Bolo by hlúpe zahodiť tento koncept, znie na margo vývoja nového auta z Red Bullu | Magazín F1 - F1online.sk

teraz sa ide celkom skoro rano Las Vegas, to rano snad jasne nebude, daj tomu sancu

A kedy naposledy pravidlá nezlyhali podľa teba? Lebo podľa tvojej logiky v 2021, ale aj nad nimi plačeš, že boli na mieru robené pre RB a proti Mercedesu. A pred 2021 to bolo naposledy 2012. :slight_smile:

dychaj zhlboka, uvolni stres

3 Likes

Já jsem v klidu, ale toto je fakt, jak s dětmi (trust me), vysvětlil jsem to tu několikrát

na male deti musis ist stylom ze aj ty si dieta (trust me), inak cumi jak vol na malovane vrata :smiley:

1 Like

Adrian vymyslel něco nad čím si ostatní budou lámat hlavu ještě pár desetiletí. Jeho zkušenosti a znalosti, zejména u těchto podlah, jsou k nezaplacení.

2 Likes


asi ti nemusím říkat, proč je tam ten výřez v tom dílu tak výrazný

Kazdy ma. Inak by nemohli startovat. :grinning:

1 Like

Hm, 4 RedBully na trati :roll_eyes:

1 Like

Ked v Fleming v r. 1928 objavil penicilin, znamena to, ze dovtedy neexistoval?

Nevím, jestli se zapojovat do debaty, ale zkusím to - pro mě není problém, že RB trefil koncept jako jediný a nebude ho měnit (to by byli padlí na hlavu :smile: ), ale to, že pravidla jsou už tak sešněrovaná, že ostatní nemají reálnou šanci napravit situaci dřív, než možná za dva, ale spíš za tři roky. To je u konstruktérské soutěže katastrofa a nejde o to, že by nikdo neuměl navrhnout a pořádně odzkoušet účinné vylepšení nebo neměl na pořádný výzkum peníze, ale mají to zakázané.

1 Like

@HellHogr Proč to likuješ? Nebyl jsi náhodou pro rozpočtové strope? :stuck_out_tongue:

Však pro ně jsem furt

Rozpočtové stropy = zlo.
Dneska jsem nad tím přemýšlel a chtěl to napsat.

Ale proč… stejně to je jedno.

1 Like

No a to je to velký sešněrování o kterém Evap mluví…takže tě opět nechápu. :slightly_smiling_face:

@PUFF nebuď v depresi, zase bude líp :blush:

3 Likes

protože to není o rozpočtových stropech, máš to i o počtu testů, počet PJ, počet převodovek, to vše svazuje

Buď v depresi, další sezony budou jen horší a tady se tomu bude snad i tleskat

Z čeho jsi v depresi, z rozpočtových stropů? Zlo to podle mě je, ale ničit si zdraví kvůli nim fakt nebudu :smile:

2 Likes

Ta myšlenka je ale furt stejná omezovat vývoj= omezovat náklady = naivní představa, že bude šampionát vyrovnanější. Jenže už začátek té rovnice je špatně

2 Likes

omezovat náklady nemusí znamenat omezit vývoj, ale FIA moc dobře věděla, proč šla touhle cestou