Chystá Domenicali zásadný rez? Som zástancom zrušenia voľných tréningov | Magazín F1 - F1online.sk

Jó doprovodný program je svělá věc.
Velice živě si dokážu představit jak mě každé z mých pět vnoučátek tahá za ruku k jinému kolotoči a děda páprda jenom cáluje. A to nejen za vnoučátka, ale rovnou i za jejích rodiče, protože na většinu atrakcí děti samy nesmí. Taky píšticí foukačky, trumpetky a řechtačky jsou skvělá duši uklidňující věc.
A když k tomu přidám tureckým medem vytrženou plombu, tak s velkou radostí dám přednost stráním ve SPA a jemnému ševelení motorů F1. :innocent:

Jsou to zlatíčka :wink:

To víš že jsou. Jsou to úžasné zlatíčka. Kluci ůplně super a u děvčátek se ani nechce věřit, že z takových mazlíčků taky jednou budou tchýně. :grin:

Třeba budou první, kdo ten mýtus tchýně zboří :grin:.

Moje vnučky jsou tak úžasné, že mi slíbily, že opravdu budou hodné tchýně. A já jim věřím, určitě mi to slíbily upřímně. :blush:

Už se definovaly jako heterosexuální ženy?

Jaké ženy? Dyť nejstarší vnučka chodí teprve do obecné.

I malá holčička je žena. :smiley:

Budoucí žena chlapečku, budoucí. Zatím jsou to bezelstné mazlítka pro páprdy a zlobidla pro rodiče. :smiling_face:

Kolem dvacítky to všechno nenávratně zmizí, nějaká evoluční chyba, genetická anomálie, nevím…
Je na to několik teorií, já tvrdím, že za to může y chromozom co jim chybí, kamarád zase zastává teorii, že všechny chodí na nějaké tajné kursy…

Teď jsem si uvědomil kde jsem…
Je asi třeba připomenout, že je to sranda, holky jsou bezva a @Evap obzvlášť :love_you_gesture:

Mi před časem přišel na mobil takový fórek, že manželky se nesmí pouštět ke tchýní na příliš dlouho, protože se pak vrací v továrním nastavení. :rofl:

Evap je ostřílená dáma, která určitě nemá s žertíky žádný problém. :+1:

Nám chybí chromozom Y, vám zase žebro, tak se nevytahuj… :smile: . Ale, aby bylo jasno, nejlepší tchyně budu já, to se ví :smile: !

2 Likes

V mládí mi žádné žebro nechybělo. Hmmm, když nad tím tak přemýšlím, tak teď by se mi občas nějaké zpevnění hodilo. :grin:

V kostele mi vždycky říkali, že bůh stvořil Adama a ten se nudil, tak mu z žebra vytvořil ženu.
Souvisí to?

Chytrej… :slight_smile: 151515

1 Like

Jakožto fyzik, na to mám vlastní teorii…

Přistálo UFO? :slight_smile:

Jinou 1515151515

Má to něco společného s Darwinem?