Brown žiada od zamestnancov Red Bullu čestné prehlásenia | Magazín F1 - F1online.sk

Lidi toho nakecaj Ferdo. To mas furt neco. Jednou mi sousedka vypravela, ze prej si to tady u nas v ulici po nocich vobchazeji nejaky divny existence. Ze prej pudari, nebo co. No a pak se ukazalo ze je to jeji starej, kterej nalitej jak zok nemohl trefit do vlastniho baraku.

3 Likes

Možná měla pravdu. Třeba ho nalitého nechtěla mít v ložnici, tak mu pokaždé když byl v opojném stavu ustlílala na půdě. :slightly_smiling_face:

1 Like

To me nenapadlo. Ty budes mit nakonec pravdu. Von to fakt asi vykecal Jos. :grin:

Přišly s tím holandské média, tak mě jako zdroj nikdo jiný než Jos nenapadá.
Myslím, že celá tahle aféra je součástí boje proti Hornerovi. Hlavně nevěřím, že je tahle pomluva vymýšlená.

Brown odkedy McLaren zacal bojovat o vitazstva:

Fazu makeupu dosiahol (za pomoci Stellu), ked vyhlasovali ako vsetci McLarenu skocili na lep s tym mini DRS a ze proaktivne a dobrovolne sa toho vzdaju, az prisla FIA a povedala, ze im to prikazala.

A poslednu fazu dosiahol s parochnou dosiahol Brown tymito vyjadreniami. Ten chlap uplne odletel z reality. :clown_face:

Chcel by byt velky politik ako Wolff s Hornerom, ale je z neho akurat nepodareny Binotto, ktory nevidel dovod preco by Ferrari nemohlo vyhrat vsetky VC, hoci RB vyhraval s prstom v nose a Max si z nich robil srandu extra pit stopmi.

2 Likes

Tohle všechno začalo když Horner tý společný sekretářce s AN šeptal do ucha, že na špi-čku to není nevěra.

3 Likes

Jak pomluva? To zarizeni existuje. Tohle neni zadna pomluva.

A to ze s tim podvadi se nabizi. To si zije svym zivotem. Viz. tohle forum. Na konspirace tu nikdo Jose nepotrebuje. Ty jedou sami od sebe. Na to staci nemit rad RBR a absence respektu k institutu presumpce neviny. A to ma spousta lidi.

Novinari potrebuji o necem psat.

1 Like

Někdo to vymyslel tak, že se TO dalo zneužívat. Další to naprášil že to existuje a tak se nediv, že jsou týmy naštvané, protože RB v tomto měl nejspiše 3 roky výhodu. Že to nejde dokázat a tím pádem potrestat na tom přeci nic nemění.

4 Likes

Mala mu Geri na kár spraviť čiarku, že pokiaľ môže do sekretárky a je to stále v rámci dobrých pracovných vzťahov. :joy:

Veru Hej :joy:

Apropo, mohli si k tomu pustit hitovku od Černých žaludů najdeš na youtube

ČERNÝ ŽALUDI - Klepou se ti koule vole (výdeoklíp)

Štelování výšky mají všechny vozy.
Z mého laického pohledu musí být umístění štelovacího šroubu umístěno tak, aby byl dostupný co nejrychleji. V trenálech není moc času na rozebrání půlky vozu kvůli jednomu šroubku, kde ani očko nenasadíš ani když je jezdec z vozu ven, tak jak to bylo prezentováno ve videu Red Bullu v parc fermé.

U Rb to jde taky rychle, ale hlavně to jde dělat i skrytě. Což jinde nejde…

No podle me, soudu a pravnich radu civilizovaneho sveta to meni vsechno. Pokud to nejde dokazat znamena to, ze se RBR toho z ceho je viněn nedopustil.

Analogicky. Presto, ze jsme videli ze kridlo McLarenu ma mezeru pri zavrenem DRS, tak se McLaren niceho nelegalniho nedopustil, protoze to nebylo zmereno. A v tomto pripade to dokonce dokazat jde, ale nelze velikost mezery nade vsi pochybnost stanovit a tudiz potvrdit poruseni pravidel.

Jsou jasne dane procesni postupy, kdy v nasem radu muzes nekoho potrestat a prohlasit, ze neco porusil. Pokud ty procesni postupy nemuzes, nebo nejsi schopen dodrzet, pak jsou dotycni, nebo dotycny nevinni.

Dle mych zkusenosti, kazdy ridic nekdy porusil, nebo porusuje predpisy. To ale neznamena ze vsichni maji dostat pokutu, nebo prijit o RP.

3 Likes

Samozřejmě. Já pouze ukazoval prstem na video ve kterém musí použít mechanici smeták, aby se ke šroubku dostali.

Já bych na to šel od lesa. Prohlédnout všechny záznamy kamer v archívu které jistě existují. Jestli skutečně někdy používali v trénincích mezi jízdami s plným autem a prázdným autem ten dlouhý bazmek. Pokud ne, tak není potřeba dál hledat a rovnou vyloučit.
A pokud ano, tak ještě dodatečný test. Opět podle videí zjistit s jakým nářadím uvolňovali pedály a praktický test pár šikovných mechaniků od konkurence, zda se tím samým nářadím dá poštelovat i ta výška. Pokud ano, tak opět lhali a rovnou vyloučit.

Dnes sme mali hadku, ale aby bolo jasne, ze je vsetko OK, tak musim prejavit aj suhlas.

Presne toto som neuspesne dlho riesil s Josom (aj dnes) a som naozaj rad, ze hoci si fanusik RB/Maxa, mas tento nazor, ktory zdielam (nie sam). Podobne s Landom…
Takze peace, len ma nastvalo ako si moj legitimny nazor k inej teme (mozno neumyselne) prekrutil na to, ze urcujem kto ma na co pravo… :slight_smile:

3 Likes

2 Likes

To, ze neco je mozne jeste neznamena, ze to tak je . Ja mam doma nuz , ale to jeste neznamena, ze jsem vrah .
A s tim vyloucit toho a pak vyloucit toho uz je taky otravne … Vsichni co sledujeme F1 dele vime, ze kazdou sezonu tady mame nejake to domnele poruseni pravidel a pak trest/netrest od FIA … Ferr, Mer, Aston … s timhle tempem bychom mohli vyloucit za chvilku celou F1.

1 Like

Ne to je naprosto jinak. Oni tvrdí že to je možno nastavit tímto dlouhým nástrojem protože dobře vědí, že to nikdo na žádném videu z parc ferme nenajde. Ale pokud někdo dokáže že to jde i nástrojem který používali pro demontáž pedálů v parc ferme, tak je to jasný důkaz.

3 Likes

Spatne jsi to pochopil a ja to spatne napsal. Myslel jsem to tak, ze ne ty urcujes co kdo muze psat, ale ze nam vycitas, jako bychom to pravo ubirali Zakovi.

Bylo to nedorozumeni, ale pak uz jsi byl nastvan, tak jsem nechtel prilevat olej.

@Jos_Verstappen ma dobrou logiku, ale nema pravdu v tomhle. To je to co jsem ti take vysvetloval. Ze z toho pohledu jak psal @Hedgehog jsou ty pripady analogicke.

@GRAHAM ma ten konstrukt k RBR a tomu udelatku taky logicky v poradku, stejne jako tusim @Ronie (ten je teda s RBR hned hotovej a ma je za podvodniky, ale nakonec to korigoval, i kdyz za podvodniky je ma i dal :grin:), ale uz mene nez @Jos_Verstappen, ten tohle ma vymazlene.

Ja s tebou mam peace porad. Jak ti to psal Jezek. Jsem holt takovej lehce sarkastickej a pichlavej no.

A @Jos_Verstappen se da uplne klidne napsat ze s nim nesouhlasis. On je dost sebevedomej na to aby to zvladnul.

Ja tu vasi diskuzi cetl a za me byla vcelku argumentacne silna.

5 Likes