopili poskakovanie nemohli riesit rychlost.
A kedze viac testovali ako vyvijali nove komponenty ako taky Redbull. Vyvyjal rychlo a na istotu. Mercedes si to nemohol dovolit kedze nevedel kde je problem.

Ale zas tu hejtuju antifans Mercedesu. :man_facepalming:

2 Likes

Nahlasuj ho tak ako ja a oni ho zablokuju znova. Len ho treba nahlasovať. !

1 Like

Hlavně bude nová vylepšená pohonná jednotka.
Jen to udělá nějakou desetinku.
Snad to neudělá bum jako u Ferrari.

Bum v motoru :bomb: prý ponechají Ferrari v plné síle. :crazy_face:

Novinky monopostu alebo pravidiel? Jedna vec je priniest a druha vec je dotiahnut sa… su hrdinovia ked ferrari nechape strategii a perez monopostu. Ked sa tim ferrari zladi mercedesu sa pokazia sny. Tieto tvrdenia mercedesu su len marketing. Aj im dochadza vymena bez trestov.

Nepamatuju se, ze bych byl nekdy zabanovanej. Ale zkusim to u tebe, jestli ten tvuj navod bude fungovat.

1 Like

Vies ludia si ta radsej daju do ignorovanych ! To sa mi moc nepaci nakolko sa bojja oznacovat individua ako si ty.

Rozdiel je v tom aky prispevok oznacujes. Tie tvoje su urazlive a s nevhodnym slovnikom. Necital si pravidla fora?

To ze oznacis clanok ktory nic neporusuje ti k nicomu nepomoze.

3 Likes

Jasne, medved ma vsetko dovolene.aj vylepsenie pohonnej jednotky,i ked je to ofiko zakazane. Uz nikoho neprekvapia tieto praktiky, lebo je potrebne dostat medveda na vrchol. Tak rozhodol miestny bozik Vlcik a fia to uz zariadi.

3 Likes

Zas anti Mercedesovske dristy. Kokos ty anti Mercedesaci maju pekne vypalene mozgove bunky.

Ja fanusik Mercedesu hejtujem tak ako vy dookola to iste ?

Uz ste strasne zufali ked vydite Mercedes ako sa dotahuje.
To tu este len bude peklo ked zacnu aj vyhravat.

1 Like

Ja sice pisu sprosty slova, ale ty zase podporujes podvadeni a nefer hru. K tomu fandis nejvetsim pokrytcum a svinim v cely historii f1. Podporujes hamiltona, kterej podporuje teroristickou organizaci blm. Ban na foru za to sice nedostanes, ale jako clovek musis stat uplne za ■■■■■, to ti reknu. Nedej boze jestli se nekdy rozmnozis a budes tyhle “hodnoty” vstepovat i potomkum…

2 Likes

Tak ako mercedes si chce podmanit f1 a fia tak fanusikovia mercedesu fora.

Si ty normalny ?

2 Likes

Nehejtujes ale urazas ludi z opacnym nazorom. A nie vsetko co sa blisti je krasne. Hviezda mercedesu je znak vody zeme a vzduchu. Zakladatelia znacky musia byt sklamany ako to wolff zmenil. Zakladatelia sa vydali troma smermi-Voda zem vzduch. Ale Toto a jeho fan to ponali po svojom. Sme vladcami vsetkeho- f1 fia a fora!

1 Like

Medved ma cely formulovy cirkus davno podmaneny. Fia mu zobe z ruky a jeho fans to zeru ako seno. Vsetci su spokojni, lebo zarabaju velke prachy.

Co si tu mam podmanovat. Napisem si svoj nazor na to je forum. A budem nadalej bombardovat atifans a hejterov ktory nevedia co zo sebou.

1 Like

Kde sa to nahlasuje? Toto fakt nie je normálne

2 Likes