Brown žiada od zamestnancov Red Bullu čestné prehlásenia | Magazín F1 - F1online.sk

Tak som rad, ze je to vysvetlene…

S Josom som sa nepohadal a to ze s nim nesuhlasim a mam nazor ako ty som pisal od uvodu niekolko-krat, no ked dokola piseme to iste, nie je dovod pokracovat.
Obzvlast ked porovnam moje vyroky k RB/Maxovi a jeho k McLarenu/Landovi, to je potom fakt strata casu, lebo sa nepresvedcime :slight_smile:

5 Likes

Zajimalo by ma na akom matrosi tento chlap fici.

Toto si odložím ak dovolíš a uvidíme po Abu :slightly_smiling_face:

3 Likes

Ano ked v najblizsich 4 pretekoch sa Lando s Maxom zrazia a vypadnu = Leclerc je majster sveta.

2 Likes

Ty jo, já dám na modlení. Diskuze bez nadávek, útoků, naopak o respektu na jiný názor a dokonce omluva. To jsem si nemyslel, že tu ještě někdy zažiju. K tomu dobrý elaborát od @tiMur na začátku a skvělý vtip od @GRAHAM . Akorát to kazí bulvární a zavádějící klikbajtový nadpis článku, ačkoliv obsah je pak o něčem jiném. No, to už tak u některých autorů bývá.

3 Likes

Tak na body je to hold len čistá pravda :slight_smile:

Na to si ako prišiel? A ide ešte o to aký titul. Myslím že PJ si ustráži Ver. A PK MCL. Ale hádať sa samozrejme nejdem. Napíšeme si po Abu.

1 Like

No rekl bych ze na zadnem. Nebyl to totiz Lando kdo promeskal momentum, ale McLaren. Jen muj nazor, nikomu nenutim.

Charles je nebezpecnej a bohuzel nebezpecne rychlej a sebevedomej a dobre psychicky nastavenej. Ferrari pod Fredovym vedenim bohuzel dela malo chyb. Sainz je brutalne ve forme a nechybuje. Oscar se trosku trapi. Carlos je schopen sebrat dost bodu Landovi. Jen pro poradek, ma fakticky stejne neprijemnou a propracovanou obranu jako Max.

Na Landa je brutalni tlak, na Charlese vubec. Lando se kaje, Charles sice taky, ale rec tela je jinde.

Takze nazor uplne v pohode. Ja si teda myslim ze Lando je porad nejvetsi adept, ale uvidime.

Je to skvela sezona.

2 Likes

Brown a Stella čo predvádzajú je čistý odpad a Horner im sekunduje človek by aj doprial titul Ferrari radšej škoda, že budúci rok si to pokazili angažovaním Hamiltona.

Bohuzial, pan Pavlik holduje 300 prispevkovej diskusii, kde si Hogrik, Puff a Situs stebocu o podvadzani Red Bullu bez dokazov, tak to treba supportnut. Sam na to upozornujem, asi v domneni, ze to kusok navodi rovnovahu, ale mozno robim len to, co sa snazi redakcia vyvolat. Ale tak co, asi domena F1hnojline.sk uz bola zabrata, inak si neviem vysvetlit, ze sa tu spravy nepodavaju objektivne, ale s dolozkou autora clanku, ktory ma ocividne hlboko zaryte, gastracne podmienene spomienky z pozivania Red Bullu.

Ale tak Brown to kolosalne zaklincoval, o tom ziadna :rofl: taketo nieco nenapadlo ani Wolffa a to som ho bral ako najvacsieho sasa celej F1.

7 Likes

Sám som zvedavý :smile:

1 Like

Neni divne, ze RB po “nepouziti” pristroje na zmenu vysky je stale rychly , neli rychlejsi nez byl drive a MCL po zmene zadniho kridla zpomalil ? … V prvnim pripade se domnivame , ze to bylo jasne nelegalni … a v druhem pripade tvrdime, ze vse bylo OK ?

3 Likes

Lando straca na titul 57 bodov, Ferrari straca na titul 48 bodov. :slight_smile:

Trefna otazka. Ale necudujem sa preco Alzaci a rozni hejterkovia RB / zastancovia McLarenu na nu nereaguju a nepustaju sa do diskusie s tebou. Nehra im to velmi do karat. :slight_smile:

Nie je.
V prvom rade neviem na zaklade coho tvrdis, ze “se domnivame”, ked je tu kopa roznych nazorov a v druhom, hodnotit na zaklade 1VC, v komplexnom sporte, navyse v sezone kde sa sustavne prelieva vykonnost, mi to pride skor konspirovanie ako snaha k niecomu relevantnemu dospiet.
Nestacilo konspirovat, ze tento zaplombovany system ma McLaren a vdaka tomu sa tak zlepsil?

Kludne si mohol polozit otazku aj inak: Nie je divne, po tom, co Marko povedal ze su spat, narozdiel od Ferrari (ktore nedavno boli 3-4 sila) priniesli velky balik noviniek a aj tak ledva skonci Max na podiu a strati na vitaza 20s?
To uz by sa nehodilo?

Ale tiez by to bola zbytocne polozena otazka a konspirovanie… :slight_smile:

No zda sa, ze ked ide o konspi proti McLarenu, tak je to OK a ked proti RB, tak je vysmech a treba dokazy (aspon podla niektorych).

3 Likes

Tam bylo více faktorů, nových povrch, balík uprgades, víkend se sprintem. Každopádně mi nepřipadalo, že by se McL rychlostně propadl vůči nejbližším soupeřům, takže tehle konspiraci moc nerozumím

1 Like

Zdravim, napsal jsem, ze se domnivame, jelikoz nekteri na foru jsou stale nazoru , ze byl pouzivan nelegalni system . Obrat domnivame byl pouzit zamerne, abych nikoho nejmenoval jen poukazal na fakt, ze ne vsichni maji stejny nazor … takze paklize nejsi ucitelka cestiny , myslim , ze mi rozumis a neni potreba rozebirat kazde slovo co jsem napsal ( zvlast do uvozovek).
Ze jsem mohl polozit otazku jinak? No samozrejme , kazdy jsme jiny a kazdy mluvime jinak … a to je na tomto foru krasne, vsichni piseme tak jak piseme/uvazujeme , kdybychom psali vsichni naprosto stejne tak forum neexistuje.
Co se tyka konspirovani … to je nekonecne tema, ja napisu neco a beru to jako nazor/otazku a nekdo jako konspiraci… Nekdo jiny napise neco jako jeho nazor a ja to mohu povazovat jako konspiraci.

Neni potreba byt super hyperkorektni, ja jsem jen poukazal na to, ze dva tymy v posledni dobe byli jinymi tymy narceni z pouzivani ne-legalnich komponent a z toho u jednoho tymu nevidim zadny vyrazny propad za to u druheho JA OSOBNE , vidim mirne zhorseni co se tyka rychlosti/ ovladatelnosti auta … Samozrejme se mohu plest , ale na to mam snad svoje pravo ne ?
Pokud si to prectu jeste jednou , nikoho jsem nejmenoval, na nikoho jsem nereagoval , jen jsem napsal to co se mi honilo hlavou …
Hezky den

4 Likes

Tento trapný pajác a Wolfova bábka menom Brown by mal biť ticho radšej,jeho tým nedokázal nič motor divné vytunení od Mercedesu dostali len preto lebo rakovina menom Wolf chce za každú cenu zničiť RB tak im dodal potisku vytunený motor a tým akurát tak skopírovať RB s pred minulého roku,celý McLeren je trapný jediný ktorý tam za niečo stojí je Piastri,o rok ak Mercedes a Ferrari budú silné tak mu Wolf ani motor nedá

Myslím si že je veľmi jednoduché uchopiť ideu pôvodného príspevku ktorý sa snažil naznačiť, že na body má Ferrari (z ktorého ešte nedávno všetci robili trhací kalendár) v pohári konštruktérov bližšie k titulu, ako Lando v pohári jazdcov.

Idea je naznačiť akýkoľvek realizmus bojov o titul v túto sezónu, že teda nezmysel vykreslený britskými médiami je naozaj už len holá fantázia. Rovnako ako náš sen červených v podobe našej (ne)relevantnosti v bojoch o titul. Ak sa idea minula s účinkom, tak to už hold veľa človek nenarobí, ružové okuliare a spol. :slight_smile:

Nemáme si čo písať po Abu Dhabi, jedine žeby si si písal zoznam všetkých, ktorí spochybňovali Norrisovu schopnosť držať krok s Verstappenom, a chcel dávať všetkým za pravdu, čo už by sa dalo aj po tomto Austine a tom čo tam hoši predviedli, ale to by si mal fakt že na dlho :smiley:

myslim si, ze ak je podozrenie na takto jednoducho meratelnu velicinu ako vyska podvozku, tak ju mali zmerat pred vstupom do parc ferme a pri jeho opustani, resp po pretekoch, bez toho aby tim priamo vedel, ze sa na to sustreduju. bude tam rozdiel, tak je to jasne.

ale zas - po vojne je kazdy general, ta prilezitost so zverejnenim skoncila